Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:15

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 08 wrz 2011, 20:15 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
2 listopada 2009:
Cytat:
Jak widzę, ewidencja komputerowa mogił wciąż jeszcze znajduje się w sferze zamierzeń...
no, błądziłem wczoraj, kolejny rok, w poszukiwaniu mogił moich znajomych.. a inne miasta, jak mówią w TV, w tym także już nas wyprzedziły, a mogliśmy nie pozwolić.
Cytat:
nie wiem, jak miała wyglądać ta renowacja, ale moim zdaniem cmentarz żołnierzy II AWP wygląda dosyć przyzwoicie
jestem podobnego zdania, więcej powiem: na cmentarzu komunalnym także jakby trawka krótsza i pojemniki większe, żadnego nie widziałem przepełnionego, co było standardem w ostatnich latach.
Może więc nowy zarządca cmentarny będzie nareszcie tym, który coś zmieni na lepsze.

***

Trawa na cmentarzu niekoszona, pojemniki na śmieci postawione tylko przy głównej alejce, trzeba nosić śmieci z odległych krańców cmentarza, niektórzy po prostu je palą, bo to śmietników daleko. Tak to dziś wyglądało.

[ Dodano: Czw Wrz 08, 2011 9:13 pm ]
Nareszcie jest możliwość wyszukiwania mogił, oraz różne inne udogodnienia:
http://www.polskie-cmenta...zelec/index.php
pierwsze święto zmarłych 2011, nie będzie błądzenia :-)
Gratuluję i dziękuję,
przypomnę nieskromnie, że miałem w tym swój udział


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 wrz 2011, 23:26 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Chuck Norris jr pisze:
Jak widzę, ewidencja komputerowa mogił wciąż jeszcze znajduje się w sferze zamierzeń...
no, błądziłem wczoraj, kolejny rok, w poszukiwaniu mogił moich znajomych.. a inne miasta, jak mówią w TV, w tym także już nas wyprzedziły, a mogliśmy nie pozwolić.


Czysta manipulacja w dość bezczelnym wykonaniu - moja wypowiedź połączona z czyjąś - piłeś Michale czy to jakaś prowokacja???

Cytuj:
Gratuluję i dziękuję,
przypomnę nieskromnie, że miałem w tym swój udział


Wypinaj nieskromnie pierś do orderu, ale ja równie nieskromnie przypomnę, że już 3-4 lata temu Jacek Szymański, ówczesny prezes MPGK stworzył stronę ewidencjonującą zgorzelecki cmentarz. Nie została jednak zaakceptowana i "wpuszczona" do sieci, ponieważ Szymański nie był "swój".


Ostatnio zmieniony 09 wrz 2011, 0:04 przez przekorny, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 wrz 2011, 23:38 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
Czaruś, czytaj uważnie:
Cytat:
Jak widzę, ewidencja komputerowa mogił wciąż jeszcze znajduje się w sferze zamierzeń...
no, błądziłem wczoraj, kolejny rok, w poszukiwaniu mogił moich znajomych.. a inne miasta, jak mówią w TV, w tym także już nas wyprzedziły, a mogliśmy nie pozwolić.
Cytat:
nie wiem, jak miała wyglądać ta renowacja, ale moim zdaniem cmentarz żołnierzy II AWP wygląda dosyć przyzwoicie
..i jeszcze:
http://www.zgorzelec.info/forum/viewtop ... 5849#45849

Dodam, że pomysł narodził się w mojej głowie w roku 2004. Początkowo sami z synem, chcieliśmy się społecznie za to wziąć, potem, gdy pojawiły się przeszkody, sprzedałem ideę Groniczowi, jeszcze przed wyborami w 2006. Tak to wygląda. Cieszę się więc nie bez powodu, że pomysł został zrealizowany przed tegorocznym Świętem Zmarłych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 wrz 2011, 8:25 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Chuck Norris jr pisze:
Cytat:
Jak widzę, ewidencja komputerowa mogił wciąż jeszcze znajduje się w sferze zamierzeń...
no, błądziłem wczoraj, kolejny rok, w poszukiwaniu mogił moich znajomych.. a inne miasta, jak mówią w TV, w tym także już nas wyprzedziły, a mogliśmy nie pozwolić.


Michaś, wrzuciłeś tutaj CYTAT, co sugeruje wypowiedź jednej osoby - ponieważ rozpoczyna się moimi słowami (ten zaznaczony na czerwono), postronny obserwator może uznać, że reszta wypowiedzi też jest moja. Nie wiem do kogo należała pozostała część wypowiedzi bo nawet nie mogłem tego znaleźć, ale nieważne... Zatytułuj CYTATY, oddziel je przecinkami, zamieść w cudzysłowach i wszystko będzie ok. Na dobrą sprawę do każdego cytatu powinieneś dołączyć autora i źródło, ale nie bądźmy znowu takimi pedantami...
Łączenie wyrwanych z kontekstu wypowiedzi i połączenie jej w jedną, na dodatek różnych autorów, jest manipulacją i stąd taka a nie inna moja reakcja...

Drugi CYTAT zaczyna się wypowiedzią Turka a pozostała część,... nie wiem. :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..