Dzisiaj jest 11 maja 2024, 7:08

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1317 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 88  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 28 cze 2012, 12:46 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
Dr. Dre pisze:
PO ma władzę czy ktoś tego chce czy nie… Zdobyła ją legalnie i już.

nieprawda zdobyła ją dzięki zbrodni kaczyńskiej, ubecji, żydom, komuchom i pedałom, a i jeszcze dzięki przekornemu -a ale to na marginesie OTa


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 cze 2012, 13:10 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
Dr. Dre pisze:
Jakiej inne płaszczyzny?

włączyłem się do wątku tylko dlatego, że usłyszałem o zaoraniu basenu. To jest między innymi ta "inna płaszczyzna". A na basenie byłem częściej niż na meczach Turowa. Jeśli chodzi o inne "inne płaszczyzny" to wolałbym, żeby ŁOŚ miał pełnowymiarową tafle a nie tak jak teraz ślizgawkę dla dzieci... hokej też jest świetną i coolową dyscypliną. Wolałbym fajne ścieżki rowerowe. Wolałbym żeby jedna dyscyplina nie wysysała całej kasy bo jest jej i tak mało.

Dr. Dre pisze:
Wszystko można, ale trzeba się zdecydować na jedno, albo na drugie, trzecie, czwarte.

To może jeszcze Nysę zaorać. Gdyby nie remont stadionu piłkarskiego to hala do kosza była by bardziej realna :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 cze 2012, 14:55 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Tylko że, nie zauważyłeś jednego faktu! Z twoim podejściem, nigdy i nic nie powstanie. Bo gdyby słuchać wszelkiej krytyki, to wybierz Mi proszę kolejną ulicę do remontu. Oczywiście z aprobatą opinii publicznej, z pełną zgodą wszystkich. ]:-> Niektórych rzeczy nie da się równo podzielić :smt028 . Zbytnio przyzwyczaiłeś się do równego podziału w poprzedniej epoce. ;)


Ostatnio zmieniony 28 cze 2012, 14:56 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 cze 2012, 15:11 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
Tylko co Turów daje miastu w zamian? Pytanie retoryczne, nic nie daje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 cze 2012, 15:23 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
xionc pisze:
Tylko co Turów daje miastu w zamian?
Źle zadałeś pytanie. Juz dało! W latach 90' gdy mówiłem komukolwiek że jestem ze Zgorzelca, słyszałem dobrze mi znaną reakcję. O! miasto ćpunów, złodziei i przemytników. Teraz jest inaczej. Z czym innym kojarzy się Zgorzelec. Znalazł bym więcej... zostawię to innym. Na hali jest średnio 1100 osób na mecz. Myślę że w nowej hali będzie znacznie więcej. Oczywiście to będzie zależało od promocji i cen biletów. 8)


Ostatnio zmieniony 29 cze 2012, 5:11 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 cze 2012, 15:38 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
Dr. Dre pisze:
Tylko że, nie zauważyłeś jednego faktu! Z twoim podejściem, nigdy i nic nie powstanie. Bo gdyby słuchać wszelkiej krytyki, to wybierz Mi proszę kolejną ulicę do remontu.

uczepiłeś się tych ulic... ja pisałem o inwestycjach w sport. ŁOŚ powstał i jest genialną alternatywą na lepienie bałwanów, ścieżki rowerowe powstają, planowana jest ścianka wspinaczkowa ale zamiast karłowatej ścianki można by było zbudować wyższą i zadaszoną... nie rozumiem dlaczego przyszły mistrz boulderów nie miałby pochodzić ze Zgorzelca, on płaci te same podatki co jedzący popcorn kibic Turowa.

Dr. Dre pisze:
Zbytnio przyzwyczaiłeś się do równego podziału w poprzedniej epoce. ;)

:) sorry ale to Twoja wypowiedź trąci poprzednią epoką gdzie całe społeczeństwo w pocie czoła i na boso buduje pięknego misia... ups hale.


Dr. Dre pisze:
Na hali jest średnio 1100 osób na mecz.

czyli średnio co trzeci mecz ma widownie ca. 800 osób :shock:

Dr. Dre pisze:
Myślę że w nowej hali będzie znacznie więcej. Oczywiście to będzie zależało od promocji i cen biletów.

Czyli twierdzisz, że żeby zrobić promocję i obniżyć ceny biletów to trzeba nową halę wybudować? :lol:


Ostatnio zmieniony 28 cze 2012, 15:56 przez tadam, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 cze 2012, 16:19 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
tadam pisze:
wolałbym, żeby ŁOŚ miał pełnowymiarową tafle a nie tak jak teraz ślizgawkę dla dzieci...

tadam pisze:
ŁOŚ powstał i jest genialną alternatywą na lepienie bałwanów

a Ty uczepiłeś się ŁOŚia, akurat na ile to jest trafiony pomysł to chyba też jest temat do dyskusji, zima trwa trzy miechy a reszta roku - wiadomo. byłem nie tak dawno w popołudnie weekendowe popróbować się na rolkach i praktycznie psa z kulawą nogą tam nie widziałem - dwie może trzy osoby, ile razy przejeżdżam tam widzę na parkingu najwyżej dwa samochody, tak więc czy była w tym miejscu potrzebna większa inwestycja to bym polimeryzował.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 cze 2012, 16:52 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
w ŁOŚu zima trwa dłużej :P a to lodowisko jest właśnie świetnym kontrprzykładem. Jest zrobione na pół gwizdka, nie można w nim rozgrywać meczów hokeja i tym samym nie ma tego magnesu... kto wie, czy po doinwestowaniu paroma bańkami nie mielibyśmy kolejnej drużyny, która by nas godnie promowała?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 cze 2012, 22:35 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Skocznie narciarską tez można by wybudować. ]:->
Lodowisko we Frydlancie latem jest zamknięte, nie generuje kosztów. U nas: kierownik, zastępca kierownika i ze cztery osoby do zamiatania. brakuje jeszcze technika żywienia zbiorowego. :smt058


Ostatnio zmieniony 28 cze 2012, 22:42 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 cze 2012, 2:21 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
neandertalski pisze:
nieprawda zdobyła ją dzięki zbrodni kaczyńskiej, ubecji, żydom, komuchom i pedałom, a i jeszcze dzięki przekornemu


Jeśli na Twoją decyzję oddania głosu na PO zadecydowały powyższe "czynniki", to pogratulować należy radzie politycznej i zaprzyjaźnionym mediom "jedynie słusznej partii" - znalazły bowiem sposób na wpłynięcie na tak wielkiego mędrca jak Ty, drogi Neo... :D

Na złość przekornemu, zbrodni smoleńskiej, ubecji, żydom, komuchom i pedałom, Neo poleciał do urny i zagłosował w taki sposób, jaki od niego oczekiwano... To tak mniej więcej jak "na złość mamie odmrożę sobie uszy"... :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 cze 2012, 7:04 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
przekorny, z całym szacunkiem, ale nie o to mi chodziło...
ostatnie wybory były tylko potwierdzeniem status quo, które w naszym mieście ustaliły wybory z 2006 roku - to chyba wtedy PO wygrała władzę, pamiętasz chyba jeszcze coś z tych starych "dobrych" czasów?
http://www.bip.zgorzelec.iap.pl/1991,19 ... 53286.html
Cytuj:
Okręg Nr 2
Lista nr 5 – KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
1. ………………………………………..
……………………………………....
10. SITEK Cezary, lat 39, zam. Zgorzelec

ja w przeciwieństwie do niektórych, nigdy nie kandydowałem, nie namawiałem ani nie głosowałem na PO :-)
eh to były czasy, łza się w oku kręci jak się przegląda te stare listy wyborcze...
Cytuj:
Okręg Nr 1
Lista nr 7 – KW SAMOOBRONA RP
1. STEMLER Grzegorz, lat 39, zam. Zgorzelec


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 cze 2012, 9:47 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
Dr. Dre pisze:
Skocznie narciarską tez można by wybudować. ]:->

no i co ja mam Ci na to odpisać?

może jedynie (idąc Twoją logiką) że hale na 35 tyś też można wybudować...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 cze 2012, 12:00 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Neo, już starożytni mawiali, że "rzeczą ludzką jest błądzić, rzeczą głupców - trwać w błędzie". 8)

Ale jak już jesteśmy przy historii, to zdaje się, że rok 2006 był również początkiem upadku znaczenia stowarzyszenia "Euroopera", nieprawdaż??? Odebranie Wam przez Gronicza Domu Studziennego a następnie sprzedanie go osobie prywatnej (przy Waszej całkowitej bierności) za kwotę, którą Wy wyłożyliście na jego odremontowanie...
Następnie złośliwa próba wygnania dzierżawczyni lokalu przy moście Staromiejskim, należącego do stowarzyszenia, w efekcie czego ona dalej prowadzi tam swoją działalność, a Wy zostaliście z przysłowiową ręką w nocniku...
Jak widzisz, nie tylko mnie zdarza się popełniać błędy... :oops:

Ja się nie boję przyznać do błędu, a Ty??? :smt058


Ostatnio zmieniony 29 cze 2012, 12:09 przez przekorny, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 cze 2012, 12:37 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
każdy się czasami myli, nigdy i nigdzie nie mówiłem, że jestem nieomylny. i ja też wcale Ciebie nie oceniam, stwierdzam jedynie fakt, ze Ty do zdobyćia przez PO władzy w naszym mieście przyłożyłeś rękę - a ja na ten przykład nie, tylko tyle. jeżeli moje wnioski są błędne oczywiście mnie popraw - w końcu ja też jestem omylny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 cze 2012, 14:47 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 23 maja 2008, 6:53
Posty: 521
Lokalizacja: Ujazd
tadam pisze:
planowana jest ścianka wspinaczkowa ale zamiast karłowatej ścianki można by było zbudować wyższą i zadaszoną... nie rozumiem dlaczego przyszły mistrz boulderów nie miałby pochodzić ze Zgorzelca, on płaci te same podatki co jedzący popcorn kibic Turowa.

Kiedy lobowałem z Adamem Helikiem pomysł wybudowania skateparku w Zgorzelcu wiele osób mówiło nam, że garstki dzieciaków nie warto wydawać tyle pieniędzy. Dziś wielu znajomych w żartach ma do mnie pretensję, że pod choinkę musieli kupować bmx bo ich dzieci chcą jeździć po skateparku. Aby taki obiekt nie umarł należy go promować, tworzyć modę na uprawianie danego sportu. Dlatego zawody, dlatego Dirty City Ride . Zawsze można było zrobić większy skatepark ale wydaje mi się, że ten jest skrojony na nasze możliwości i potrzeby. Podobnie jest ze ścianką wspinaczkową. Dzisiaj z Adamem mieliśmy pierwszy raz okazję oglądnąć wizualizację propozycji wyglądu ścianki. 8 metrów wysokości, 115m2 powierzchni do wspinania, 5 ścian zaprojektowanych tak aby zarówno kompletny amator jak również doświadczony we wspinaczce mógł znaleźć tam coś dla siebie. Na karłowatą nie wygląda – jak dostanę wizualizację na maila to pokażę. Zadaszona nie będzie ale poprosiłem aby zaprojektowali tak konstrukcję nośną aby w przyszłości była możliwość jej zadaszenia. Zawodów o światowej randze może tam się nie da zorganizować ale każdy kto będzie chciał poćwiczyć bądź rozpocząć przygodę ze wspinaczką będzie miał obiekt na miejscu, w Zgorzelcu. A to wstęp do wspinaczki skałkowej. Przedstawiciel firmy, która ma wybudować nam ściankę zaraz po prezentacji pojechał w skałki. Jak twierdzi w naszym rejonie mamy najlepsze warunki do wspinaczki i z przyjemnością wykorzysta fakt, że tu jest aby się powspinać. Oczywiście zawsze można było zrobić wyższą, szerszą ściankę. Chciałbym mieć klęskę urodzaju przy okazji tej ścianki. Wówczas będę miał więcej argumentów aby namawiać kogo trzeba aby wydać więcej pieniędzy na wybudowanie większej ścianki. Może w hali CSR, która niebawem straci statut hali Turowa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1317 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 88  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..