Dzisiaj jest 03 maja 2024, 4:54

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 651 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 44  Następna
Autor Wiadomość
Post: 03 sie 2014, 0:36 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
gobo007 pisze:
Olek - post usunąłem - nie wnosił nic do tematu.
Jeśli masz problemy z Twoim zdaniem tendencyjnym administrowaniem zgłoś to Alexowi. Może wskoczysz na moje miejsce.
Piotr

mAm nadzieję że Olek to zrobi bo to już poprostu żenada kasuj sobie na zdrowie jak inaczej sobie nie radzisz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sie 2014, 0:44 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Olek - ban na 24h. Po otrzeźwieniu pisz na temat.
Marta - o czym był ten wątek? Jeśli masz problem, to Ci przypomnę: o Aniszkiewiczu: postaci publicznej, lokalnemu politykowi, autorowi obietnic.
I na tym się opierajmy. Jeśli masz problemy personalne i chcesz pogadać, czy się wypłakać wpisz w google moje imię i nazwisko - znajdziesz numer.
To samo tyczy się bohatera Olka. Masz jaja - zadzwoń, umów się na piwo. Chcesz obrażać przez sieć? Ok - ale nie w tym wątku.
Zagalopowaliście się jeśli chodzi o wycieczki osobiste. Rozumiem, że może Wam brakować argumentów, ale nie zaniżajmy poziomu dyskusji.
Piotr


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sie 2014, 0:46 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
W poniedziałek poproszę kolegę o zeskanowane tej nowej gazetki pana Aniszkiewicza i tu na forum poczytamy i podyskutujemy po godzinach pracy w elektrowni moderatora Gobo (choć w pracy mu to nie przeszkadza)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sie 2014, 0:52 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Od jutra do czwartku jestem na delegacji. W wolnej chwili jednak z chęcią wezmę udział w dyskusji. Mam nadzieję, że będzie ona konstruktywna i poparta faktami. A gdy tych braknie z chęcią do rozmowy zaproszę osoby bardziej kompetentne.
Piotr


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sie 2014, 0:56 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
szukałam szukałam i znalazłam
http://zgorzelec.info/index.php?k_d=27& ... g&t=news2b


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sie 2014, 0:58 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
Na dokładkę
http://zgorzelec.info/index.php?k_d=27& ... g&t=news2b


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sie 2014, 1:02 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Marta - ja lecę spać - o 8 mam kilka zleceń do zrobienia.
Problem przy LOKu istnieje, nikt nie zaprzecza. Pytanie jest tylko takie, czy poza smrodem stanowi to jakieś zagrożenie? Jeśli tak, to poza hasłem niech Twój kandydat przedstawi jakiś program usunięcia problemu. Frazesów padło już wiele. Może teraz czas na fakty. Ja nie jestem przeciw niemu. Jestem przeciw jego pustych obietnicach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sie 2014, 1:44 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 20 lis 2006, 18:14
Posty: 63
gobo007 pisze:
Olek - ban na 24h. Po otrzeźwieniu pisz na temat
Piotr


Piotr Podgórniak (vel Gobo 007) wprowadza cenzurę ?

Brednie (vel 007)Piotra Podgórniaka, kolegi Gromnicza !!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sie 2014, 7:37 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
Do czego wracamy . Zzamieszkiwanie na tej samej ulicy co Burmistrz i osbiste znanie człowieka dyskwalifikuje z życia aktywnego. Czy to jescze Polska?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sie 2014, 8:40 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
Bog180
czy banowanie za prawdę jest ok?
Czy straszenie mnie blokadą konta jest ok
CZy straszenie sądem to nie objaw cynizmu?
Czy mijanie się z prawdą jest cool?
Czy kreowanie się na kogoš innego jest w porządku ?
Czy lansowanie dzisiejszej władzy w postach próbujących zdyskredytować głównego oponętôw politycznego przez moderatora, który ma powiązania z Burmistrzem jest moralnie zasadne ?
Itp itd lista jest długa
Długo by pisać cofnij się w czytaniu tego forum i poczytaj ze zrozumieniem pozdrawiam
Czy ma ktoś skaner ? i może opublikować na forum najnowszą gazetkę Aniszkiewicza, bo może nie wszyscy wiedzą o czym piszemy :smt026
Lecę się powygrzewać na basenie niestety do Niemiec, bo ten u Nas bez remontu jest mało konkurencyjny


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sie 2014, 9:58 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2014, 8:20
Posty: 24
Gobo007, trzymaj się chłopie, bo ten cały jazgot, który się podniósł przeciwko tobie i ta niesamowita mobilizacja stronników Aniszkiewicza pokazuje jedynie, że to ty masz rację. Że to my mamy racje, my, którzy nie wierzymy w puste hasła i populistyczne obietnice kandydata na burmistrza Ireneusza Aniszkiewicza. Ja po prostu nigdy nie uwierzę facetowi, który mówiąc o tanich rządach już dziś wydaje krocie na kampanię wyborczą, która jeszcze nie została nawet ogłoszona.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sie 2014, 10:39 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Marta, rolą moderatora jest trzymanie w ryzach dyskusji.
Olek dostał bana za to, że pomimo upomnień nie napisał słowa na temat.
Robił za to osobiste wycieczki do mnie, co nie jest tematem dyskusji.
Nie było to banowanie za prawdę.
Ciebie też nikt nie straszył - każdy kto będzie pisał nie na temat pomimo upomnień będzie miał przyblokowane konto. Nie wiem co jest w tym trudnego do zrozumienia.
Sądem nikogo nie straszyłem. Pisałem o tym, że jeśli rzucacie oskarżenia, a nie macie dowodów może to skutkować pozwem. To jest groźba?
Kolejnych dwóch punktów nie komentuję, bo ich nie rozumiem - są absurdalne.

Lansowanie władzy? A ty dalej swoje. Nikogo nie lansuje. Dalej zarzucasz mi jakieś powiązania z burmistrzem, których nie ma.
Opierajmy się na faktach, a nie na fantazjach.

Zakładając ten wątek liczyłem na dyskusję. Słysząc kolejne piękne hasła miałem nadzieję, że zwolennicy Aniszkiewicza, a może i on sam napiszą w jaki sposób i za co chcą realizować te plany.
Zamiast tego pojawiły wycieczki osobiste.
Wielcy obrońcy napiszcie mi co z wątkiem ma wspólnego mój zakład pracy, co ma wspólnego z wątkiem mój adres zamieszkania itp. Brakuje Wam argumentów?
Trzymajmy jakiś poziom dyskusji.

Zulus - dzięki:) Ja nie traktuję tego jako walki. Zafascynował mnie człowiek, który wyskoczył z pudełka jak Stan Tymiński i ludzie którzy mu ufają. Mam niestety wrażenie, że Pan Aniszkiewicz jest słupem, marionetką, a jego ruchami kieruje sztab wyborczy, który pod nazwiskiem Aniszkiewicza realizuje swoje prywatne, polityczne i nieosiągnięte w poprzednich latach cele.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sie 2014, 17:26 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Gobo - nie karm trolla!!!

Walić to, co piszą - wierze w to, że normalni ludzie po przeczytaniu tego wątku wyrobią sobie własną suwerenną opinię.
Atak personalny świadczy tylko o jadzie w ich krwi i próbie zdyskredytowania Cię.
Kto nie z nimi, to przeciwko nim!!!
Podobnie jak Ty, nie jestem za obecną władzą, choć doceniam to, co zrobiono. Uważam jednak, że pieniądze można było lepiej wydać, czyt. bardziej kontrolować prace, na które miasto wydaje kasę.
Strasznie się wku...iłem, jak do skrzynki napachali tego kolorowego papieru toaletowego z niby jakimiś tam informacjami -> bredniami. Dlaczego nikt nie zrobi porządku z tymi pieprzonymi ulotkami wyborczymi!!! Ja nie głosuję na baranów, którzy na siłę wskakują mi do skrzynki!!!
Takie praktyki powinny być karalne - może podciągnąć to pod nękanie?! ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sie 2014, 17:31 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
zulus pisze:
Gobo007, trzymaj się chłopie, bo ten cały jazgot, który się podniósł przeciwko tobie i ta niesamowita mobilizacja stronników Aniszkiewicza pokazuje jedynie, że to ty masz rację. Że to my mamy racje, my, którzy nie wierzymy w puste hasła i populistyczne obietnice kandydata na burmistrza Ireneusza Aniszkiewicza.........

Jej Retoryka godna siermiężnej komunyhihihi obłęd, jaka mobilizacja???? Na Gobo? Z całym szacunkiem on przecież nie ma nic wspólnego z dzisiejszą władzą, jest zarobiony itp itd a jak ktoś MU zarzuci zarzut :grin: dostanie bana od tyle. wracając do tematu Aniszkiewicza to czego Gobo nie rozumiesz ? Tego że Twój obiektywizm jest mocno naciągany czy tego że zazdroszcze Tobie pracy w elektrowni podczas której możesz aktywnie wspierać Twojego niekolegę burmistrza Gronicza? na tym forum.Fakty są takie że niekolega Gobo podważa poprostu wszystko i tak :
1. Lekarze w szkołach nie bo radni - nowo wybrani radni są chciwi i nie oddadzą części swoich diet na ten cel, a zresztą lekarze i dentyści są w szpitalu
2. Straż Miejska niech nadal istnieje i łupie zgorzelczan na fotoradarach w celu poprawy nieciekawej sytuacji budżetu.
3.Budowana hala jest niezbędnym priorytetem rozwoju miasta i basta
4.Dom Samotnej Matki niech dalej istnieje w atmosferze fetoru smrodem zwanym......
5 jeżeli Aniszkiewicz zakwestionuje że Kopernik był kobietą też się przyczepiasz ( iluzja do mnie) bo pewnie też napiszesz że nierozumiesz a z tym trudno polemizować


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sie 2014, 19:02 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Strasznie nieporadnie i sztucznie niektórzy userzy robią błędy ortograficzne żeby oddalić wszelkie podejrzenia :smt028

-----------------------------------------------

WRACAMY DO TEMATU :smt021

Wrzućcie ten skan gazetki... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 651 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 44  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..