Dzisiaj jest 17 maja 2024, 18:57

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 561 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 38  Następna
Autor Wiadomość
Post: 31 lip 2014, 12:24 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 sty 2009, 8:52
Posty: 1084
Lokalizacja: Zgorzelec
Ciekawe jak tam teraz Waldi. Stelmet odjechał i nie mamy szans na dogonienie, smutne ale prawdziwe.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2014, 12:35 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 sie 2012, 10:17
Posty: 789
Entor pisze:
Ciekawe jak tam teraz Waldi. Stelmet odjechał i nie mamy szans na dogonienie, smutne ale prawdziwe.


W poprzednim sezonie dokładnie to samo czytałem w zgodnej opinii wszelkich forumowych znawców...

Owszem na papierze wygląda to bardzo mocno i fajnie, aczkolwiek ciekawi mnie jak długo cały ten skład w ZG będzie gościł?

A dla przykładu taki zeszłoroczny CEZ Nymburk z doświadczonym Kemzurą na ławce trenerskiej, wyglądał na papierze jeszcze mocniej, a na parkiecie tej wyższości już widać nie było wcale...

Generalnie to na razie jeszcze nie mamy zespołu aby móc cokolwiek powiedzieć... na chwilę obecną to mówiąc delikatnie nie wyglądamy w ogóle...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2014, 12:42 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
Na dogonienie szansa jest zawsze. Tyle tylko, że w Stelmecie ostro pracują, jest odpowiedni skauting ( za Adamka w Turowie był Edney ), nie patrzą na innych tylko robią swoje. Obawiam się, że transferowo Stelmet wypracował sobie zbyt dużą przewagę. Wszystkie pozostałe transfery Turowa musiałyby być strzałem w "10" a w to niestety coraz bardziej wątpię. Pożyjemy, zobaczymy.
Nie ma co popadać w panikę tylko spokojnie poczekać, jak na naprawdę dobre transfery Stelmetu odpowie Turów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2014, 12:55 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sie 2012, 8:48
Posty: 111
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie rozumiem tej paniki i skreślania Turowa przed zakontraktowaniem najważniejszych zawodników. Na razie zakontraktowaliśmy samych polaków, których w lidze mamy chyba najlepszych do tego TT i zadaniowiec Jaramaz wszyscy z mistrzowskiego składu.

Wymieniliśmy:
Stelmach > Moldoveanu
Krestinin > Kostrzewski

^^ dla mnie te transfery są bardzo na + patrząc na grę tych graczy w poprzednim sezonie ;)

Cały czas czekamy na najważniejsze elementy układanki, czyli zastąpienie:
J.P. Prince > ?
M. Taylor > ?
U. Nikolic > ? chociaż go bym zostawił a Zigiego wymienił no ale nie wszystko idzie tak jakbyśmy sobie tego chcieli ;/

Prince przyszedł pod sam koniec sezonu ogórkowego i sami widzieliście jak to wszystko wyszło ;) Stelmet miał dawno skład skompletowany z czego po miesiącu z 4 zawodników było do wywalenia :D Ja też chciałbym już się dowiedzieć kto uzupełni nasz skład ale wolę poczekać jeśli sezon ma się skończyć jak ten :D

Pozdro dla cierpliwych :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2014, 14:51 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Wywiad z Józefem Kozłowskim daje jasno obraz naszej sytuacji -> priorytet obrona MP, a EL to "treningi", tak jak w zeszłym sezonie VTB - PGE nie sypnęło kasą, ewentualnie bardzo symbolicznie - moje przewidywania spełniły się ;)

Józef Kozłowski: Szukamy następcy Prince’a


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2014, 15:16 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 16 lut 2009, 18:38
Posty: 163
Lokalizacja: Zgorzelec
Mam nieodparte wrażenie, że klub dorzucił się "ekstra" do odpompowania wody z hali i kaska... 'popłynęła'.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2014, 15:19 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 sie 2012, 10:17
Posty: 789
longer003 pisze:
Mam nieodparte wrażenie, że klub dorzucił się "ekstra" do odpompowania wody z hali i kaska... 'popłynęła'.


Dokładnie o tym samym pomyślałem...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2014, 15:42 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:56
Posty: 22
[quote="manzir"]Wywiad z Józefem Kozłowskim daje jasno obraz naszej sytuacji -> priorytet obrona MP, a EL to "treningi", tak jak w zeszłym sezonie VTB - PGE nie sypnęło kasą, ewentualnie bardzo symbolicznie - moje przewidywania spełniły się ;)

z pogłosek wynika że pge nic nie odpaliło za mp


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2014, 16:11 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
austin pisze:
z pogłosek wynika że pge nic nie odpaliło za mp


Można było tak pomyśleć - w przypadku, gdyby PGE kapnęłoby kasą, to takie info przemyciliby w wywiadach.

jimisan pisze:
longer003 pisze:Mam nieodparte wrażenie, że klub dorzucił się "ekstra" do odpompowania wody z hali i kaska... 'popłynęła'.Dokładnie o tym samym pomyślałem...


Chyba wszyscy tak pomyśleli :lol:

Zielona niestety nam odjeżdża z transferami - pytanie tylko, czy Adamek ogarnie tą kuwetę i czy JJ rzeczywiście zorganizuje taki budżet, jak przed rokiem. Jeżeli to wszystko im się uda, a widać nie popełniają błędów z ubiegłego sezonu, to mogą poważnie namieszać w lidze, przynajmniej na początku sezonu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2014, 17:58 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 16 lut 2009, 18:38
Posty: 163
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie wydaje mi się żeby ich transfery powalały. Zgadza się, że powrót QH to fajna sprawa, ale reszta to przeciętni gracze. Kto tam się wyróżnia? Burtt, Johnson, Troutman??? Tylko QH może zrobić różnicę... i to tylko wtedy jeżeli będzie mu się chciało.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2014, 18:11 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:56
Posty: 22
manzir pisze:
Zielona niestety nam odjeżdża z transferami - pytanie tylko, czy Adamek ogarnie tą kuwetę i czy JJ rzeczywiście zorganizuje taki budżet, jak przed rokiem. Jeżeli to wszystko im się uda, a widać nie popełniają błędów z ubiegłego sezonu, to mogą poważnie namieszać w lidze, przynajmniej na początku sezonu.


Sorry ale dla mnie znowu na papierze zg wygląda jak zlepek polskich i zagranicznych gwiazdeczek. od adamka zależy czy zrobi z nich drużyne! przed ostatnim sezonem był też zachwyt nad składem stelmetu i wyszło jak wyszło


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2014, 19:30 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 10 lip 2013, 18:32
Posty: 128
longer003 pisze:
Nie wydaje mi się żeby ich transfery powalały. Zgadza się, że powrót QH to fajna sprawa, ale reszta to przeciętni gracze. Kto tam się wyróżnia? Burtt, Johnson, Troutman??? Tylko QH może zrobić różnicę... i to tylko wtedy jeżeli będzie mu się chciało.

Nie sądzę że Burtt i Troutman będą przeciętni (jak na naszą ligę) ale bądźmy dobrej myśli :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2014, 20:20 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 sty 2009, 8:52
Posty: 1084
Lokalizacja: Zgorzelec
austin pisze:

Sorry ale dla mnie znowu na papierze zg wygląda jak zlepek polskich i zagranicznych gwiazdeczek. od adamka zależy czy zrobi z nich drużyne! przed ostatnim sezonem był też zachwyt nad składem stelmetu i wyszło jak wyszło


Jakie znowu? Chyba nie mówisz o poprzednim sezonie, jedynym dobrym obcokrajowcem był Dragicevic, Eyenga i Brackins to tylko nazwiska z NBA. Gdzie tu widzisz zlepek zawodników?

Wiem że Stelmetu nikt nie lubi ale żeby pisać o Troutmanie i SB że są przeciętni to trzeba być naprawdę zaślepionym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2014, 20:29 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:56
Posty: 22
Entor pisze:
austin pisze:

Sorry ale dla mnie znowu na papierze zg wygląda jak zlepek polskich i zagranicznych gwiazdeczek. od adamka zależy czy zrobi z nich drużyne! przed ostatnim sezonem był też zachwyt nad składem stelmetu i wyszło jak wyszło


Jakie znowu? Chyba nie mówisz o poprzednim sezonie, jedynym dobrym obcokrajowcem był Dragicevic, Eyenga i Brackins to tylko nazwiska z NBA. Gdzie tu widzisz zlepek zawodników?

Wiem że Stelmetu nikt nie lubi ale żeby pisać o Troutmanie i SB że są przeciętni to trzeba być naprawdę zaślepionym.


chyba się niezrozumieliśmy! wejdź na forum sezon ogorkowy 2013/2014 zobacz jak wszyscy pisali z zachwytem i obawami o transferach szg! jak zrobią z indywidualności zespół to wtedy będzie gruba bańka.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2014, 20:42 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 sty 2009, 8:52
Posty: 1084
Lokalizacja: Zgorzelec
Chyba się zrozumieliśmy, wystarczy że wejdę w temat stelmetu i widzę jak było. Akurat o Hosleyu Troutmanie i Burtt cie nie można powiedzieć że są samicami, Hosley wiadomo jak gra, Troutman jest od obrony i czarnej roboty.
Proponuję nie patrzeć przez pryzmat Turowa, bo niektórzy z nienawiści do stelmetu na siłę będą szukać problemów. Już nie można ocenić i pogratulować składu Stelmetowi?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 561 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 38  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..