Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:58

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1317 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88  Następna
Autor Wiadomość
Post: 19 gru 2014, 12:34 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
tadam pisze:
u siebie

jasne, ze u siebie... w Lubinie :smt044


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 gru 2014, 12:52 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 30 lip 2011, 11:37
Posty: 240
Lokalizacja: Pieńsk
Gero pisze:
Jest mistrzem chlopina w budowaniu gniotow. Zauwazam tez zmniejszona aktywnosc (np. nd FB) osob odpowiedzialnymch za hale. Jak dotad przyjmowali chetnie gratulacje teraz jakos nie maja nic do powiedzenia...


każdy sukces ma wielu ojców a tylko porażka jest sierotą :smt003


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 gru 2014, 13:07 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lip 2012, 19:34
Posty: 314
A jakby ktoś tak podał suche fakty, ile to nas kosztowało i będzie kosztować?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 gru 2014, 13:47 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 gru 2014, 11:59
Posty: 26
A jak to jest z ta druga tablica która jest potrzebna do rozgrywek euroligi ?

Według Pana Łuczaka miała być zainstalowana 3 grudnia 2014:

"Przeszkodzą okazały się kwestie techniczne, m.in. brak dwóch tablic o jednakowych parametrach, wymiarach i możliwościach. - Między TBL, a Euroligą są trochę inne wymagania. W Polsce wystarczy jedna, pełnowymiarowa, nazwijmy to, tablica z nazwiskami, a druga może być tylko z punktacją i czasem. Tymczasem Euroliga wymaga dwóch pełnowymiarowych. Niestety, na pewne rzeczy nie mamy wpływu i dwie jednakowe tablicę będą w PGE Turów Arenie zamontowane dopiero w środę, czyli jutro - dodaje Łuczak."

Pełny tekst można przeczytać tutaj:

http://www.sportowefakty.pl/koszykowka/ ... wa-na-euro

Najwidoczniej to także było mydlenie oczu ... lemingom


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 gru 2014, 14:20 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
dredek pisze:
Najwidoczniej to także było mydlenie oczu ... lemingom

Nie najwidoczniej tylko to bylo zaplanowane dzialanie. O ile mi wiadomo o wszystkich sprawach jak np. brak zgody na Eurolige wladzunia wiedziala przed wyborami.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 gru 2014, 15:23 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Gero pisze:
Nie najwidoczniej tylko to bylo zaplanowane dzialanie. O ile mi wiadomo o wszystkich sprawach jak np. brak zgody na Eurolige wladzunia wiedziala przed wyborami.


Ująłbym to nieco konkretniej - tylko naiwniak mógł myśleć, że zgoda na rozgrywki na tym poziomie będzie taka szybka. I dziwi mnie dlaczego władza tak zdecydowanie na ten temat się wypowiadała (wszak wiele rzeczy w tym temacie nie zależało od niej). No ale to był okres kiełbasy wyborczej - więc napinka zrozumiała :smt020

Ale pierwszy mecz słyszałem ciekawy był... :smt033


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 gru 2014, 20:04 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
YELLO_35 pisze:
Ująłbym to nieco konkretniej - tylko naiwniak mógł myśleć,

a to przepraszam :smt021
Jeżeli prawdą jest to że utrzymanie hali kosztuje 60.000zł miesięcznie chciałabym zauważyć, że od wyborów minął już ponad miesiąc i w związku z tym budżet miasta skromniejszy jest już o te 60.0000 zł :oops:
Nie chcę być gołosłowna i szukam danych na ten temat w BIP-ie niestety nie znajduję.
Z ciekawości jeżeli to jednak miasto zarządza Halą to konkretnie kto ?
Burmistrz twierdził, że problemy z podchodzącą wodą w hali to etap już zakończony, jednak po raz pierwszy od dobrych 2 miesięcy dość rzęsiście pada, macie może informację jak jest faktycznie???


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 gru 2014, 21:55 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
https://www.youtube.com/watch?v=ILYq5n2QSfs


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2015, 15:14 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
Zaczyna sie pomalu...

Zamiast 3,5 mln złotych w tym roku, do magistratu trafi 0,5 mln


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2015, 16:11 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
Smutne, bo czarny scenariusz się ziścił. Jeżeli władza jest taka dobra proponuję akcję społeczną.
Zwróćmy się jako osoby fizyczne, czy firmy do burmistrza miasta o umorzenie bądź odroczenie na te 3 lata płatności naszych podatków od gruntów, nieruchomości itp itd.
Nie jesteśmy chyba gorsi !!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2015, 16:29 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
Martaw33 pisze:
Zwróćmy się jako osoby fizyczne, czy firmy do burmistrza miasta o umorzenie bądź odroczenie na te 3 lata płatności naszych podatków od gruntów, nieruchomości itp itd.

Nieglupie...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2015, 17:15 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Gero pisze:
Martaw33 pisze:Zwróćmy się jako osoby fizyczne, czy firmy do burmistrza miasta o umorzenie bądź odroczenie na te 3 lata płatności naszych podatków od gruntów, nieruchomości itp itd.

Nieglupie...


O umorzeniu nie ma mowy - zapłacić i tak będzie trzeba - pomysł słaby.

Nikogo nie cieszy fakt, że klub będzie wpłacał kasę dłużej i w ratach, ale nie popadajmy w paranoję - w Polsce jeden Antoni za wszystkich nadrabia.

Sesja RM: sprawa hali i nie tylko


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2015, 19:13 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
manzir pisze:
O umorzeniu nie ma mowy - zapłacić i tak będzie trzeba - pomysł słaby.

a właśnie, że pomysł genialny!
Wiesz ile odsetek karnych trzeba zapłacić jak się spóźnisz o 3 lata z zapłata za podatek od nieruchomości?
Tak się złożyło, że ostatnio przegapiłem taki właśnie podatek. Dostałem pisemko, w którym naliczono mi odsetki (niemałe) z adnotacją, że ta kwota jest naliczona na dzień wysłania pisma, a ja sobie muszę doliczyć kolejne dni aż do zapłaty. O przesunięciu spłaty o kilka dni nawet nie było mowy!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2015, 19:50 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Właśnie o tym mowie - trzeba i tak zapłacić, i tak zapłacić - wiec dla mnie pomysł słaby - lepiej na bieżąco regulować płatności.

Jedna uwaga - nie porównujemy tak dużej inwestycji, do jakiegoś tam szarego Kowalskiego - w takich przypadkach zdarzają się poślizgi, choć nikomu to nie jest na rękę.

I jeszcze jedno:

tadam pisze:
przegapiłem


Gdybyś pilnował, nie byłoby problemu.
Klub rozmawia i miasto poszło mu na rękę - tylko nie porównuje swojej sytuacji z tym, bo to będzie totalny absurd.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2015, 21:09 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
manzir pisze:
Właśnie o tym mowie - trzeba i tak zapłacić, i tak zapłacić - wiec dla mnie pomysł słaby - lepiej na bieżąco regulować płatności.

Zgadzam się i popieram więc do dzieła
manzir pisze:
Jedna uwaga - nie porównujemy tak dużej inwestycji, do jakiegoś tam szarego Kowalskiego

Wypraszam sobie
Mój portfel,moje podatki moja rodzina jest dla mnie znacznie ważniejsze niż jakaś tam hala dla Ciebie widocznie nie

manzir pisze:
Gdybyś pilnował, nie byłoby problemu.
Klub rozmawia i miasto poszło mu na rękę -

hihihihihhihihihihiiiiii :lol:
Idź porozmawiaj o dodatkach mieszkaniowych, mieszkaniach socjalnych, lokalach zastępczych, dofinansowaniu dla ubogich....
Leć kolego i rozmawiaj miasto pójdzie ci na rękę :smt021


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1317 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 51 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..