WIADOMOŚCI

Nie ulega żadnej frekwencji (używanie wyrazów, których znaczenia ledwie się domyślają to cecha charakterystyczna poetów i szaleńców), że literatura jest obecnie daleko na horyzoncie popkulturowego krajobrazu. Mimo to w bezkresie zgorzeleckiego powiatu jest co najmniej kilka godnych uwagi talentów pisarskich. W załączniku wyniki II Międzynarodowego Konkursu Literackiego o Nagrodę Nie-Do-Rzeczki, zorganizowanego przez MDK Zgorzelec. Tudzież w ramach inspiracji kilka nagrodzonych prac.
red.
komentarzy: 0 odsłon: 90 więcej
Wieść o incydencie w Koszalinie z Saso Filipovskim w krótkim czasie obiegła całą Polskę. Jej skutkiem jest zawieszenie trenera PGE Turowa Zgorzelec przez zarząd PLK. Z decyzją nie zgadza się Prezes KKS Turów Zgorzelec S.A. Jan Michalski, którego zdaniem PLK podjęło decyzję bez uprzedniego zapoznania się ze stanowiskiem trenera oraz ew. orzeczeniem właściwych organów ścigania. "Główną przyczyną zajścia (...) był brak zapewnienia bezpieczeństwa zawodnikom i trenerom naszej drużyny przez organizatora meczu." - podkreśla Michalski w proteście. Podobnie twierdzi sam zainteresowany - Saso Filipovski, który w swoim oświadczeniu szczegółowo opisuje całą sytuację: Podczas zejścia z boiska zostałem zaatakowany werbalnie przez jednego z kibiców. (...) Niestety okazało się, że ochrona przepuściła tego agresywnego kibica, który w mojej ocenie zmierzał do zadania mi ciosu. (...) Czułem się ewidentnie zagrożony i zmuszony do samoobrony." Pełna treść obu kimunikatów w załącznikach.
Adam Milintowicz
komentarzy: 0 odsłon: 292 więcej
Bokserski pojedynek w Koszalinie. Najpierw równo z końcową syreną do kosza PGE Turowa trafił Dante Swanson, który potraktował PGE Turów prawym sierpowym niczym bokser swojego rywala. Tuż po meczu głową jednego z kibiców uderzył sprowokowany Saso Filipovski!
Adam Milintowicz
komentarzy: 0 odsłon: 329 więcej
15 grudnia br. (poniedziałek) do Zgorzelca zawita świąteczny konwój Coca-Coli. Z tej okazji przy hipermarkecie real powstanie małe miasteczko z lodowiskiem o powierzchni 100 metrów kwadratowych, namiotem z ciekawostkami naukowymi i mikołajami na quadach. Nie zabraknie także wielkich amerykańskich Freightlinerów FLD Conventional - potężnych maszyn utrzymanych w typowo amerykańskiej stylistyce, które są napędzane są 470-konnym silnikiem o momencie obrotowym 1,800 Nm i wyposażone w 18-biegową skrzynię biegów. Atrakcje będą dostępne tylko w poniedziałek od godziny 14:00 do 20:00. Wieczorem tego dnia konwój rusza do Opola. W załączniku można znaleźć ramowy scenariusz przebiegu imprezy.
red.
komentarzy: 0 odsłon: 475 więcej
W miniony wtorek około godziny 13:00 do punktu Totalizatora Sportowego weszło dwóch mężczyzn ubranych w kominiarki. Jeden z nich uzbrojony był w nóż i cegłę. Bez zastanowienia zażądali od pracownicy wydania pieniędzy. Kobieta (52 lata) bez wahania stawiła zdecydowany opór w wyniku czego doszło do szamotaniny. W efekcie końcowym napastnicy opuścili lokal bez łupu, a poszkodowana doznała tylko lekkich otarć. Reakcja bogatyńskich funkcjonariuszy była ekspresowa. W niedługim czasie dodatkowo ściągnięto zgorzelecką sekcję kryminalną oraz przewodnika z psem tropiącym. Czworonóg podjął trop, który zawiódł funkcjonariuszy na osiedle. Tam wytypowano jedno z mieszkań, a następnie podjęto udaną próbę wejścia. W środku zastali dwóch mężczyzn w wieku 22 i 17 lat.
red.
komentarzy: 0 odsłon: 338 więcej
Na dzisiejszej rozprawie Sąd Rejonowy w Zgorzelcu uznał Piotra Woroniaka (pełniącego funkcję starosty zgorzeleckiego) winnym tego, że w dniu 10 maja br. będąc w stanie nietrzeźwym kierował samochodem. W związku z tym starosta będzie zmuszony do zapłaty grzywny w wysokości 4000 zł, środka karnego w wysokości 2000 zł na rzecz Fundacji Św. Krzysztofa Pomocy Dzieciom Poszkodowanym w Wypadkach Samochodowych oraz zakaz prowadzenia środków mechanicznych w ruchu lądowym na okres 1 roku (czyli do 10 maja 2009). Zdaniem sądu "kara 4000 zł powinna uzmysłowić oskarżonemu nieopłacalność łamania prawa i powinna pokazać ogółowi, że każde zachowanie spotyka się z regresją. Niema bowiem osób traktowanych lepiej lub gorzej i każdy kto popełnia przestępstwo zostanie potraktowany przez prawo w taki sam sposób."
red.
komentarzy: 0 odsłon: 48 więcej
Z dwóch sklepów i jednego zakładu przetwórstwa mięsa w powiecie bolesławieckim wycofano boczek pochodzący z Irlandii i mogący zawierać szkodliwe dioksyny.
Telewizja Łużyce
komentarzy: 0 odsłon: 23 więcej
Mikołajowa Parada, szczudlarze, koncerty grup folklorystyczny oraz duży jarmark świąteczny z ozdobami, prezentami i wyrobami mięsnymi - wszystko to odbędzie się w najbliższy weekend na Przedmieściu Nyskim. Impreza jest zorganizowana z okazji pierwszej rocznicy wejścia Polski do Schengen. Dodatkową atrakcją ma być koncert Eleni, którego rozpoczęcie ma nastąpić o godzinie 14:30. W załączniku znajduje się plakat zawierający szczegółowe informacje dotyczące imprezy.
red.
komentarzy: 0 odsłon: 334 więcej
W sobotę (13 grudnia) o godzinie 17:30 na hali sportowej przy ul. Maratońskiej 1 odbędzie się Koncert melodii pod choinkę w wykonaniu Zgorzeleckiej Orkiestry Mandolinistów z udziałem Grażyny Łobaszewskiej. Bilety (w cenie 15 zł) do nabycia w MDK (8:00-20:00) w kasie Centrum sportowo-Rekreacyjnego oraz w Sklepie Art-Musik przy ul. Daszyńskiego.
red.
komentarzy: 0 odsłon: 423 więcej
W najbliższy piątek o godzinie 19:00 w Miejskim domu Kultury w Zgorzelcu odbędzie się koncert tradycyjnych polskich kolęd i pastorałek w wykonaniu Chóru Misjonarzy Kościoła Jezusa Chrystusa. W międzyczasie zostaną zaprezentowane przemówienia dotyczące znaczenia Świąt Bożego Narodzenia oraz narodzin Jezusa Chrystusa. Wstęp wolny.
red.
komentarzy: 0 odsłon: 359 więcej
Kolejnej porażki w fatalnym stylu doznali we wtorek doznali koszykarze PGE Turowa. Ekipa prowadzona przez Saso Filipovskiego ma coraz mniejsze szanse na awans do kolejnej rundy Eurocup, a wszystko utrudnia także styl gry zgorzelczan. Chyba nadszedł najwyższy czas na pierwsze zwolnienia najsłabszych ogniw i roszady w składzie. W przeciwnym wypadku o powtórzenie wyniku sprzed roku będzie niezmierne trudno.

PGE Turów: Miljkovic 28, Harris 15, Bailey 13, Daniels 8, Witka 3, Kitzinger 2, Copeland 0, Radonjic 0, Roszyk 0 i Turek 0.
Adam Milintowicz
komentarzy: 0 odsłon: 430 więcej
W ostatnim czasie w różnych regionach Zgorzelca brakuje prądu. Najbardziej poszkodowany jest Ujazd, a dokładniej ul. Reymonta, gdzie od początku miesiąca trwają prace modernizacyjne. Jedną z osób poszkodowanych jest Jerzy Mucha prowadzący Warsztat Samochodowy. "Od początku miesiąca jestem pozbawiony możliwości zarabiania - skarży się - od pierwszego do trzeciego grudnia nie miałem prądu, potem jeszcze piątego. Teraz dowiedziałem się, że codziennie od 8:00 do 15:00 także nie będę mógł zarabiać." Problem, choć w mniejszym stopniu dotyczy także ulic: Łużyckiej, Tęczowej, Słonecznej, Łódzkiej, Krótkiej, Drzymały, Krańcowej, Boh. II AWP ( nr nieparzyste od 23 do 31) oraz Słonecznej. W "więcej" publikujemy treść pisma Jerzego Muchy skierowanego do Energii Pro oraz oficjalne lokalizacje, które w najbliższych dniach mają zostać pozbawione prądu.
red.
komentarzy: 0 odsłon: 14 więcej
Do Bolesławca trafiło mięso z Irlandii, które być może jest zatrute dioksynami. Choć Powiatowy Inspektor Weterynarii odmawia komentarzy na ten temat a w wojewódzkim nie ma obecnie nikogo, kto mógłby udzielić informacji, udało nam się ustalić kilka faktów. Krajowa Inspekcja Weterynaryjna sprawdzając dystrybucję irlandzkiego mięsa po Polsce trafiła na ślad kilkutonowego transportu (prawdopodobnie boczku), który miał trafić do Bolesławca i Legnicy. Ten trop kazano sprawdzić powiatowym inspektoratom. Inspektorat Weterynarii w Bolesławcu wie już do której przetwórni na terenie powiatu mięso trafiło i wycofano je z obrotu. Były to niewielkie ilości. Jak udało nam się ustalić, mięso nie było sprzedawane w żadnym z trzech bolesławieckich marketów: Intermarche, Carrefour czy Tesco. Na razie trudno określić czy mięso jest zatrute dioksynami, to będzie wiadomo dopiero po badaniach w laboratorium w Puławach.
Telewizja Łużyce
komentarzy: 0 odsłon: 11 więcej
Zgorzeleccy policjanci ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn, podejrzanych o okradzenie ekipy filmowej w Gorlitz.6 grudnia 2008 roku student szkoły filmowej z Hamburga przygotowywał materiał filmowy o mieście Gorlitz w Niemczech. Po zakończonych zdjęciach zorientował się jednak, iż w pozostawionej na ulicy torbie brakuje 2 akumulatorów do profesjonalnej kamery, golarki elektrycznej, noża oraz telefonu komórkowego o łącznej wartości ponad 750 euro. Dzięki temu, że praca ekipy filmowej była jednocześnie fotografowana, na zdjęciach został zarejestrowany fakt kradzieży dokonanej przez dwóch mężczyzn. Strona niemiecka przesłała do Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu wizerunki osób dokonujących kradzieży. Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej ustalili, iż kradzieży dokonali obywatele Polscy, 45 i 46 – latek, którzy zostali już zatrzymani. Policjanci przeszukali mieszkanie jednego z nich i odzyskali dwa skradzione ekipie filmowej akumulatory, które powróciły już do rąk właściciela
red.
komentarzy: 0 odsłon: 477 więcej
I Mistrzostwa Polski w Klnięciu Jak Szewc zostały rozegrane w MDK w Zgorzelcu w piątek 5 grudnia. Dziesiątka konkurentów narzekała na szeroko pojętą rzeczywistość tudzież znieważała szeroko pojęte inne osoby - oczywiście bez użycia wyrazów powszechnie uważanych za niecenzuralne. Obok akcentów kulinarnych ("niech ci żurek obetną" i "pocałujcie mnie w zupę"), animalistycznych ("twój tata stoi z jeżami pod sklepem") pojawił się też zawodnik mówiący po niemiecku czy informatyk z całą serią przekleństw branżowych. Zwycięzcą został Krzysztof Pietrzak ze Świdnicy, który wcielił się w rolę Honzy Wolaka z Lutomii w Świdnicko - Morawsku i klił jak obuvnik, czym wywalczył sobie Ciżmę Jakuba i zaszczytny tytuł mistrza Polski. Drugie miejsce zajęła Klaudia Kadłuczka z Żarskiej Wsi, a trzecie Wojciech Tokarczyk ze Zgorzelca.
red.
komentarzy: 0 odsłon: 31 więcej
Zamiast odcinka autostrady A4 od Krzyżowej do Zgorzelca kierowców wracających na święta do domu czekają korki w Wykrotach. Na autostradę poczekają co najmniej do marca a i tak wówczas ma być otwarta tylko jej część. Wykonawcy obu odcinków autostrady, od Krzyżowej do Wykrot i od Wykrot do Zgorzelca, dostali zgody na przesunięcie terminu oddania inwestycji. Pierwszy odcinek wykonawca może oddać do sierpnia przyszłego roku, drugi – do lipca.
Telewizja Łużyce
komentarzy: 0 odsłon: 31 więcej
Na jednym z ogólnych forów pojawił się dosyć dokładny artykuł o nowej hali sportowej, któy zawiera większość informacji dotyczących nowego obiektu łącznie z lokalizacją oraz najnowszą koncepcją upublicznioną zaledwie kilka dni temu.
red.
komentarzy: 0 odsłon: 30 więcej
Oto Kochliwy był nasz wieszcz nad wyraz, a nazwisko Mickiewicz można spotkać dokładnie w całej Europie. Czy to zasługa lekkiego pióra i wierszy? Niech się nad tym zastanawiają tęższe głowy. W tych dnia do Wilna przyjechała młodzież z Dolnego Śląska, z powiatu zgorzeleckiego i Prochowic wraz ze swoimi opiekunami, nauczycielami i wielką fanatyczką Mickiewicza, dyrektorką gimnazjum w Ruszowie Ireną Droś. W Wilnie i okolicach będzie realizowany kolejny etap wielomiesięcznego programu edukacyjnego „Dwie ojczyzny - dwie matki”, którego głównym założeniem jest poznawanie ludzi, ciekawych postaci, kresów, twórczości Mickiewicza i miejsc z nim związanych. Młodzież z Dolnego Śląska ma zaplanowane spotkanie w Muzeum wieszcza i zapewne będzie to lekcja nad lekcje, bo nikt tak o Mickiewiczu nie potrafi mówić, jak sam dyrektor, poeta Rimantas Šalna. (źródło: Kurier Wileński)
red.
komentarzy: 0 odsłon: 36 więcej
9 i 10 grudnia br. Nikos Rusketos z Zespołem Orfeusz oraz Demis Roussos wezmą udział w nagraniu dwóch emisji programu "Jaka To Melodia". Oba programy zostaną wyemitowane w okresie Świąt Bożego Narodzenia oraz Sylwestra.
red.
komentarzy: 0 odsłon: 928 więcej
W najbliższy czwartek o godzinie 10:00 na drodze nr 352 (odcinek przed Bogatynią) nastąpi odbiór wykonanych prac i tym samym oficjalne oddanie drogi do użytku. Podstawowy zakres robót obejmował frezowanie istniejącej nawierzchni, ścinkę i umocnienie poboczy, odtworzenie części zamulonych rowów przydrożnych, wycinkę krzewów i samosiejek, położenie dwóch warstw nowej nawierzchni asfaltowej grubości 6 i 4 cm oraz przełożenie kostki kamiennej na dwóch wjazdach. Koszt wykonanych prac wyniósł blisko 1 200 000 zł. Wykonawcą była wrocławska firma sp. z o.o. Heilit +Woerner Budowlana.
red.
komentarzy: 0 odsłon: 368 więcej
Jak uchronić od zapomnienia bogatą tradycję tekstylną naszego regionu? O polsko - niemieckiej wystawie w Zgorzeleckim Domu Kultury opowiada Jarosław Kuriata.
Telewizja Łużyce
komentarzy: 0 odsłon: 93 więcej
W sobotę od godziny 12:00 rozpocznie się impreza plenerowa o nazwie Europa bez granic. W związku z tym do późnych godzin wieczornych w niedzielę ma zostać zamknięta ulica Daszyńskiego na odcinku od skrzyżowania z ulicą Struga do skrzyżowania z ulicą Wrocławską.
red.
komentarzy: 0 odsłon: 363 więcej
W najbliższą niedzielę na Hali widowiskowo-sportowej w Pieńsku (ul. Zgorzelecka) odbędą się otwarte Mistrzostwa Powiatu w wyciskaniu leżąc. Organizatorem zawodów jest MGKS Hutnik i Urząd Miasta Pieńsk. Zainteresowani wzięciem udziału mogą się jeszcze kontaktować z Hieronimem Dereniem pod numerem 075 7785065 (po godz 14:00).
red.
komentarzy: 0 odsłon: 531 więcej

Bogatsza Barbórka

2008-12-05
Wczoraj była Barbórka – święto wszystkich górników. Dla pracowników Turowa była szczególnie udana tym bardziej, że zaledwie kilka tygodni temu wywalczyli podwyżki.
Telewizja Łużyce
komentarzy: 0 odsłon: 222 więcej
Rafał Gronicz chce ponownie kandydować na burmistrza Zgorzelca – tak ogłosił w programie Środek tygodnia w Telewizji ŁUŻYCE. W tym odcinku rozmawiamy o porażce inicjatywy referendalnej, o tym czym burmistrz naraził się Narodowemu Odrodzeniu Polski i mniejszości greckiej. Dowiemy się jakie konsekwencje wyciągnął w związku z akcją referendalną nauczył.
Telewizja Łużyce
komentarzy: 0 odsłon: 167 więcej
Jutro (piątek) na scenie Teatru w Goerlitz odbędzie się spektakl dla najmłodszych widzów w wykonaniu Teatru z Jeleniej Góry o przyjaźni małego misia, Tymoteusza Rymcimci, z Psiuńciem Przybłędą. Duże kolorowe lalki, niczym wielkie maskotki, animowane przez aktorów na żywym planie, wzbudzają od razu zaufanie maluchów; sprawiają, że kontakt z widownią staje się niezwykle ciepły. Prosta nieco dydaktyczna fabuła, potraktowana przez autora i realizatorów z sympatycznym dystansem, służy przede wszystkim teatralnej zabawie, ale jest w niej również miejsce na wzruszenie i refleksje. Rozpoczęcie o godzinie 10:00. Bilety: 1 Euro (bilet ulgowy) i 2 Euro (bilet cały).
red.
komentarzy: 0 odsłon: 432 więcej

CIEKAWOSTKI (więcej)

Z biletem ZVON na Święto Ceramiki

2014-08-22
ciekawostki
Bracia, Ewa Farna, Loka, Marika i wiele innych atrakcji czeka na Was na Święcie Ceramiki w Bolesławcu, gdzie możecie dojechać z biletem ZVON.

Rozpoczęcie kursów A, A2 i B

2014-08-22
W czwartek (28.08) o godz.10:00 rozpoczynamy zapisy na kurs prawa jazdy kat. A,A2 i B

Świeżo palona kawa

2014-08-21
ciekawostki
Tylko w Centrum Kawy możecie zakupić świeżo palone 100% Arabiki w ziarnach. Kawy są wypalane przez polskie palarnie w momencie składania przez nas zamówienia.
komentarzy: 0 więcej

Nosisz grube szkła? Wcale nie musisz

2014-08-21
ciekawostki
99 zł to cena jednego szkła, które przyniesie ulgę Twojemu nosowi. Zmień grube szkła na cieńsze o tej samej wartości korekcyjnej.

Skuteczna walka z naklejkami

2014-08-21
ciekawostki
Preparat Oro Perfekt usuwa resztki kleju, gumę, szminkę, atrament, tłuszcz, sadzę, smołę, a przede wszystkim naklejki.

Zaczepy antywyważeniowe oraz klamka Secustic

2014-08-21
ciekawostki
...czyli jak niewielkim kosztem znacząco podnieść bezpieczeństwo nowych okien.
komentarzy: 0 więcej

The Beatles: A Hard Day's Night

2014-08-19
ciekawostki
Kultowy film Richarda Lestera „A Hard Day’s Night” wraca na wielki ekran! Brytyjski humor, świetna zabawa i beatlemania na całego. Tylko 23 września o 20:00.

Premiera: Magia w blasku księżyca

2014-08-19
ciekawostki
W tym tygodniu zapraszamy na kolejny film genialnego Woody’ego Allena "Magia w blasku księżyca" w oskarowej obsadzie.

Ostatnie wolne terminy na Letnie Urodziny z Animatorami

2014-08-19
ciekawostki
Twoje dziecko ma urodziny w drugiej połowie sierpnia? Spraw mu niespodziankę i zaproś Animatora Pro-Staff! Łap ostatnie wolne terminy w sierpniu!

Warsztaty zawodowe dla zabieganych

2014-08-18
Warsztaty florystyki i obsługi kasy fiskalnej tylko w 3 dni. W programie 1 dzień teorii, 2 dni praktyk.

W zestawie taniej czyli promocja na szafę i biurko

2014-08-18
ciekawostki
Umebluj pokój ucznia w nowej promocji Black Red White. Teraz kupując meble w zestawie zaoszczędzisz nawet 47%. Oferta obowiązuje od 14.08 do 10.09.2014 r.

Jak zabiegamy o względy Polaków?

2014-08-15
ciekawostki
Polskie opisy w zoo, strona internetowa, imbis oraz restauracja z obsługą w języku polskim. Dodatkowo miasto Bolesławiec ustawiło pięć dużych tablic reklamowych
komentarzy: 0 więcej

Niedzielny obiad z szarlotką

2014-08-15
ciekawostki
Specjalne menu i do każdego zestawu obiadowego szarlotka gratis, a to wszystko w każdą niedzielę. Najbliższe menu: domowy rosół oraz pieczona golonka.

Sezon grillowy w pełni

2014-08-15
ciekawostki
Tacki, sztućce, talerze, kubeczki, węgiel czyli wszystko czego potrzeba do zrobienia grilla, a do tego tańsze niż w markecie.

Przywitaj nadchodzący rok szkolny w hawajskim stylu

2014-08-14
ciekawostki
Pożegnanie wakacji w hawajskim stylu już w niedzielę 24.08.2014 o godz. 15.00 w CHR Zgorzelec Plaza
komentarzy: 0 więcej

Wapnowanie, czyli jak odżywić działkę

2014-08-14
ciekawostki
Wapnowanie jest podstawową potrzebą naszych działek, a użycie dobrego wapna gwarantuje nam dobre i zdrowe plony. Wapno kredowe z miękkiej skały za 11 zł/25kg.
komentarzy: 0 więcej

Na poprawę humoru najlepsza czekolada

2014-08-14
ciekawostki
Deserowa, mleczna, biała. Z orzechami, migdałami, rodzynkami. A także na ostro i na słono. Popraw sobie humor prawdziwą i naturalną czekoladą.
komentarzy: 0 więcej

Weekend z Afirmacją C&R

2014-08-14
ciekawostki
Zapraszamy 15.08.2014 (piątek) wszystkich spragnionych najlepszych hous'owych brzmień do Afirmacji Club & Restaurant . O wasze muzyczne doznania zadba D...

Cztery nowe premiery w Multiknie

2014-08-13
ciekawostki
Najbliższy piątek przyniesie 4 nowe premiery filmowe: Lucy, Wakacje Mikołajka, Dzwoneczek i Tajemnica Piratów oraz długo oczekiwani Niezniszczalni 3.

Freak Show II @ Silo Club

2014-08-13
ciekawostki
W piątek 15.08.2014 druga odsłona sierpniowej i ostatniej w tym miesiącu imprezy.
komentarzy: 0 więcej
zobacz wszystkie ciekawostki

HITY LENIWCA

Słoneczna Tunezja na ostatnią chwile

Hotel: Caribbean World Borj Cedria 3*
Termin: 28.08 - 04.09/ 7dni
Wyjazd: Wrocław
Wyżywienie: All inclusive
Organizator: Sun & Fun
Cena: 1590 zł/os

Epickie wakacje w Egipcie

Hotel: Tia Heights Makadi Bay Aquapark 5*
Termin: 5.09 - 19.09.2014 / 14 dni
Wylot: Wrocław
Wyżywienie: all inclusive
Organizator: Wezyr
Cena: 2860 zł/os. dorosła

Wyspy Kanaryjskie Zimą

Hotel: Club Caleta Dorada 3*
Termin: 15.12 - 22.12.2014 / 7 dni
Wylot: Wrocław
Wyżywienie: all inclusive
Organizator: Itaka
Cena: 2249 zł/os. dorosła

Poczuj się jak bóg w greckim stylu

Hotel: Lavris and Bungalows 4*
Termin: 27.08- 04.09.2014 / 7 dni
Wylot: Wrocław
Wyżywienie: all inclusive
Organizator: Itaka
Cena: 2159 zł/ os. dorosła

Kenia na ferie zimowe

Hotel: Reef 3*+
Termin: 18.01 - 28.01.2015 / 10 dni
Wylot: Warszawa
Wyżywienie: all inclusive
Organizator: Itaka
Cena: 4865 zł/ os. dorosła

MULTIKINO ZGORZELEC (więcej)

NAJBLIŻSZE IMPREZY

CENY WALUT

  kupno sprzedaż  
EUR 4.1820 zł 4.1850 zł 0.01%
USD 3.1600 zł 3.1630 zł 0.04%
CZK 0.1500 zł 0.1502 zł 0.00%
GBP 5.2350 zł 5.2400 zł 0.06%
Dodano dnia: 2014-08-23-24 Ceny orientacyjne.

ANKIETY (więcej)

zobacz wszystkie promowane