WIADOMOŚCI

Koncertowe

2009-06-14

Na poważnie i rozrywkowo - tak mają dzisiaj zagrać uczniowie i absolwenci Niepublicznej Szkoły Muzycznej w Bogatyni, która właśnie obchodzi swoje 10 urodziny. "Oprócz naszych wychowanków udało nam się zaprosić uczniów klas teatralnych z XVII LO we Wrocławiu, którzy pod kierownictwem Krzysztofa Żesławskiego zagrają koncert pt. Muza Pomyślności z piosenkami Marka Grechuty" - mówi Sławomir Kosiorek, kierownik artystyczny. Koncert rozpocznie się punktualnie o godzinie 17:00 w sali widowiskowej Bogatyńskiego Ośrodka Kultury. Wstęp wolny

red.
komentarzy: 0 odsłon: 676 więcej

20 czerwca br. odbędzie się Konkursowa Jazda Samochodowa Noc Świętojańska 2009 organizowana  przez Automobilklub Zagłębie Turoszowskie w Zgorzelcu w ramach eliminacji  Mistrzostw Zgorzelca  i Mistrzostw Jeleniej Góry. Pierwszy etap rozpocznie się o godz. 18.00 przy Centrum Sportowym w Zgorzelcu, gdzie kierowcy przejadą 4 próby sprawnościowe. Drugi etap „nocny” będzie zawierał 6 prób, ale tym razem na nawierzchni szutrowej. Zawodnicy pokonają łącznie ok. 100 km. Zapisy rozpoczną się w dniu imprezy od godziny 16.00 przy hali Centrum Sportowo-Rekreacyjnego w Zgorzelcu, jednak z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc istnieje możliwość wcześniejszej rejestracji. Szczegóły w "więcej".

red.
komentarzy: 1 odsłon: 865 więcej

Jacek Lenart z grupy biegowej EDI Team Zgorzelec zajął pierwsze miejsce w niedzielnym Europamarathonie. Dystans 42 kilometrów pokonał w czasie 2:47:45 biegnąc ze średnią prędkością 15,1 km/h. Trzecie miejsce zajął jego kompan z grupy Tomasz Rudnik, który przybiegł na metę nieco ponad 10 minut później. W pierwszej dwudziestce przybiegli także Marek Myka (12) oraz Mariusz Ludkiewicz (17). W trakcie imprezy jak zawsze ustawiliśmy punkt fotograficzny, przy którym każdy zawodnik miał wykonywane pamiątkowe zdjęcie. Galeria zawodników jest już dostępna w dziale foto. Wyniki całej imprezy są dostępne na stronie www.lausitz-timing.de.

red.
komentarzy: 0 odsłon: 95 więcej

W dziale foto jest już dostępna najnowsza galeria zdjęć z sobotniej gali Mixed Fight Night oraz II II Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego. Jeszcze dzisiaj zostanie opublikowana obszerna galeria zdjęć z niedzielnego Europamarathonu.

red.
komentarzy: 0 odsłon: 235 więcej

14 czerwca br. (niedziela) odbędzie się otwarty turniej tenisa ziemnego o puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec. Chętni mogą zgłaszać swoje uczestnictwo od godziny 10:00 na kortach tenisowych przy ZSZ im. Emilii Plater w Zgorzelcu przy ul. Francuskiej. Tenisowy piknik ma na celu przede wszystkim popularyzację tej dyscypliny sportu - mówi Tadeusz Grela, prezes Tenisowego Centrum Euroregionu Nysa - dlatego też udział mogą brać także początkujący zawodnicy". Wpisowe wynosi 5 zł, a każdy uczestnik powinien mieć własną rakietę obuwie zmienne. Wszelkie pytania można zgłaszać pod numerem telefonu 0605 666 600

red.
komentarzy: 5 odsłon: 695 więcej

Przygotowany ring, loże vipowskie i głucha cisza - tak wygląda dzisiejsza hala sportowa, na której o godzinie 15:00 rozpocznie się turniej bokserski, a następnie około godziny 19:00 wielki finał: 4 walki bokserskie, 4 walki amatorskiego MMA 1 kroku i 1 walka zawodowa o Puchar Polski w wadze do 85kg. Obaj zawodnicy tej ostatniej walki twierdzą, że są w swojej szczytowej formie, a okres przygotowań zdali celująco. O godzinie 12:00 odbędzie się ważenie kontrolne. Od tej pory napięcie będzie rosło. „Moim przeciwnikiem będzie 10-cio krotny Mistrz Polski w judo i weteran eliminacji walk KSW. - mówi Mateusz Pogudz, z MMA Fight Club Zgorzelec - Ma ścisk jak maszyna i nie ma uszu – dodaje z uśmiechem. Większość zawodników walczących w parterze tak ma, bo ich głowa musi być blisko przeciwnika i... podłogi. Czaszka smaruje po przeciwniku, a po drodze są też uszy. Moje uszy są małe i twarde, dlatego nie mam z tym problemu – kończy wykład z dumą.” Wstęp na dzisiejszą imprezę jest wolny od opłat.

red.
komentarzy: 19 odsłon: 1064 więcej

Próba alarmu

2009-06-05

18 czerwca br. między 11:00 a 13:30 na terenie powiatu zgorzeleckiego zostanie przeprowadzony trening zgrywający system ostrzegania i alarmowania województwa dolnośląskiego. W tym czasie zostanie sprawdzone działanie systemu ostrzegania mieszkańców oraz systemu przepływu informacji podczas ogłaszania alarmu o skażeniach. Miejskie syreny alarmowe oraz klaksony, gongi itp. będą emitowały modulowane sygnały w cyklach 3 minutowych.

red.
komentarzy: 7 odsłon: 904 więcej

Mixed Fight Night

2009-06-04
6 czerwca br o godzinie 19:00 w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym odbędzie się gala mieszanych sztuk walk "Mixed Fight Night". Podczas imprezy odbędą się cztery walki amatorskie w formule MMA oraz walka wieczoru o Zawodowy Puchar Polski w wadze średniej do 85 kg, w której w szranki stanie Mateusz Pogudz (Zgorzelec, Polska) oraz Igor Maksymilian (Rosja). Wstęp wolny.
red.
komentarzy: 6 odsłon: 767 więcej

W najnowszym systemie dziennika www.zgorzelec.info zmieniła się procedura publikacji ogłoszeń drobnych. Teraz link "dodaj ogłoszenie" zobaczycie dopiero po wejściu na kategorię, w której chcecie zamieścić swoje ogłoszenie. Takie rozwiązanie, choć może powodować nieco zamieszania jest lepsze od porzedniego. Obecnie prawdopodobieństwo wybrania niewłaściwej kategorii jest znikome.

red.
komentarzy: 0 odsłon: 128 więcej

Od 3 czerwca przesuwamy na późniejszą godzinę pasmo popołudniowe, wprowadzamy nowy program produkowany przez TVN TURBO oraz, na życzenie widzów, zmieniamy porę emisji mszy świętej.Od piątku na naszej antenie kolejna produkcja TVN TURBO – program Wypadek Przypadek. Twórcy tego cyklu relacjonują zdarzenia z miejsc wypadków, rozmawiają na gorąco z ich uczestnikami, by z pomocą animacji komputerowych móc przeanalizować przyczyny i przebieg wypadków. Pokazują jak najczęściej dochodzi do wypadków i jak można ich uniknąć. Zadają pytania: Czy za wypadek odpowiada kierowca, czy może to zły stan techniczny wozu przyczynił się do kolizji? Czy zdajemy sobie sprawę ze wszystkich konsekwencji naszych decyzji na drodze? „Wypadek-przypadek” to magazyn, który poszukuje odpowiedzi na te i wiele innych ważnych pytań.

Telewizja Łużyce
komentarzy: 0 odsłon: 984 więcej

Kilkanaście tysięcy osób bawiło się w Bogatyni podczas tegorocznych Karbonaliów – dni węgla i energii. Do miasta na 3 dni przyjechał gigantyczny lunapark, a na scenie zagrali m.in. Feel i T.Love. Odbyły się także mistrzostwa świata w pchaniu wózka z węglem.

Telewizja Łużyce
komentarzy: 3 odsłon: 975 więcej

Szukasz najnowszych ogłoszeń drobnych dodanych do strony? Teraz możesz śledzić pojawianie się ogłoszeń drobnych. Wystarczy, że klikniesz na zakładkę "najnowsze".

red.
komentarzy: 0 odsłon: 233 więcej

Ci, którzy nie chcą zmarnować niedzieli na siedzeniu w samochodzie powinni obowiązkowo przeczytać tą informację. Od godziny 9:00 do 15:00 przez Zgorzelec przebiegnie ponad 1200 uczestników Europamaratonu. W tym czasie most graniczny im. Jana Pawła II oraz większość ulic będzie zamkniętych dla ruchu. W załącznikach publikujemy mapkę obrazującą przebieg tras. Wszelkie kapele oraz restauracje, które chciałyby się pokazać na trasie przygrywając lub serwując szybkie przekąski proszone są o kontakt pod numerem telefonu 0691 656 504. Informacja o ewentualnej lokalizacji punktu zostanie opublikowana na stronie głównej dziennika www.zgorzelec.info tak, aby mieszkańcy mogli odwiedzić to miejsce dopingując przy tym zawodników biorących udział w imprezie.

red.
komentarzy: 20 odsłon: 961 więcej

Toast za wolność

2009-06-02

Z okazji dwudziestej rocznicy pierwszych częściowo wolnych wyborów Gazeta Wyborcza prowadzi akcję „Toast za wolność”. W setkach miejsc Polsce, pomiędzy godziną 20:00 a 20:20 wszyscy chętni będą mieli okazję pokazać radość z odzyskanej w 1989 roku wolności. Nie inaczej będzie w Zgorzelcu. Muzeum Łużyckie, dziennik zgorzelec.info oraz pub „Pod Krukiem” zapraszają wszystkich mieszkańców Zgorzelca do wzniesienia wspólnego toastu i odśpiewania „100 lat” z okazji wydarzeń sprzed dwóch dekad. Zapraszamy w czwartek 4 czerwca o godzinie 20:00 na ul. Daszyńskiego 24 do pubu „Pod Krukiem”, gdzie wspólnie uczcimy tą okazję.

red.
komentarzy: 0 odsłon: 756 więcej

Na świętego Jana sezon kąpielowy w Pieńsku raczej się nie zacznie. Jak informują nasi widzowie, od trzech lat nikt nie interesuje się tamtejszym basenem. W nieckach pływają śmieci i wodorosty a wejście do wody może skończyć się co najmniej chorobą. Obiekt niszczeje. Sprawdziliśmy czy jest szansa na ponowne jego uruchomienie.

Telewizja Łużyce
komentarzy: 8 odsłon: 2055 więcej

Zgorzeleccy strażnicy graniczni zatrzymali podczas minionej doby jedenastu obywateli Ukrainy. Prowadzący działania w Jeleniowie patrol straży granicznej zatrzymał do kontroli busa, którym podróżowało siedmioro obywateli Ukrainy. W trakcie kontroli funkcjonariusze ustalili, iż cudzoziemcy posiadali paszporty oraz polską wizę krajową typu D z możliwością podjęcia pracy na terenie naszego kraju.  W związku z faktem, iż osoby kierowały się w stronę granicy państwa strażnicy graniczni pouczyli je, że dokumenty które posiadają – paszporty i krajowe wizy- uprawniają  tylko i wyłącznie do pobytu na terytorium Polski.

Telewizja Łużyce
komentarzy: 0 odsłon: 744 więcej

Pomalujmy nasze miasto na kolorowo - tak brzmi hasło przewodnie dzisiejszych obchodów dziecka, które rozpoczną się o godzinie 13:00 na Moście Staromiejskm. Będzie malowanie twarzy, zmagania sportowe, występy grupy tanecznej i zespołów dziecięcych. O godzinie 16 zostaną rozdane nagrody dla zwycięzców konkursu rysunkowego pt. "Moje największe życzenie". Szczegółowy plan dzisiejszych obchodów publikujemy w załącznikach.

red.
komentarzy: 4 odsłon: 694 więcej

Od poniedziałku na terenie Zgorzelca planowane są przerwy w dostawach prądu. 1 czerwca w godzinach 8:00 - 16:00 ul. Drzymały, Łódzka, Bohaterów II AWP nr 25-31; 2-4 czerwca w godzinach 8:00 - 16:00 ul.Drzymały nr 14-24 i 19-29, Bohaterów II AWP nr 25-31, 4 czerwca w godzinach 8:00 - 14:00ul. Okólna nr 39-41, Konrada Duszy, Chełmońskiego nr 20-30; 5 czerwca w godzinach 8:00 - 16:00 ul. Krańcowa, Bohaterów II AWP nr 25-31.

red.
komentarzy: 0 odsłon: 754 więcej

Władze powiatu zgorzeleckiego nie zapomniały o okrągłym jubileuszu, czyli o dziesiątej rocznicy powstania powiatów. Z tej okazji już niebawem rozpoczną się urodzinowe uroczystości. Kulminacja nastąpi w lipcu, kiedy to odbędzie się Festiwal Piosenki Greckiej.

Telewizja Łużyce
komentarzy: 9 odsłon: 899 więcej

Stało się. Po ponad sześciu latach funkcjonowania, strona naszego dziennika doczekała się piątej edycji. Wykonawcą całego projektu jest Geosigma Polska z Jeleniej Góry. W nowej wersji znajdziecie wiele nowości. Katalog firm, ogłoszenia drobne przeszły gruntowną przebudowę. Całkowicie nowym produktem jest porównywarka lokalnych cen. Od poniedziałku będziemy kolejno opisywać różne usługi dostępne na nowej stronie.

red.
komentarzy: 28 odsłon: 812 więcej

Są absolwentami Akademii Muzycznej we Wrocławiu i Państwowej Szkoły Muzycznej w Zgorzelcu. Dokładnie przedwczoraj ukazała się płyta "TAX FREE" pt. "NA OSTATNIM PIĘTRZE NIEBA", (nad którą zespół intensywnie pracował od stycznia 2008 roku) z dwunastoma zmysłowymi utworami. Teksty tworzył głównie Krzysztof Opieliński (wrocławski poeta), muzykę skomponował Krzysztof Żesławski, a ostateczne brzmienie nadało Studio STERLING SOUND w Nowym Jorku. Nad całością czuwał sam George Marino, światowej sławy reżyser dzwięku, który współpracował z m.in.:Stivie Wonder'em, Lenny'm Krawitz'em, John'em Lennon'em, zespołem Bon Jovi, Ozzy Osburneem, Metallicą, Guns' N Roses oraz Santaną). W najbliższą niedzielę o godzinie 15:30 zespół da swój koncert w Bogatyni podczas obchodów Karbonaliów. W zakładce pliki publikujemy próbki utworów Czy to miłość oraz Moje małe nieba.

red.
komentarzy: 11 odsłon: 1684 więcej

Mirosław Osiński i Izabela Majewska, to dwoje szczęśliwców, którzy już 6 czerwca br. zasiądą w sektorze dla VIP-ów podczas gali mieszanych sztuk walk "Mixed Fight Night". Zaproszenia można odebrać w redakcji dziennika w godzinach 9:00-17:00.

red.
komentarzy: 0 odsłon: 799 więcej

Strażak mistrzem

2009-05-29

W dniach 25-26 maja br. we Wrocławiu odbyły się Otwarte Mistrzostwa Województwa Dolnośląskiego w Dwuboju Pożarniczym. Tytuł mistrza po raz kolejny obronił strażak z KP PSP Zgorzelec - Przemysław Moczkodan, a jego drużyna wywalczyła tytuł wicemistrza w klasyfikacji ogólnej.

Aleksander Pitura
komentarzy: 2 odsłon: 632 więcej

Od pewnego czasu przy głównych ciągach komunikacyjnych w Goerlitz pojawiły się plakaty wyborcze niemieckiej partii NPD uderzające swoją treścią w Polaków oraz obcokrajowców. Okazuje się, że zgodnie z wieloma opiniami naszych sąsiadów z za Nysy partia nie cieszy się tam zbytnim uznaniem. Wyraz tej tezie dali sami Niemcy, którzy zapewne solidaryzując się z nami sprawili dotkliwego psikusa władzom partii. "W ciągu jednej nocy większość plakatów została zamalowana czarną farbą - mówi Paweł Sosnowski, dziennikarz z Sächsische Zeitung - co ciekawe "wandale ominęli tylko miejsca, które obejmował monitoring z kamer miejskich." Wszystko wskazuje na to, że tuż za rzeką są tacy, którzy cenią sobie wypracowywaną przez wiele lat przyjaźń ze zgorzelczanami.

red.
komentarzy: 3 odsłon: 710 więcej

Stowarzyszenie Promocji Miasta Kultury Görlitz-Zgorzelec (Förderverein Kulturstadt Görlitz-Zgorzelec e.V.)zaprasza wszystkie dzieci do udziału w imprezie organizowanej z okazji Dnia Dziecka, która odbędzie się dnia 01 czerwca 2009 w godz. 13-tej do 17-tej na Moście Staromiejskim Görlitz-Zgorzelec. Na dzieci czeka wiele niespodzianek: Aktywny Teatrzyk w którym dzieci będą mogły brać udział, występy dzieci z Publicznego Przedszkola nr 2 "Kasztankowe Przedszkole"  oraz ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Janusza Korczaka ze Zgorzelca. Ponadto: występy uczniów niemieckiej szkoły tańca "Matzke", wyłonienie zwycięzców i rozdanie nagród konkursu rysunkowego "Moje największe życzenie", a także dmuchana zjeżdżalnia, szminkowanie twarzy, wspólne malowanie kolorową kredą Mostu Staromiejskiego i inne zabawy.

red.
komentarzy: 0 odsłon: 603 więcej
Od piątku w Kinie Grunwald rozpoczną się projekcje dwóch hitów kinowych: Hannah Montana oraz dzielny Despero. informacje o godzinach seansów oraz ceny biletów można uzyskać dzwoniąc pod numer 075 77 525 29.
red.
komentarzy: 1 odsłon: 671 więcej

CIEKAWOSTKI (więcej)

Srebrne prezenty pod choinkę

2014-12-18
ciekawostki
Śnieżynka (celebrytka) w cenie 49 zł, a może Misi - wisiorek (zawieszka) + kolczyki zdobione kryształami Swarovskiego w cenie 78 zł, albo koczyki za 19 zł?

Sylwester Last Minute

2014-12-18
ciekawostki
Sylwester w Paryżu za 709 zł/os., a może w Wiedniu za 165 zł/os.? Jeśli nie macie jeszcze pomysłu jak powitać Nowy Rok chętnie Wam coś podpowiemy.

Zanim pojedziesz autem do serwisu

2014-12-18
ciekawostki
Dysponujemy interfejsami i oprogramowaniem serwisowym do samochodów m.in. z grupy VW-Audi, Opel, Mercedes, a nawet Porsche. Podpięcie teraz w cenie 61,50 zł.

Stylowe odblaski dla psów w kształcie kostek

2014-12-18
ciekawostki
Kolorowe i wygodne odblaski do szelek i obróżek już za 9,50 zł.

Analiza z kart tarota

2014-12-18
ciekawostki
Dowiedz się jak uczynić swoje życie lepszym i pełniejszym.

Żywe choinki świąteczne - nowa dostawa

2014-12-17
ciekawostki
Nasze choinki przypadły Wam tak bardzo do gustu, że rozeszły się w ciągu kilku dni. Już w czwartek przyjedzie do nas nowa, duża dostawa.
komentarzy: 0 więcej

La Koguta – smak prawdziwych konfitur

2014-12-17
ciekawostki
Grejpfrut i żurawina, figi i pomarańcze, chili i jabłka oraz cebula i figi. Z połączenia tych par powstały wyśmienite, naturalne konfitury.
komentarzy: 0 więcej

Wigilia firmowa

2014-12-17
ciekawostki
Tatar wołowy, pasztet z kaczki, barszcz z uszkami grzybowymi, pierogi z kapustą i grzybami, a także schab ze śliwką, a także wiele innych pyszności.
komentarzy: 0 więcej

Tęcza w czołówce

2014-12-17
ciekawostki
Nasi uczniowie zajęli wysokie miejsca w finale konkursu matematycznego KOMA pod patronatem Instytutu Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego.

Promocja świąteczna - bielizna termoaktywna lux 10% taniej

2014-12-17
ciekawostki
Teraz z okazji świąt bieliznę termoaktywną LUX kupisz u nas 10% taniej.
komentarzy: 0 więcej

Noc Sylwestrowa w Kaprysie

2014-12-17
ciekawostki
Zapraszamy na noc pełną wrażeń. Szalona zabawa z zespołem Exeqvo. Zaczynamy o godzinie 20:00.
komentarzy: 0 więcej

Masz już prezent świąteczny dla bliskich osób?

2014-12-16
ciekawostki
Voucher na zabiegi SPA to doskonały pomysł na świąteczny prezent. Skorzystaj z grudniowych rabatów.
komentarzy: 0 więcej

Urodziny w Nowolandii

2014-12-16
ciekawostki
Przygotowaliśmy dwie salki i ogromny (500 mkw) plac zabaw z labiryntem, dmuchanymi zamkami i mnóstwem innych atrakcji. To wymarzone urodziny Twojego dziecka.
komentarzy: 0 więcej

Nepal, Himalaje i Kawa

2014-12-16
ciekawostki
Smak: łagodny, słodki, lekko orzechowy i korzenny. Aromat: jaśminowy, kwiatowy i owocowy. Nepal Himalaya Supreme uznana za jedną z najlepszych kaw na świecie.
komentarzy: 0 więcej

Usuń włosy z bikini na stałe

2014-12-15
ciekawostki
Trwałe pozbycie się owłosienia z miejsc intymnych to oszczędność od kilku do kilkudziesięciu minut. Tylko teraz -30% za karnet.

Narodziny jagniątka na Świątecznym Jarmarku w Goerlitz

2014-12-15
ciekawostki
Podczas kiedy chór z Niesky śpiewał kolędy, w zagrodzie obok urodziła się owieczka.
komentarzy: 1 więcej

TANDEM polsko-niemieckie spotkania konwersacyjne

2014-12-15
ciekawostki
We wtorek 16 grudnia 2014 r. o godz. 18:00 w siedziebie VHS odbędzie się kolejne bezpłatne spotkanie językowe, a temat do omόwienia to „Idą święta”

Sztuczne przynęty Savagear - wideo

2014-12-15
ciekawostki
Są już dostępne zestawy skutecznych przynęt LB Herring Shad oferowane w różnych kolorach i rozmiarze 16 cm.

Idealne usta - modelowanie

2014-12-15
ciekawostki
Usta idealne, o doskonałych proporcjach, pełne i jędrne, świadczą o atrakcyjności kobiety. Zapraszamy do skorzystania z oferty modelowania ust.

Świąteczna promocja na karnet

2014-12-15
ciekawostki
Tylko do piątku (19.12) trwa promocja, w której wpisowe wynosi tylko 1zł, a trening personalny, konsultacja dietetyczna oraz plan treningowy otrzymasz gratis.
zobacz wszystkie ciekawostki

HITY LENIWCA

Maroko - Rabat na Berbera

Hotel: typu ***
Termin: 23.01 - 30.01.2015 / 7 dni
Wylot: Katowice
Wyżywienie: wg programu
Organizator: Itaka
Cena: 2647 zł/os. dorosła

Paryż i zamki nad Loarą

Hotel: typu **
Termin: 8.02 - 13.02.2015 / 4 dni
Wyjazd: Jędrzychowice
Wyżywienie: wg programu
Organizator: Itaka
Cena: 1197 zł/ os. dorosła

Fuerteventura na Święta

Hotel: Aloe Club 4*
Termin: 22.12 - 30.12.2014 / 7 dni
Wylot: Wrocław
Wyżywienie: all inclusive
Organizator: Itaka
Cena: 2039 zł/ os. dorosła

Na Kubę w styczniu

Hotel: Playa Cayo Santa Maria 4*+
Termin: 4.01 - 16.01.2015 / 11 dni
Wylot: Warszawa
Wyżywienie: all inclusive
Organizator: Itaka
Cena: 4999 zł/ os. dorosła

Sylwester w Rzymie

Hotel: typu ***
Termin: 28.12 - 3.01.2015 / 5 dni
Wyjazd: Wrocław
Wyżywienie: wg programu
Organizator: Itaka
Cena: 1567 zł/ os. dorosła

MULTIKINO ZGORZELEC (więcej)

NAJBLIŻSZE IMPREZY

CENY WALUT

  kupno sprzedaż
EUR 4.2400 zł 4.2500 zł
CZK 0.1535 zł 0.1538 zł
USD 3.4500 zł 3.4600 zł
GBP 5.4100 zł 5.4200 zł
Dodano dnia: 2014-12-19 Ceny orientacyjne.

ANKIETY (więcej)

zobacz wszystkie promowane