Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:37

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nazwy ulic
Post: 18 maja 2006, 17:53 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 18 maja 2006, 12:51
Posty: 24
Jeśli projekt zostanie zrealizowany to napewno główny nacisk zostanie położony na to, żeby nazwy ulic miały swoje prawidłowe nazwy, np. w Zgorzelcu często używa się nazwy Orzeszkowa, wielokrotnie zetknąłęm się z taką nazwą a o ile dobrze pamiętamto ta ulica nosi miano Elizy Orzeszkowej. Niby nic a cieszy.
Takich przykładów jest wiele, tak samo jak wielu z nas przyzwyczajonych do nazwisk nie ma bladego pojęcia jak dany człowiek ma na imię. Może to też warto by było o tym pomyśleć.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 maja 2006, 20:35 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sie 2005, 12:18
Posty: 1387
Lokalizacja: z mieszkania obok
Cytuj:
Cała zaistnialała sytuacja powstała w wyninku mojego niedopatrzenia i nie mogę nikogo za to winić za wyjątkiem samego siebie.


Dorzuciłbym jeszcze : samobiczowanie jako wyraz skruchy :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 maja 2006, 21:53 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2005, 17:57
Posty: 534
Ciekawy byłbym opinii Platformy obywatelskiej, która plansze umieściła na podstawie jakiejś umowy z firmą reklamową, a ta, jak widać umowy nie dotrzymała :cry:, bo nie uwierzę, że umowa była na trzy dni :lol: tu jest brak logiki: kto by płacił za wykonanie plansz na trzy dni :?: a może platforma za chwilę też będzie przepraszać za pomyłkę i twierdzić, że plansze dotyczyły np Lubania :lol: i tylko przez pomyłkę zostały zawieszone w Zgorzelcu :?:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 maja 2006, 10:06 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 20 kwie 2006, 8:56
Posty: 84
Lokalizacja: Zgorzelec
skąd z_drw masz te wiadomości na temat nazwiska „Puławski” poszukałem w Internecie i wszędzie osoba o której napisałeś nazywa się Pułaski. Więc nie wprowadzaj ludzi w błąd.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 maja 2006, 11:40 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
...


Ostatnio zmieniony 24 lis 2012, 0:22 przez przekorny, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 maja 2006, 11:56 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
No, punkty będą raczej ujemne, pod warunkiem, że mieszkańcy wiedzieć będą o co w tym wszystkim chodzi. Tymczasem zaś, ci, którzy obejrzeli plansze, już o nich może zapomnieli, ci którzy ich nie widzieli i nie czytają forum zgorzelec.info w ogóle o sprawie nie wiedzą. Ciekawe, czy PO to gdzieś z powrotem zawiesi: czy Miasta na to pozwoli, czy znów nie nałoży jakichś sankcji finansowych, lub innych :?: :?
Jak myślicie :?: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 maja 2006, 12:54 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
...


Ostatnio zmieniony 24 lis 2012, 0:23 przez przekorny, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 maja 2006, 13:00 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
,,,


Ostatnio zmieniony 24 lis 2012, 0:24 przez przekorny, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 maja 2006, 15:14 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 18 maja 2006, 12:51
Posty: 24
Do Paździocha.
Wracam ostatni raz do tematu tablic, sprawa umów i płatności to tylko i wyłącznie sprawa moja i moich klientów, ale jeśli tak bardzo Cię to interesuje to Ci powiem tylko tyle, że tablice są moją własnością, plakaty zamieszczone na tych tablicach także są moją własnością chyba że klient za nie zapłaci a jakoś nic mi na ten temat nie wiadomo.
Powiem nawet tak: klient nie zapłacił, klient nie ma.
Od jakiegoś czasu polityka mojej firmy jest taka a nie inna.

Mogę te tablice odsprzedać lub pociąć na żyletki, zrobię to za swoje pieniądze.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 maja 2006, 15:23 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
cytaty zamieszczamy używając klawisza ["] na klawiaturze i wówczas wstawiamy tzw. cudzysłów należy jednak pamiętać, aby po zakończonym cytacie ponownie wstawić ten znak :twisted: a jeżeli chodzi o cytowanie innych użytkowników, możesz skorzystać z guzika CYTUJ dostępnego na każdym poscie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 maja 2006, 18:16 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 05 kwie 2006, 9:30
Posty: 74
Nieszczęsna sprawa tablic. Tak, sprawa umów, płatności i inne sprawy biznesowe są tylko i wyłacznie sprawą graffstudio i klienta.
Jednak umieszczenie ich na ulicach miało chyba na celu dotarcie z jakąś informacją do mieszkańców, na tych tablicach było podpisane PO, w prasie ukazały sie notatki o tej akcji jako akcji PO, nawet na stronie www.po.zgorzelec.org jest o tym informacja. Czyli sprawa stała się publiczna i trudno się dziwić, że ludzie są zainteresowani dalszymi losami rozpoczętej akcji. Szczególnie ciekawy jest zbieg okoliczności "wygaśnięcia umowy" w trzy dni po wywieszeniu tablic.
Jestem pod wrazeniem oswiadczenia p. Mularczyka, iż wygaśnięcie umów było jego niedopatrzeniem i błędem w prowadzeniu biznesu, niewielu ludzi w Zgorzelcu jest tak odważnych i gotowych przyznac się do błędu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 maja 2006, 23:59 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 01 sty 2006, 23:20
Posty: 632
Lokalizacja: Slumsy :o
gumek pisze:
skąd z_drw masz te wiadomości na temat nazwiska „Puławski” poszukałem w Internecie i wszędzie osoba o której napisałeś nazywa się Pułaski. Więc nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Wiele szkół jeszcze przed Tobą, gumek.
Ale miej wiarę, nie rezygnuj, próbuj nadal.
Nie chce się mi już na ten temat gadać.
http://tinyurl.com/hapuk


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 maja 2006, 9:04 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Dedukując a la Sherlock Holmes :wink: z dostępnych mi informacji wychodzi mi, że PO nie zapłaciło (nie zdążyło :?: :roll: ) za plansze, Miasto dowaliło maksymalną opłatę dla Graffstudio, Graffstudio ściągnęło szybko plansze, żeby nie płacić, okazując pokorę wobec zleceniodawcy :lol: i po sprawie. Tylko kto zrekompensuje firmie wykonanie zlecenia :?: może ktoś w postaci nowych zleceń :) :wink: Będziemy bacznie obserwować, bo zbyt wiele tu jest mimo wszystko niedopowiedzeń i zwykłego zadymiarstwa :cry:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 maja 2006, 10:20 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sty 2005, 12:47
Posty: 3
gumek
skąd z_drw masz te wiadomości na temat nazwiska „Puławski” poszukałem w Internecie i wszędzie osoba o której napisałeś nazywa się Pułaski. Więc nie wprowadzaj ludzi w błąd.

z_drw
Wiele szkół jeszcze przed Tobą, gumek.
Ale miej wiarę, nie rezygnuj, próbuj nadal.

do z_drw
Nie trzeba kończyć wielu szkół.
Wystarczy w jednej uważać na lekcji historii.

A puławski to jest powiat - moja mama tam mieszka. Ładnie tam!

http://encyklopedia.pwn.pl/61285_1.html

http://pl.wikipedia.org/wiki/Kazimierz_Pu%C5%82aski[/url]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 maja 2006, 12:10 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 05 kwie 2006, 9:30
Posty: 74
Pułaski czy Puławski?

Temat staje się bardziej "historyczny". Odsyłam do metryki Kazimierza PULASKIEGO: http://www.muzeum.ewarka.pl/metryka.jpg
A co do błędnej pisowni, z_drw mógł zostać wprowadzony w błąd ponieważ wiele informatorów podaje błędną pisownie np oficjalna strona Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP : http://www.poland.gov.pl/Wstep,37.html
na tej samej stronie Henryków Lubański leży na pónocny-wschód od Jeleniej Góry!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 50 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..