Dzisiaj jest 20 maja 2024, 4:09

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 361 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 25  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 paź 2013, 22:27 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lis 2010, 10:33
Posty: 118
Lokalizacja: troszkę tu
Chłopczyku stowarzyszenia jeszcze nie było.Istniał tylko KK Tur.
[quote="KeMoT^^"]Nie ważne kto był organizatorem.
I tak właśnie rozmawia się z tobą.No cóż brnij dalej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2013, 22:37 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
Teraz ja pisze:
Chłopczyku stowarzyszenia jeszcze nie było.Istniał tylko KK Tur.
KeMoT^^ pisze:
Nie ważne kto był organizatorem.

I tak właśnie rozmawia się z tobą.No cóż brnij dalej.


To Ty sobie brnij Panoczku. Czytaj ze zrozumieniem, a potem sobie tłumacz na Swoje.
Cytuj:
Nie ważne kto był organizatorem. Reprezentacja wystawiona na te MPKK składała się w zdecydowanej większości zludzi nie będącymi członkami KK Tur. Bęben został wygrany przez tych ludzi - późniejszych założycieli SSZK i w ich gestii leży dyspozycja bębnem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2013, 22:42 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lis 2010, 10:33
Posty: 118
Lokalizacja: troszkę tu
Właśnie Kemot i to wszystko na co cię stać???Argumenty poproszę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2013, 22:44 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
Wszystko zostało napisane, jak nie widzisz argumentów twój problem. Skończyłem rozmowę z Tobą


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2013, 22:53 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lis 2010, 10:33
Posty: 118
Lokalizacja: troszkę tu
[quote="KeMoT^^"]Skończyłem rozmowę z Tobą
Cieszę się to twoja najrosądniejsza dzisiaj decyzja. Myślę, że osoby czytające ten wątek forum zauważą rozbieżności.Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2013, 23:04 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 13 paź 2013, 14:54
Posty: 27
Kemot, wytłumaczyłeś i jak dla mnie jest okey, w dalsze dyskusje nie ma co się wdawać bo będzie śmietnik jak kiedyś przez ..... W jaki wątek się nie weszło, to od razu miało się ochote wyjść. Pamiętaj najważniejsze serducho włożone w doping ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2013, 23:20 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 21 sty 2009, 2:29
Posty: 404
Lokalizacja: Bogatynia
Wy się k...a za polityke weźcie , dokładnie jak między PO a PIS , zawsze od zawsze powtarzam ze polityków mamy mądrych, sprytnych , twórczych tylko kompletnie się nie dogadujacych. Nakradli , napsocili , sa w świecie coraz bardziej szanowani , co by mogli zrobić razem a nie osobno? Bardzo dużo. I właśnie tu mamy taki sam konflikt , Turów jak Polska jest tylko jeden więc czas się ogarnąć.


Hah , mównicy mi tylko brak :smt075


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2013, 23:23 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Mam wrażenie, że Teraz ja opuszczał w szkole lekcje czytania ze zrozumieniem 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 paź 2013, 3:53 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 15 paź 2012, 5:48
Posty: 10
Kemocie kochany po prostu ten bęben zajumałeś i nie potrafisz się przyznać,a będąc członkiem KK wiesz(chyba),że bębny i flagi i inne rzeczy nie są własnością prezesa tylko całego stowarzyszenia i nikogo się nie pytałeś o zgodę .Tobie wcale nie chodzi o doping tylko o zaspokojenie własnych chorych ambicji bycia w centrum uwagi :smt078


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 paź 2013, 7:52 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
TYF pisze:
Kemocie kochany po prostu ten bęben zajumałeś i nie potrafisz się przyznać,a będąc członkiem KK wiesz(chyba),że bębny i flagi i inne rzeczy nie są własnością prezesa tylko całego stowarzyszenia i nikogo się nie pytałeś o zgodę .Tobie wcale nie chodzi o doping tylko o zaspokojenie własnych chorych ambicji bycia w centrum uwagi :smt078


Ty chyba coś masz nie pokolei w głowie. Prezes i zarząd reprezentują stowarzyszenie i do niego się zwróciliśmy. Dokładnie wiem, że nie jest/są włąścicielami. A po drugie nie ja ten bęben "wziołem" i jak nie wiesz kto, to się nie wypowiadaj i mnie nie oskarżaj, bo mącenie Ci w żadnym wypadku nie wychodzi. Skąd wiesz o co mi chodzi i jakie mam ambicje. Proszę skończ, bo niechęć do mnie i reszty Balkoniarzy Cię zaślepia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 paź 2013, 10:15 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
Moim skromnym zdaniem, bęben powinien być w rękach Tomka i obok niego stojącego "grubasa" ( nie wiem jak ma na imię ). KK nie ma odpowiedniego bębniarza a to nie zabawa dla dzieciaków. Od bębna wiele zależy a w/w Panowie to robią najlepiej. I przytyki czy się należy czy nie nie mają sensu. Bęben powinien być w rękach najlepiej wybijającego rytm a w tym Tomek jest dobry i kolega w okularkach również. Polecam KK aby w ogóle nie brali się za bęben. 1-2 bębnów u Balkoniarzy w zupełności na blaszak wystarczy , a i pogłos ( są wyżej ) jest lepszy.

Ludzie k&#^&a opanujcie się. Kibicujmy razem dla wspólnego dobra.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 paź 2013, 10:36 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
hakunamakata pisze:
Moim skromnym zdaniem, bęben powinien być w rękach Tomka i obok niego stojącego "grubasa" ( nie wiem jak ma na imię ).

A moim zdaniem , moża zrobic zrzutę dla kolegi Tomka na koszulkę klubową z imieniem i załatwimy dwie sprawy. Nie będziemy mówić mu per "gruby" i przestanie się obnażać na meczach :smt003 - jeśli to ten o którym myslę ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 paź 2013, 11:50 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lis 2010, 10:33
Posty: 118
Lokalizacja: troszkę tu
hakunamakata pisze:
Moim skromnym zdaniem, bęben powinien być w rękach Tomka

O tym niech zadecyduje KK Tur, a nie on sam. Najlepiej jak po prostu sobie bęben kupi lub niech znajdzie sponsora.
fisban pisze:
Nie będziemy mówić mu per "gruby" i przestanie się obnażać na meczach

Po co kupować są jeszcze stroje w których występował KK Tur.No chyba że też przeszły na stowarzyszenie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 paź 2013, 12:38 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
A jaki rozmiar był tego tura? Bo to chyba istotne . No i jak mu w koszulce gorąco to co dopiero w sierści?
A tak poważnie to slogan ,że to wszystko dla KLUBU to się wyświechtał zwłaszcza w dobie nienawiści na liniibalkon-KK a cierpią tylko kibice i zawodnicy.Zróbcie sobie ustawkę i kibicujcie razem . Nienawiść kibiców śląska i Legii to przy waszym uczuciu pryszcz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 paź 2013, 16:24 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 12 sie 2012, 10:16
Posty: 177
Lokalizacja: Zgorzelec
Teraz ja, Bęben jest własnością ludzi, KTÓRZY GO WYGRALI, tym samym staje się własnością DRUŻYNY która ma prawo nim dysponować, nie jestem do końca w temacie, ale jeśli nie macie żadnego papierka poświadczającego o tym że ten bęben jest waszą własnością nie macie prawa się o niego ubiegać. Proszę bardzo, przyjdźcie do nas na sektor z waszą ukochaną Policją, przedstawcie jakikolwiek dowód na to że rzekomy bęben jest waszą własnością i po problemie ;))

fisban, Akurat tak się składa że ksywka tego chłopaka brzmi właśnie per "Gruby" :D

TYF, Oskarżając kogoś o kradzież przedstaw dowody, a nie smaruj durne posty na forum.

hakunamakata, Dwa bębny to na nasze warunki przesada, jeden bęben w zupełności wystarcza, o dwóch bębnach to można gadać na stadionach, gdzie też na niektórych przy sektorze mieszącym kilka tysięcy osób i otwartej przestrzeni często wystarcza jeden.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 361 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 25  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..