Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 8:58

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 05 mar 2007, 23:18 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2005, 18:15
Posty: 420
Lokalizacja: tu i tam
petec pisze:
[...] szczególnie przy sesjach szyfrowancych (operacjach na allegro i np w mbanku)


no bo sesje w allegro to sa tak szyfrowane, ze hej.. :smt021
.. a ludzie lykaja jak pelikany..

pozdro


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 mar 2007, 18:13 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 05 lut 2007, 15:55
Posty: 42
Lokalizacja: zgorzelec
Ja również mogę polecić Dialog. Jestem ich abonentem, za neta płacę 100zł, ale za to nie mam już abonamentu za telefon i płacę tylko za rozmowy (i dodatkowo ma jeszcze 60 minut darmowych na nr stacjonarne), także rachunek miesięczny wynosi ok 105zł. Mi się to opłaca. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 mar 2007, 14:14 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 11 paź 2005, 20:51
Posty: 254
Lokalizacja: stąd
tuka pisze:
petec pisze:
[...] szczególnie przy sesjach szyfrowancych (operacjach na allegro i np w mbanku)


no bo sesje w allegro to sa tak szyfrowane, ze hej.. :smt021
.. a ludzie lykaja jak pelikany..

pozdro


taaa, w mbanku tez lykaja jak pelikany?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 mar 2007, 13:25 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 15 sty 2007, 20:17
Posty: 308
Lokalizacja: Zgorzelec
aaggusia22 nie mów że Ty to masz telepakiet w Zgorzelcu ?? sądząc po cenie to pewnie masz 512 lub 1Mbps ? Ja od pół roku dzwonie do nich i ciagle jedna odpowiedz : w Zgorzelcu oferujemy póki co tylko 256 kbps !!!! ostatnio dzwoniłem wczoraj i to samo i nie wiadomo kiedy bedzie coś szybszego. W każdym innym miescie jest już "szybki " internet !!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 mar 2007, 22:25 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 sty 2005, 18:31
Posty: 205
Lokalizacja: Zgorzelec
Pisalem na infolinie dialogowska. Powiedziano mi ze nicnie jest planowane w Zgorzelcu. Z drugiejs trony mam 100% pewna i potwierdzona informacje, ze dzwoniono do niektorych mieszkancow Zgorzelca, oferujac lacze 512kbps w sieci Dialog (z reklamami). Napisalem o tym na infolinie, i stwierdzili ze to nie prawda. Zadzwonilem wiec do przedstawiciela Dialogu, ktory z nami podpisywal umowe, i stwierdzil ze na 100% beda szybsze lacza i jakie spromocje, i ze w kwietniu na poczatku do mnie zadzwoni. To co napisala infolinia sieci dialog nazwal "kompletna bzdura. Mysle ze oni tam maja masakryczny sodoma i gomora... Zamiast mieszac powinni sie wziasc do roboty po prostu... Na szczescie mi sie wlasnie w kwietniu umowa konczy, wiec jezeli nic nie wymysla, to chyba podziekuje za internet w sieci Dialog, gdyz pingi sa masakrycznie wysokie, a przepustowosc przy obecnej cenie daleko za murzynami :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 mar 2007, 22:51 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 08 lut 2007, 21:52
Posty: 596
Lokalizacja: Zgorzelec
saso pisze:
aaggusia22 nie mów że Ty to masz telepakiet w Zgorzelcu ?? sądząc po cenie to pewnie masz 512 lub 1Mbps ? Ja od pół roku dzwonie do nich i ciagle jedna odpowiedz : w Zgorzelcu oferujemy póki co tylko 256 kbps !!!! ostatnio dzwoniłem wczoraj i to samo i nie wiadomo kiedy bedzie coś szybszego. W każdym innym miescie jest już "szybki " internet !!!!


To zadzwoń jeszcze raz na nr telecentrum: 0 801 700 700. Wypytaj ich o łacze szerokopasmowe albo zapytaj o któryś z telepakietów. Konsultant poprosi cię o adres (ulica i nr domu) i sprawdzi czy są możliwości techniczne uruchomienia łacza szerokopasmowego. Od 01.01.2007 zmodernizowali centralę w Zgorzelcu. Ja korzystam od 27 lub 28 stycznia z łacza 512 kbps + abonament tel. za 55 zł(była promocja do końca lutego teraz to kosztuje około 100zł lub 120 zł). A jak konsultant stwierdzi że w Zgorzelcu jest max 256 kbps to rozłącz się z nim i dzwoń jeszcze raz tylko do innego (nie wszyscy orientują się w temacie). Powodzenia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 mar 2007, 12:32 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 05 lut 2007, 15:55
Posty: 42
Lokalizacja: zgorzelec
do Saso:
Czy ja coś napisałam, że mam jakiś telepakiet?!
Zamieściłam swoją opinię, kogo polecam i jakie w związku z tym ponoszę koszty. A jak Tobie coś nie pasuje, to może się przeprowadź do innego miasta, gdzie będziesz miał "szybki" internet, bo mi mój odpowiada!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 mar 2007, 8:43 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 15 sty 2007, 20:17
Posty: 308
Lokalizacja: Zgorzelec
----> aaguusia22 ...dlaczegoie tak sie irytujesz łatwo ?? :grin: ...ja nie miałem żadnych złych intencji ...tylko znam oferte dialogu i to co opisałas to sie właśnie nazywa telepakiet czyli internet plus 120 min ( można było też 180 )rozliczanych sekundowo i zero abonamentu tzn 1 zł chyba . Nazywa sie to Dialnet . Chciałem tylko zebys podała jaki to internet 512 czy 1 Mbps ?? Bo chyba nie płacisz tyle keszu za 256kbps ?? Z drugiej strony Dialog twierdzi że powyzej 256 w Zgorzelcu nie zakładaja ...
Ja obecnie mam w Dialogu 256 kbps i dziłaa to bez zarzutu ale chce dużo szybsze i myslałem że się od Ciebie dowiem jak to załatwiłaś . Pozdrawiam.
P.S Jak mi cos nie bedzie pasowało to sie ze Zgorzelca wyniose na bank ;-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 mar 2007, 15:19 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 25 lut 2007, 16:41
Posty: 96
Lokalizacja: Zgorzelec
saso pisze:
----> aaguusia22 ...dlaczegoie tak sie irytujesz łatwo ??


Faktycznie zabawnie się agusia podirytowała :-). Na zasadzie jeżeli się ze mną zgadzasz to wyjedź ze Zgorzelca, a jeżeli się nie zgadzasz to zrób coś całkiem innego i wyjedź ze Zgorzelca :-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: hotspot-1
Post: 21 maja 2007, 10:51 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 16 lis 2012, 21:17 przez turek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 maja 2007, 11:14 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Haha.. no pewnie :D Chyba nawet znam tego człowieka. Jest taksówkarzem i zrobił sobie taki bajer żeby mógł pod blokiem korzystać ze swojego internetu :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 maja 2007, 13:21 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 16 lis 2012, 21:17 przez turek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 maja 2007, 19:25 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Srebrnym okularem kombi


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 maja 2007, 22:28 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lis 2006, 0:38
Posty: 657
Lokalizacja: tu i tam
To zalążki darmowego internetu w zgolku... :smt082


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 maja 2007, 16:26 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Ja kolejny raz dam wielki plus ekipie z "Kablówki" - przez ostatnie 3 dni miałem 2 razy problem z internetem ( raz z winy mego kota a drugi raz spowodowany przez ostatnie burze )i zawsze przyjeżdżało do mnie 3 młodych chłopaków którzy znają się na swoim fachu i zawsze po max 15 min znowu miałem internecik :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 298 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..