Dzisiaj jest 23 maja 2024, 6:16

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
Post: 03 kwie 2007, 11:19 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
Ostatni mecz sezonu zasadniczego już jutro. Biorąc pod uwagę ostatnie mecze Czarnych, to sprawa faworyta nie jest oczywista. Wiele się mówi o odpuszczaniu meczów przy wyborze ewentualnego przeciwnika w Play - Off. Wg mnie to nie będzie miało miejsca w Słupsku. Turów jedzie tam po zwycięstwo i żeby udowodnić, że cały czas liczy się w walce o finał. Szczególnie teraz w tym meczu przeciwko Czarnym i to na ich terenie. Czarni ostatnio postawili twarde warunki Prokomowi i roznieśli Znicz w Jarosławiu, w czym zasługa Tomka Zabłockiego. Wafel zagrał na 100% skuteczności i był najlepszym strzelcem Czarnych. Jednak w Słupskiej Gryfii jego skuteczność nie jest taka powalająca. Jak dotąd trafił tylko jedna trójkę i niech tak pozostanie.


+5 dla czarnozielonych


P :smt023 zdr :smt023 .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 kwie 2007, 18:10 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 29 gru 2006, 21:03
Posty: 129
Lokalizacja: Zgorzelec
Ostatni już mecz obydwu drużyn w tym sezonie zasadniczym. Kurcze, szybko zleciało. W sumie jak co roku

Turów nie będzie grał w tym meczu o żadne być, albo nie być, ani przegrana, ani wygrana nie zmieni naszego miejsca w tabeli, to na kogo trafimy w pierwszej rundzie PO zależy od rywali. To spotkanie będą grali bez żadnej presji, tak więc warto powalczyć o zwycięstwo zachowując spokój i nie dając się pożreć Czarnym. Zespół ze Słupska ma wybór typu: "Z dwojga złego" ale ma. Może zmierzyć się ze Śląskiem, albo Anwilem. Niewiem jak tutaj kalkuluje Griszczuk, ale na swoim terenie pewnie będzie chciał się odgryźć za porażke w Zgorzelcu.

W ostatnim meczu ze Zniczem 7/7 z gry (5/5 za trzy) trafił w meczu Tomasz Zabłocki, który ze Zgorzelcem miał kiedyś wiele wspólnego. Ciekawe czy tym razem wafel dostanie szanse, a jak dostanie to zobaczymy, czy ją wykorzysta.

P.S Najprawdopodobniej spotkamy się ze Stalą. Hehe już się ciesze :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 kwie 2007, 19:04 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
No to koniec sezonu zasadniczego. Gramy ze Stalą, a co do tego meczu o pietruchę to po statystykach widzę, że nasi zagrali olewatorsko tak jak w meczu w Sopocie. Kelati nawet nie wchodził pod kosz 0/1 za 2 pkt i zagrał (pewnie tak jak cała drużyna) na stojąco. Jedyne co dobre to postawia Willego. Ten chłopak jest naprawde super. Tylko nie wiem poco na 55 sek. wyszedł Scooter :smt084 . Równocześnie wogóle mógł nie wychodzić. Jak już Saso go wypuścił to powinien dać mu grać, a nie ściągać go po niecałej minucie. Ogólnie to mam nadzieje, że to był mecz treningowy, bo na taki wyglądał.


P :smt028 zdr :smt028 .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 kwie 2007, 19:18 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sty 2005, 20:42
Posty: 131
Lokalizacja: z Polmosu
czemu Drobnjak w ogole nie wyszedl na parkiet? jakas kontuzja, czy kwestia odpoczynku?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 kwie 2007, 7:54 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 gru 2006, 10:50
Posty: 271
Lokalizacja: sam nie wiem
lipa pisze:
czemu Drobnjak w ogole nie wyszedl na parkiet? jakas kontuzja, czy kwestia odpoczynku?


Przed meczem Dragisa narzekal na bole plecow i trener Filipovski dal mu odpoczac.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 kwie 2007, 8:38 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 20:55
Posty: 238
nie wiem co ten kelatii robil tyle na boisku - zagrał slabiej okej ale dlaczego scooter nie może dostać tez 10 minut !!!!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 kwie 2007, 8:47 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2006, 14:27
Posty: 280
Lokalizacja: Zgorzelec
Jest dobrze, w Play-Off gramy ze Stalą. Martwi mnie tylko to że Sherill nadal nie gra (może Saso go przygotuje w Play-Off) Williams będzie jednym z kluczowych zawodników w ósemce, a Roszyk gra coraz pewniej.
Pozdrawiam
fan_turowa 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 kwie 2007, 10:11 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
Tutaj są fotki z tego meczu. Link pochodzi z forum Czarnych.


P :smt023 zdr :smt023 .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 kwie 2007, 23:18 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 gru 2006, 18:05
Posty: 136
Lokalizacja: Gliwice/Zgorzelec
Co wy wszyscy z tym Scooterem. Przeciez to nie obrazajac faceta zapychacz sprowadzony po to zeby chlopaki mieli z kim trenowac. nie podoba mi sie takie podejscie ale to jedyne wytlumaczenie. I nie liczylbym na to ze nagle w playoff zacznie grac wiecej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 kwie 2007, 7:48 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 gru 2006, 10:50
Posty: 271
Lokalizacja: sam nie wiem
Morgoth pisze:
Co wy wszyscy z tym Scooterem. Przeciez to nie obrazajac faceta zapychacz sprowadzony po to zeby chlopaki mieli z kim trenowac. nie podoba mi sie takie podejscie ale to jedyne wytlumaczenie. I nie liczylbym na to ze nagle w playoff zacznie grac wiecej.


Racja. Uwazam podobnie. Byc moze Sherrill jest zawodnikiem tego typu, co w poprzednim sezonie byl Tony Mitchell. Mam jednak cicha nadzieje, ze Scooter dostanie swoje 5 minut, bo w play-off z rotacja moze byc ciezko, jesli bedziemy grac waskim skladem...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 kwie 2007, 8:10 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
ja juz słyszałem 2 wersje, jedna taka ze Sherill to taka tajna bron na play- offy, a druga, ta bardziej pewna bo z pewniejszego zródła :smt026 - ze to totalny transfer pomyłka!!! ciekawe co sie okaze prawdą :]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 kwie 2007, 10:38 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
He he coś czuję że faktycznie z Sherylem to clapa i to totalna , bo jakby miał cos wnieśc do drużyny to by już dawno grał, smieszne są teksty, że to niby tajna broń Saso na play-off, gówno prawda


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 kwie 2007, 12:44 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 20:55
Posty: 238
dobra - wypowiedziałem sie już kilka razy na temat Scooter'a wiec tutaj tez sie wypowiem.
Sherill przychodził do ekipy jako zawodnik na pozycje nr. 2 - atuty - obrona i rzut, czyli to, co powinien mieć dobry gracz na pozycję rzucającego obrońcy. i tu dziwie się, ze taki gracz nie dostaje minut, bo nie sądzę żeby Saso ściągnął go do zespołu bo miał miejsce na ławce, albo ze miał za dużo pieniędzy na kontrakty. nie chce mówić, ze ma być tajną bronią w play-off choć uważam, ze móglby byc ale chciałbym, aby pokazał na co go stać (obym się nie mylił ale sadze ze ma duuuuży potencjał) i aby każdy sie przekonał :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 kwie 2007, 20:18 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
no ja tez juz o nim tak myslałem, ze moze rzeczywiscie- tajna bron, Saso go nie wystawia zeby nie zdradzac jego atutów...no ale ilez mogłby nie grac?? to tak samo jakby mowic ze Pluta nie gra bo to tajna bron hehe:D jesli byłby taki dobry to by dostał duzo minut w meczu z Prokomem, bo potrzebowalismy kogos kto by pociagnął nasz zespół, wiec patrzac ogolnie na jego kariere w naszej druzynie to ciezko mi myslec optymistycznie o tym zawodniku. puki co nic poza szybkoscią nie pokazał...mam cichą nadzieje, ze bede miło zaskoczony po tych play offach;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..