Dzisiaj jest 11 maja 2024, 19:00

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1317 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 88  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 20 gru 2006, 11:10 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 19 maja 2006, 8:07
Posty: 799
Ow


Ostatnio zmieniony 30 sty 2012, 23:47 przez mieszczuch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 gru 2006, 20:07 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 maja 2006, 7:17
Posty: 36
Lokalizacja: z naprzeciwka :D
mieszczuch pisze:
Przy rocznym budżecie miasta w wysokości 22 milionów



:shock: puknij sie w glowe!!!! na jakiej podsatwie mowisz ze budzet miasta wynosi 22 miliony??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 gru 2006, 20:15 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
mj, skoro twoja wiedza jest tak szeroka to może po prostu napiszesz ze mieszczuch nie ma racji bo na podstawie twoich danych pochodzących z (tu wstaw swoją informację) taki budżet ma wysokość (tu znowu wpisz swoje)

I nie zaniżaj poziomu dyskusji pukaniem w głowę, ok ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 gru 2006, 20:34 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 23:26
Posty: 284
Lokalizacja: Wrocław
m j ma trochę racji
Cytuj:
Ustala się wydatki budżetu miasta Zgorzelec na 2007 rok w wysokości 68.032.907 zł

http://www.bip.zgorzelec.iap.pl/7318,9477/9477/[/u]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 gru 2006, 21:16 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 19 maja 2006, 8:07
Posty: 799
Su


Ostatnio zmieniony 30 sty 2012, 23:48 przez mieszczuch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 gru 2006, 21:50 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 19 maja 2006, 8:07
Posty: 799
re


Ostatnio zmieniony 30 sty 2012, 23:48 przez mieszczuch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 gru 2006, 22:31 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 23:26
Posty: 284
Lokalizacja: Wrocław
Tak gwoli ścisłości to, mieszczuchu, jesteś bliżej właściwej kwoty ze swoimi 22 milionami (budżet to też pensje nauczycieli i pomoc społeczna - co zabiera połowę całej puli). Razem wydatki inwestycyjne mają wynieść zaledwie 17 134 643.


W związku z tym pytanie do burmistrza. O ile trzeba by zwiększyć tę kwotę aby (nawet przy dotacjach z Unii i Urzędu Marszałkowskiego) zbudować nową halę sportową/widowiskową (OBIECANĄ W KAMPANII) w trzy lata - zakładam, że 2007 jest dla tej inwestycji stracony?
Ile miasto miałoby wyłożyć na modernizację hali bez/ze wsparciem ew. sponsorów czy dotacjami?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 gru 2006, 23:05 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 20:55
Posty: 238
czy wy piszecie po to o rozbudowie bo na wyborach tak powiedziano czy uważacie ze jest tak potrzebna rozbudowa ??
bo ja jestem na każdym meczu Turowa (a wtedy chyba najwiecej ludu naraz jest na sali)od kilku latek i w 1 sezonie w ekstraklasie było mało miejsca dla publiki, w drugim również brakowało ale teraz akurat nie ma tłoków a bilety są z tego co wiem aż do rozpoczęcia meczu czasami więce czy to jest takie ważne ??
oczywicie jezeli Turów zdobędzie MP i chce sie liczyc w pucharach rozbudowa jest konieczna i miło by bylo coś zmienić, powiększyć, odnowic :D
PEACE


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 gru 2006, 19:35 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 gru 2006, 19:24
Posty: 23
Lokalizacja: ZGC
matii NAPISAL
czy wy piszecie po to o rozbudowie bo na wyborach tak powiedziano czy uważacie ze jest tak potrzebna rozbudowa ??
bo ja jestem na każdym meczu Turowa (a wtedy chyba najwiecej ludu naraz jest na sali)od kilku latek i w 1 sezonie w ekstraklasie było mało miejsca dla publiki, w drugim również brakowało ale teraz akurat nie ma tłoków a bilety są z tego co wiem aż do rozpoczęcia meczu czasami więce czy to jest takie ważne ??
ANOpiszemy dlatego ze takiemu miastu jest potrzebna hala a ta nie spelnia zadnych wymogow a bilety sa tylko dlatego ze przed meczem w kasie pojawiaja bilety ktore standardowo musza byc zostawione dla kibicow gosci i jesli sienie pojawia lub pojawia w ilosci sladowej bilety laduja w kasie pozdarawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 sty 2007, 17:50 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 05 cze 2006, 10:13
Posty: 834
Lokalizacja: Zgorzelec
Jestem zwolennikiem rozbudowy hali sportowej. Zaznaczam rozbudowy, a nie budowy nowej, o której mówił podczas debaty R.G.
Pierwsze działania w tym temacie zostały podjęte przez M.F. Projektant przedstawił koncepcje rozbudowy. Teraz należy poszukać środków na opracowanie dokumentacji technicznej – około 1,5 Miljona zł.- i dalej należy wystąpić do Sejmiku Dolnośląskiego o umieszczenie inwestycji w Wojewódzkim Planie Rozwoju Bazy Sportowej, co pozwoli na skorzystanie z dofinansowania z Totalizatora sportowego oraz opracować wniosek o dofinansowanie ze środków unijnych. To wszystko trwa, ale trzeba się za inwestycje zabrać szybko i konsekwentnie działać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 sty 2007, 19:42 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 14 gru 2006, 11:06
Posty: 17
Zgadzwm się z Marko, należy skoncentrować działania w tym kierunku rozbudowy tym bardziej, że hala i basen w centrum wymagają kapitalnego remontu. Ale to wymaga również dużego zaangażowania osób odpowiedzialnych za działalność centrum i właściciela. I tu pytanie do Pani Prezes jakie jest jej zdanie w tym temacie i jakie zamierza podjąć działania co do dalszych losów centrum.

[ Dodano: Sob Sty 06, 2007 7:46 pm ]
Zgadzam się z Marko, należy skoncentrować działania w tym kierunku rozbudowy tym bardziej, że hala i basen w centrum wymagają kapitalnego remontu. Ale to wymaga również dużego zaangażowania osób odpowiedzialnych za działalność centrum i właściciela. I tu pytanie do Pani Prezes jakie jest jej zdanie w tym temacie i jakie zamierza podjąć działania co do dalszych losów centrum.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 sty 2007, 22:39 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 paź 2006, 21:23
Posty: 493
Lokalizacja: Zgorzelec
Z wypowiedzi Marko wnioskuje że modernizacja hali sportowej (też jestem za przebudową)
nie odbędzie się szybciej niż za nin. trzy lata! O ile wogóle się odbędzie patrząc jak do tej pory wszyscy ''ściemniali'' w sprawie załatwiania jakichkolwiek spraw.Chciałbym się mylić ale uważam że temat hali sportowej w Zgorzelcu przerasta polityków lokalnej władzy.Miło i fajnie jest pokazać się na meczu niech plebs zobaczy że jestem z nimi pościemniam o rozbudowie i może znów mnie wybiorą-nie Marko.A tak apropo to wcześniej jakoś szanownego NASZEGO elokwentnego burmistrza Rafała to na meczach nie widziałem.Chyba że się myle? Wielka szkoda bo rozbudowa hali wraz z sukcesem koszykarzy mogła by przynieść dla Zgorzelca .....
no Rafale co ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 sty 2007, 22:43 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 19 maja 2006, 8:07
Posty: 799
Ja


Ostatnio zmieniony 30 sty 2012, 23:48 przez mieszczuch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 sty 2007, 7:54 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
Nie chciałbym uchodzic za wymienianego w innym poscie Homo ekonomicus czy jakos tak.
Ale przed wszystkimi rzeczami o których pisał Marko należałoby sprawdzi ile w to wszystko trzeba włozy a jakie efekty z tego mozna uzyskac. Szanując wyniki BOT to z sukcesem Zgorzeleckiego sportu ma to bardzo mało wspólnego. Bo sponsorzy to nie Zgorzelec a i zawodnicy , co oczywiste również nie. Po wpompowaniu kupy siana mozna sobie wyobrazic taki scenariusz że BOT sie wycofuje ze sponsorowania , patrz Bergson we Wrocławiu, i co ? Widzimy w okolicach jakieś inne centrum sponsoringu na tym poziomie. patrz Asco weWrocławiu, Czy na rozbudowanej hali będziemy Jole Ptak rozliczali z dochodów hali, ze koszty wielkie a poza dwoma kabaretami nikt na sale nie wchodzi. Miejskie pieniądze i moze troche wojewódzkich będa sie jeszcze przez jakis czas ładnie prezentowaly , a kolejne zjadac będzie eksploatacja i techniczne utrzymanie hali.
PS A jeszce kilka meczy takich jak we Wrocławiu i na sali miejsc będzie skolko godno


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 sty 2007, 19:56 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 paź 2006, 21:23
Posty: 493
Lokalizacja: Zgorzelec
Boże jak mnie denerwują takie wypowiedzi jak bog180! To najlepiej zaorajmy wszystko bo poco cokolwiek robić w tym Zgorzelcu! Po co hala poco boisko sportowe poco kino nowe może nie będzie mniał kto chodzić do kina! Bzdura bzdura i głupota! Ludzie żyjemy w 21 wieku a myślenie jeszcze nie wyszło z głebokiego PRL.Czy hala ma być tylko dla koszykarzy? Czy zwykli ludzie nie mągą w godnych warunkach pograć w piłkę nożną w kosza w siatkę ? Byłeś kiedyś na hali? Przecież mówimy z Marko o rozbudowie i modernizacji bo ta niedługo będzie o standartach starej hali.Europa idzie do przodu chce nam jeszcze pomoc dając pieniądze a ludzie dalej chcą żyć w zascianku i mówić że na zachodzie eldorado a tu wiocha .Pobudka świat idzie dalej!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1317 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 88  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..