Dzisiaj jest 17 maja 2024, 13:07

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2239 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 150  Następna
Autor Wiadomość
Post: 04 gru 2014, 13:41 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 gru 2013, 20:41
Posty: 228
Lokalizacja: Pieńsk
manzir pisze:


... PiTeK mnie najbardziej martwi ta tablica, wygląda jakby była zrobiona przez amatorów z odpadów, a przecież kosztowała grube pieniądze :shock:

Dokładnie. Ja rozumiem, że być może nie można było zrobić tego jako całego, jednolitego ekranu ale skoro już jest zrobiony z kilku segmentów, to chociaż wykonawca mógł się postarać i bardziej je dopasować, żeby nie było widać tych połączeń, bo tak, to sprawia wrażenie niechlujnej roboty. Ogólnie rzecz biorąc, tablica ta nie stwarza wrażenia jakby była wykonana za te pieniądze, o których wcześniej była mowa. Krótko, szału nie ma :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 gru 2014, 19:36 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 23 maja 2008, 6:53
Posty: 521
Lokalizacja: Ujazd
manzir pisze:
Jak dla mnie, to jest bardzo ciemno na parkiecie, a kosze są totalnie zaciemnione na tym zdjęciu

To jest zdjęcie zrobione aparatem z telefonu, bez żadnej obróbki więc może nie do końca oddawać rzeczywiste warunki. Podczas pierwszego meczu wydawało mi się że środkowe koło było niedoświetlone. Teraz tego nie ma.
Może w ramach rozwiania wątpliwości warto Was zaprosić na wizytację hali przy zapalonych światłach. :grin:
Pewne niedociągnięcia są i nikt tego nie urywa. Spasowanie elementów tablicy należy poprawić i chyba nikt co do tego nie ma wątpliwości. Podobnie jest z pozostałymi wadami, które są usuwane na bieżąco. Z tego co wiem to teraz kiedy ja piszę na forum, na hali siedzi ekipa od tablicy. Mam nadzieję że efekt ich pracy dostrzeżemy podczas poniedziałkowego meczu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 gru 2014, 20:37 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 23 maja 2008, 6:53
Posty: 521
Lokalizacja: Ujazd
Dodam że wady/usterki, które mam na myśli nie miały wpływu na rozegranie meczu z Barceloną u nas. Osobiście dziwię się że klub a przede wszystkim miasto bierze na siebie odpowiedzialność za decyzję Euroligii, na którą nie mieliśmy zbytnio wpływu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 gru 2014, 21:17 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Miło czytać takie odpowiedzi :smt023

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że są jakieś "niedoróbki ", które będą na bieżąco usuwane, ale my piszemy o tym po to, aby nikt ich nie pominął ;)

Po cichu liczyłem na mecz z Barceloną u nas, ale realnie patrząc, to rzeczywiście mieliby mało czasu na zmiany organizacyjne/logistyczne - powiem więcej - ostatniego meczu w EL tez nie zagramy u nas, ponieważ nikt z zarządu EL nie przyjedzie do nas, aby dopuścić halę na jeden mecz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 gru 2014, 21:58 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 gru 2008, 22:27
Posty: 603
manzir pisze:
ostatniego meczu w EL tez nie zagramy u nas, ponieważ nikt z zarządu EL nie przyjedzie do nas, aby dopuścić halę na jeden mecz.

rozmawiajac ostatnio ze znajomymi doszlismy do identycznego wniosku. Trzeba sie po prostu pogodzic z tym, ze w Zgorzelcu w tym sezonie puchary moze i zobaczymy, ale pod szyldem Eurocupu. Szkoda ze nie EL, ale coz, za rok bedzie kolejny sezon ;) Dobrze by bylo, aby do poniedzialku jak najwiecej niedorobek zostalo poprawionych, w koncu debiutancka tranmisja tv z Lubanskiej musi byc zrobiona na blysk :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 gru 2014, 7:44 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
Wczoraj tez chyba byly robione jakies cuda z bocznymi tablicami bo jak przejezdzalem obok hali widzialem, ze nie wyswietlaja juz tylko wyniku i czasu na dole a wideo na gorze.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 gru 2014, 10:18 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
wyszło mi, że nie mogę dziś jechać na mecz i zostałem z dwoma biletami jak Himilsbach z angielskim, jeżeli ktoś jest zainteresowany to oddam w promocyjnej cenie - sektor F: jeden normalny i jeden ulgowy. info 605547374


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 gru 2014, 13:14 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
No i Burtt za burtą ;)

Burtt poza Stelmetem

Ciekawe kogo Saso ściągnie do sezonowców -> może to dla nich oznaczać tylko tyle, że się wzmocnią.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 gru 2014, 13:35 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
Tyle, ze ponoc byl za czapke drobnych w pakiecie z Q. Gral w slabych klubach wiec moze nie byl bardzo drogi. Za kogos ogarnietego na pewno trzeba zaplacic duzo wiecej. No i nie moze to byc za dobry grajek bo "panienka" musi grac pierwsze skrzypce ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 gru 2014, 17:09 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
To fakt, że panienka może znowu focha strzelić, ale wydaje mi się, że ogarną temat - sezon się zaczął, to i zawodnicy mniej kosztują -> ciekawy jestem, jak się sytuacja u nich rozwinie.
Póki co, my dzisiaj lecimy na FCB ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 gru 2014, 23:55 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
FCB to nie ta półka dla nas... 65 : 104 :( nie widziałem statystyk ale Damian w całym meczu 2pkt ??? Moldo 2pkt ??? Dylu 3pkt ???
Niech ktoś coś napisze więcej... z tych co byli na meczu...
Nie wiem, ale chyba jakiś "progres" przechodzimy i to w tą drugą stronę... aż sie boję co to będzie w poniedziałek...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 gru 2014, 2:17 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lut 2012, 15:20
Posty: 369
Lokalizacja: Z-c
Co tu dużo mówić, zagrali jak chłopcy do bicia, to że w tbl ledwo przepychamy beniaminków to chyba mówi samo za siebie, teraz mecze trochę trudniejsze, ale jak zagrają tak jak z FCB to Jezioro, czy Wilki były by nas wstanie ograć. Mamy jakiś kryzys formy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 gru 2014, 10:49 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lis 2007, 11:24
Posty: 300
KK Jest nim tylko z teorii. Nie przyjechali balkoniarze i doping nie istniał. Pozoranci. Część nawet nie udawała, że śpiewa.

Do tych co myśleli, że będziemy grali jak równy z równym z Barceloną, mistrzem Hiszpanii, jedną z najlepszych drużyn w Europie.. dorośnijcie.
Poza tym my nie męczymy się z beniaminkami tylko nie gramy na pełnej intensywności. W plk wystarczy jedna dobra kwarta na zwycięstwo.

Mówi się, że pieniądze nie grają, ale nie z taką kolosalną różnicą jak Turów z Barceloną. Lampe pewnie zarabia więcej niż pół naszej drużyny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 gru 2014, 13:26 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Wynik zgodny z "oczekiwaniami", no może trochę bardziej Barca wyżyłowała go.

Po tym meczu nie mam już cienia wątpliwości, że Ivan i Nikolić powinni opuścić nasze szeregi i w ich miejsce powinien pojawić się jakiś jeden ogarnięty center.

KK - nie ma co komentować.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 gru 2014, 13:35 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lut 2012, 15:20
Posty: 369
Lokalizacja: Z-c
urys pisze:
Do tych co myśleli, że będziemy grali jak równy z równym z Barceloną, mistrzem Hiszpanii, jedną z najlepszych drużyn w Europie.. dorośnijcie. Poza tym my nie męczymy się z beniaminkami tylko nie gramy na pełnej intensywności. W plk wystarczy jedna dobra kwarta na zwycięstwo.

Zgadzam się częściowo - nie chodzi mi, że grają jak równy z równym, ale o tzw "postawienie się", bo w 3kw zrobili z naszych pośmiewisko, potem była zabawa i jakby Barca zagrała na 100% możliwości to było by z -70 a nie 40. Zastanawia mnie trzymanie takiego kołka jak Ivan 20min w takim meczu, on jest bardzo słaby nawet na plk. Wszystko okaże się w meczach z AZSem i ze Śląskiem gdzie tak naprawdę jesteśmy..


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2239 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 150  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..