Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 21:40

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
Post: 07 lut 2008, 14:45 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 02 mar 2007, 22:22
Posty: 72
Lokalizacja: zgorzelec
Pragne poinformowac wszyskich zainteresowanych iz nasz klub kibica został zaproszony na IV mpkk ktore odbedą sie w Ostrowie Wlk w dniach 23-25 .05.2008r. Informuje równiez iż treningi Klubu Kibica bedą odbywały sie w szkole na ulicy Francuskiej EMILKA treningi poprowadzi Marek Morawski . Ze wzgledu na zmiany w zarządzie KK Tur treningi na dzien dzisiejszy będą płatne w granicach 5 zł od osoby za trening w zależności od ilości osób kwota może ulec zmianie .Wszelkie dodatkowe informacje udzielam pod nr.tel. 888-43-22-81 wszyskich chętnych proszę o kontakt, a w dniu jutrzejszym podam dokładnie godziny oraz dni tygodnia w jakie bedą odbywały się treningi .

[ Dodano: Pią Lut 08, 2008 10:43 am ]
uzupełnienie do wcześniejszej wiadomości treningi odbywac się będą we wtorki na godz.17.30---19.30 oraz w piątki na godz.19.30---21.00 w szkole na ulicy Francuskiej EMILKA soją obecność potwierdziły dopiero cztery osoby wiec czekam na chętnych kontakt telefoniczny lub proszę o wpisy na forum dziekuję i pozdrawiam MAREK

[ Dodano: Pią Lut 08, 2008 10:48 am ]
pierwszy trening juz we wtorek tj 12.02.2008r. na godz 17.30 wsztskich chetnych zapraszam i przyponinam treningi sa płatne gdyz kk TUR nie pokrywa kosztów wynajmu hali


Ostatnio zmieniony 12 lut 2008, 9:57 przez marek77, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 lut 2008, 20:47 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 mar 2007, 17:52
Posty: 63
Lokalizacja: bezdomny
ogólnie la mnie to jest chore -płacic za treningi do tego płacic za wyjazd i to wszystko po to by zaprezentowac swoje miasto na MPKK-kazdy płaci za wyjazdy z druzyną turowa do tego kazdy kupuje bilety na mecz jakby tego mało było to dochodzą jeszcze gadzety typu koszulki trąbki itp.czy zawodnicy TUROWA nie mogli by sie odwdzieczyc za doping przez cały sezon i zasponsorowac choc czesc wydatków które sa potrzebne do zorganizowania takiego wyjazdu?wydaje mi sie ze im z kieszeni by nie ubyło a nam lzej by sie zyło!
POZDRAWIaM !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 lut 2008, 15:46 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 02 mar 2007, 22:22
Posty: 72
Lokalizacja: zgorzelec
czy jest jeszcze ktos chetny do wziecia udzialu w MPKK jesli tak to prosze sie wpisywac bo nie wiem czy jest sens prowadzenia treningow i placenia za hale bo jak narazie frekwencja jest marna znajac zycie przyjdzie wyjazd to jechac bedzie chcial kazdy wiec prosze sie wpisywac kto jest chetny :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 lut 2008, 22:42 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
SCOOTER pisze:
czy zawodnicy TUROWA nie mogli by sie odwdzieczyc za doping przez cały sezon i zasponsorowac choc czesc wydatków które sa potrzebne do zorganizowania takiego wyjazdu?wydaje mi sie ze im z kieszeni by nie ubyło a nam lzej by sie zyło!


No brawo Scooter, tylko powiedz kto miałby to załatwić? Jeżeli odpowiesz, że zarząd KK, to podpowiem Ci że Marek jest członkiem zarządu. Czy nie uważasz, że odrobina zachodu ze strony bezpośrednio zainteresowanych była by jak najbardziej wskazana. Ja, jako trener naszej ekipy, kiedy organizowałem wyjazdy na I i II MPKK sam zabiegałem o sponsorów i powiem Ci, że tylko raz z kasy KK ja i T.Piekarz otrzymaliśmy po 100 zł dopłaty do paliwa, bo jechaliśmy swoimi autami do Koszalina, reszta pochodziła od sponsorów. Również od sponsorów pochodziły pieniądze na opłacanie hali na treningi. Zdobycie kasy jest możliwe, tylko trzeba za nią pochodzić.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lut 2008, 0:11 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 mar 2007, 17:52
Posty: 63
Lokalizacja: bezdomny
zgadzam sie z tobą ale nie powinno sie zganiac obowiazków na jednego bo po to kk tur ma ok 100 czlonków zeby mozna było cos zdziałac miecdzy sobą pomoc sobie a nie psioczyc jeden na drugiego bo tak samo wkurza mnie ze jezdicie za swoje własne pieniądze na wyjazdy za ludzmi dla których zorganizowanie i zaplacenie autobusu na kazdy wyjazd na mecz byloby jak dla was kupno paczki chipsow!nie potrafie zrozumiec dlaczego kk tur głosi wszem i wobec ze taki klub istnieje wzamian za NIC!bo czy którys z zawodników w ramach podziekowania za doping rzucił dla kibiców np pilke ze swoim autografem,w realu za 20 zl,napewno by nie zbiednial a i wam bylo by milo dlatego nie rosumiem dlaczego wy dla nich wszystko oni dlea nich nic ,to chyba lepiej dac na swoich czyli reprezentacje kk tur !! pozdrawiam czekam na odp


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lut 2008, 13:17 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
Mam pytanie do Marka. Czy treningi nadal są kontynuowane?? Ja z powodu pracy nie mogłem byc na wszystkich. Z tego co wiem to powinny odbyc sie już cztery.


P :| zdr :| .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lut 2008, 22:57 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 mar 2007, 17:52
Posty: 63
Lokalizacja: bezdomny
treningi są i bedą nawet na sniegu !zapraszamy wszystkich którzy mogą zapłacic 5 pln za trening-dziekujemy -PGEturów


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lut 2008, 12:00 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 02 mar 2007, 22:22
Posty: 72
Lokalizacja: zgorzelec
tak treningi sa kontynuowane i tak jak mowisz odbyły sie juz cztery treningi i powoli zaczyna przychodzic wiecej osob co mnie bardzo cieszy zapraszam wszyskich chetnych . Pozdrawiam Marek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lut 2008, 16:13 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
No to dobrze, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Czy terminy nadal pozostają bez zmian, czy we wtorki jest na późniejszą godzinę jak to było na początku?? Jutro niestety odpada, ale w piątek to pojawię się napewno.


P :smt023 zdr :smt023 .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 mar 2008, 8:23 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Marek wczorajsza informacja o pozyskaniu sponsorów na wyjazd bardzo mnie ucieszyła. Życzę sukcesów na MPKK, bo teraz pozostaje wam jedynie trenować, a nie martwić się o kasę. Twój przykład pokazuje, że przy odrobinie zaangażowania można załatwić wiele, tak jak to opisałem wcześniej. Oczywiście w kwestii transportu do Ostrowa dowiem się i info przekażę jak tylko coś będę wiedział.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 kwie 2008, 10:41 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 14 lut 2007, 17:33
Posty: 9
Lokalizacja: Ostrow Wlkp
zapraszam na oficjalna strone IV MPKK w Koszykówce http://www.mpkk-ostrow.pl/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 maja 2008, 8:46 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 15 sty 2008, 19:09
Posty: 22
Lokalizacja: Zg-c i Zielona Góra
agasi pisze:
zapraszam na oficjalna strone IV MPKK w Koszykówce http://www.mpkk-ostrow.pl/

Odświeżam wątek ,bo mistrzostwa właśnie się rozpoczynają. Wiec link jak najbardziej godny polecenia.
Trzymajmy kciuki również za reprezentację naszego klubu kibica!!! Szkoda, że termin pokrywa się z finałami , w których zdobedziemy kolejny medal do kolekcji [oczywiscie złotko:):):) ] Oby kibicom też poszło tak dobrze!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 maja 2008, 16:10 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 31 mar 2008, 19:56
Posty: 418
Lokalizacja: Zgorzelec
Brawo NASI KIBICE!

Słyszałem, że złotko! teraz tylko drużyna musi zdobyć i 2 złota w Zgorzelcu!!! :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 maja 2008, 9:22 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 mar 2007, 17:52
Posty: 63
Lokalizacja: bezdomny
dobrze słyszałes-od wczoraj barwy turowa-złoto -czarno -zielone
KTO NIE SKACZE TEGO DRZWIAMI -hej!!!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 109 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..