WIADOMOŚCI

Sportino Inowrocław nie miało żadnych szans w potyczce z PGE Turowem. W sobotnim spotkaniu w ramach siódmej kolejki Polskiej Ligi Koszykówki wicemistrzowie Polski bezapelacyjnie pokonali beniaminka aż 94:53.

PGE Turów: Townes 12, Turek 12, Radonjic 11 (1), Miljkovic 10 (2), Bailey 9 (1), Daniels 8 (1), Roszyk 8, Witka 8, Bochno 6 (2), Kitzinger 5, Copeland 3 (1) i Strzelecki 2.
Adam Milintowicz
komentarzy: 0 odsłon: 321 więcej

Fotki fanów

2008-10-25
Dzisiejszy mecz przyniósł wiele emocji i jeszcze więcej efektownych akcji. Turów Zgorzelec rozgromił Sportino Inowrocław wynikiem: 94 do 55. W dziale foto są już dostępne dwie galerie zdjęć z meczu.
red.
komentarzy: 0 odsłon: 43 więcej
Dzisiaj w Programie TVP info został wyemitowany program ETNICZNE KLIMATY, który nakręcono podczas trzydniowego pobytu ekipy telewizyjnej Briana Scotta w Trakcie Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Greckiej w Zgorzelcu.

Dla tych, którym nie udało się obejrzeć programu w telewizji podajemy link do materiału video na stronie TVP Kraków. Na zdjęciu obok: Brian Scott
red.
komentarzy: 0 odsłon: 55 więcej
Abonenci TVK Tomków mogą już spać spokojne, bo w ofercie operatora jest już dostępny TVP SPORT, na którym są pokazywane transmisje meczy Turowa. "Mam nadzieję, że na tym jednym programie się nie skończy - mówi Zbigniew Smółka, abonent TV Tomków - oczywiście doceniam ten gest, ale w następnym miesiącu rozpoczynają się transmisje Eurocup z Liberca. Mam nadzieję, że także w tym temacie nasz usługodawca okaże się skuteczny." Pojawienie się TVP Sport w "kablówce" wywołało duże zadowolenie wśród jej abonentów, niestety nie posiadają oni nadal dwóch innych równie ważnych programów. W dużo lepszej sytuacji znajdują się nadal abonenci TVK Zawidów, którzy oprócz TVP Sport od blisko roku oglądają Eurosport i Eurosport 2 w języku polskim.
red.
komentarzy: 0 odsłon: 440 więcej
Kryzys finansowy na świecie dał się odczuć także w Polsce, a co więcej w Zgorzelcu. „Większość banków oferujących kredyty hipoteczne wprowadziło poważne obostrzenia – mówi Rafał Zawada, właściciel Świata Kredytów – polegające na obniżeniu LTV (kwoty kredytu do wartości nieruchomości), co oznacza wniesienie wkładu własnego od 10% do 35%. Obecnie w swojej ofercie posiadamy trzy banki oferujące produkt na 100% wartości nieruchomości. Spodziewamy się jednak, że w najbliższym czasie dwa z nich zmienią zasady. Co do trzeciego jednak mamy pewność, że do końca roku swojej oferty nie zmieni.” Dla zwykłego zjadacz chleba oznacza to tyle, że chcąc wziąć kredyt na zakup nieruchomości (na nowych zasadach) o wartości 100 000 zł będzie musiał dysponować kwotą od 10 000 zł do 35 000 zł. Jeszcze w kwietniu br. jeden z banków oferował marżę na poziomie 0,9%, tymczasem obecnie wynosi ona powyżej 3,4%. Biorąc pod uwagę obecny LIBOR stanowiący część oprocentowania kredytu i marżę klient będzie musiał zapłacić minimum 6,30% w skali roku w CHF.
red.
komentarzy: 0 odsłon: 616 więcej
Reakcja Poczty Polskiej przeszła najśmielsze oczekiwania osób niepełnosprawnych nie mówiąc już o naszej redakcji. Dzisiaj od rana na podjeździe pracuje ekipa budowlana. Kostka została zerwana i jest ustawiana na nowo. Być może jeszcze w tym prace zostaną zakończone, a pochylnia tym razem z równą nawierzchnią i bez problematycznego progu zostanie oddana do użytku.
red.
komentarzy: 0 odsłon: 342 więcej
Od poniedziałku ruszy remont drogi dojazdowej do Bogatyni. Na wysokości wjazdów do KWB Turów zostanie wymieniona cała nawierzchnia i nie tylko. Projekt przewiduje frezowanie istniejącej nawierzchni, ścinkę i umocnienie poboczy, odtworzenie części zamulonych rowów przydrożnych, wycinkę krzewów i samosiejek, dwie warstwy nawierzchni asfaltowej 6 i 4 cm oraz przełożenie kostki kamiennej na dwóch wjazdach. Inwestycja jest w całości finansowana przez DSDiK, a jej koszt wyniesie łącznie 2 mln zł.
red.
komentarzy: 0 odsłon: 346 więcej

Korona maratonu

2008-10-23
Sebastian już ją ma, a Mirkowi brakuje tylko jednej imprezy. Obaj biegają w barwach Zgorzeleckiego Stowarzyszenia Biegowego Edi-Team. Korona maratonu, bo o niej mowa, to zaliczenie przynajmniej pięciu najważniejszych maratonów w Polsce w ciągu dwóch lat. Dębno, Kraków, Wrocław, Warszawa, Poznań to miasta, które biorą udział w klasyfikacji. „Udało mi się zdobyć koronę w ciągu jednego roku – mówi Sebastian – ale na ostatnich biegach czułem przetrenowanie. We Wrocławiu na przeszło 1000 biegaczy zająłem 91 miejsce i tym samym pobiłem swój rekord życiowy 3h 15 min 53 sek. netto”. Mirek rozpoczął bieganie 1,5 roku temu, ale już teraz traktuje sprawę na poważnie. „Moim marzeniem było pokonanie dystansu 42 kilometrów – mówi – kiedy przebiegłem pierwszy maraton okazało się, że to wcale nie jest takie trudne. W tym roku także zaliczyłem pięć imprez, ale jednana z nich (w Jelczu Laskowicach) nie był brany pod uwagę w klasyfikacji ogólnej.” Na zdjęciu: Sebastian Frydrych i Mirosław Soczomski ze swoimi trofeami za ukończenie biegu.
red.
komentarzy: 0 odsłon: 1147 więcej
Zdaniem grupy referendalnej ulotka wyborcza obecnego burmistrza, to nic innego jak koncert niespełnionych życzeń. "Kłamią - mówi Rafał Gronicz - większość spraw zawartych na ulotce wyborczej jest w trakcie realizacji, bądź jest zrealizowana. Kto ma rację? W dzisiejszym wydaniu programu "środek tygodnia" na czerwonym fotelu zasiadł włodarz Zgorzelca. Materiał dostępny na stronie www.luzyce.info.
red.
komentarzy: 0 odsłon: 53 więcej

Bliżej Europy

2008-10-22
Pod koniec października br. 100 mieszkańców Zgorzelca i okolic będzie mogło skorzystać z dofinansowanych kursów językowych prowadzonych Metodą SITA w ramach akcji "Bliżej Europy". Do wyboru będą dwa języki: niemiecki i angielski. Nauka będzie prowadzona w 8-10 osobowych grupach przez doświadczonych lektorów i metodyków SITA, dzięki temu każdy będzie w stanie znacznie zwiększyć swoje umiejętności językowe. Propozycja ta skierowana jest do każdego, kto ukończył 15 lat. Dzięki Patronatowi Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu oraz grupie polskich firm, każdy uczestnik kursu w Zgorzelcu zapłaci za szkolenie 429 złotych . (ceny z kursy SITA wahają się w granicach 1190.00-1600.00 zł). Jeden poziom nauki języka obcego metodą SITA porównywalny jest z siedmiomiesięcznym kursem metodą klasyczną. W tej kwocie uczestnik otrzymuje dodatkowo komplet 6 płyt CD i podręcznik o wartości 229zł. Zajęcia z Lektorem SITA oraz Opiekunem odbywać się będą przez 11-12 tygodni w godzinach popołudniowych. Zapisy przyjmowane są do 6.11.2008r. a rozpoczęcie kursu nastąpi pod koniec października br. O tym jak wziąć udział w projekcie: "więcej".
red.
komentarzy: 0 odsłon: 38 więcej
Od kilku lat przy ul. Pułaskiego jest uszkodzony podjazd dla osób niepełnosprawnych prowadzący do wejścia do budynku Poczty Polskiej. Krawężnik kończący pochylnię z polbruku zbytnio wystaje ponad poziom, a dosłownie kilkanaście centymetrów dalej w betonie znajduje się dziura. „Już trzy lata temu kilka razy zgłaszałem problem – skarży się Zdzisław Kosik – jednak do dzisiaj wszystko jest tak jak było. Za każdym razem kiedy podejmuję próbę pokonania tej przeszkody ryzykuję upadkiem albo uszkodzeniem wózka. Mimo wszystko udaje mi się to ze względu na silne ręce, jednak inne osoby niepełnosprawne mogą sobie nie poradzić.” Rozwiązanie problemu ma nastąpić niebawem bo podjazd ma zostać naprawiony. „aktualnie na terenie posesji UP Zgorzelec 1 trwają prace związane z dobudową windy zewnętrznej oraz rozbudową rampy. - mówi Krystyna Politacha-Wardęga, Regionalny Rzecznik Prasowy Poczty Polskiej – w związku z tym zobowiązano wykonawcę naprawy podjazdu dla osób niepełnosprawnych. Zapewniono mnie, że prace zostaną zakończone do końca miesiąca, a przy sprzyjających warunkach pogodowych jeszcze w tym tygodniu.”
red.
komentarzy: 0 odsłon: 378 więcej

Pokaz MMA

2008-10-22
8 listopada na sali sportowej przy ul. Traugutta 77a o godzinie 17:00 odbędzie się pokaz mieszanych sztuk walk (Mixed Material Arts). Podczas imprezy zaprezentowane zostaną rzuty, dźwignie, pokazy sprawności oraz rzuty z udziałem publiczności. W walce pokazowej MMA wystąpi Mistrz Polski w MMA w wadze do 83kg Mateusz Pogudz (Pogi) oraz wice mistrz Polski federacji ADDC Jujitsu Ryszard Jaworski (Raku). Sztuka walki MMA polega na tym, że dozwolone są uderzenia we wszystkich płaszczyznach, dźwignie, duszenia oraz rzuty. Na zdjęciu obok: Mateusz Podgudz
red.
komentarzy: 0 odsłon: 545 więcej
W minioną sobotę na terenie poligonu w Żaganiu odbył się rajd H4x4 organizowany przez Alberta Gryszczuka. W imprezie wzięły udział dwie drużyny ze Zgorzelca: Piotr Gosk wraz z żoną Małgosią (16 miejsce) oraz Leszek Borkowski i Stanisław Wojtków (12 miejsce). "Trasa była ciężka - mówi Piotrek - sucha nawierzchnia dodatkowo podnosiła stopień trudności i gdyby nie nowo założone amortyzatory to byłoby ciężko." Nawierzchnia toru o długości 6 km w pierwszej części była dziurawa i mocno wyboista zbliżona do „kartofliska”, druga część była zdecydowanie ciekawsza i pozwalała osiągać większe prędkości. Do zdecydowanych minusów imprezy uczestnicy zaliczali wyższe niż w podobnych tego typu imprezach wpisowe oraz brak wprowadzenia ograniczeń sprzętowych w maszynach biorących udział. W związku z tym ostatnim zarzutem na starcie obok siebie startował samochody o wartości 15 tys zł i 200 tys zł, przez co walka nie mogla być równa. Na rajdzie był Jarek Goszcz, którego zdjęcia publikujemy w dziale foto.
red.
komentarzy: 0 odsłon: 27 więcej
Na stronie TVP Wrocław pojawiło się archiwalne wydanie Faktów z 19 października br., w którym został zawarty reportaż w sprawie odwołania Burmistrza Rafała Gronicza. Materiał rozpoczyna się od czasu 5:07. Link najlepiej otwierać w przeglądarce Internet Explorer.
red.
komentarzy: 0 odsłon: 31 więcej
Trzydziestego listopada (niedziela) na hali Centrum Sportowo-Rekreacyjnego wystąpi Zespół FEEL znany wszystkim z takich hitów jak: A gdy jest już ciemno, Pokaż na co Cię stać oraz Jak anioła głos. Początek o godzinie 17:00, bilety są już do nabycia w zakładach pracy, w Tawernie Naoussa oraz w kasie CSR. Do 16 listopada cena biletów 45zł, a po tym terminie 50zł. Szczegółowe informacje są już dostępne w kalendarzu imprez.
red.
komentarzy: 0 odsłon: 325 więcej
Czy Robert Górski pochodzi ze Zgorzelca ? To pytanie będzie można zadać niebawem, bo już 21 listopada br. w piątek Robert odwiedzi nasze miasto wraz z Kabaretem Moralnego Niepokoju. Tego dnia na hali Centrum Sportowo Rekreacyjnego o godzinie 17:00 odbędzie się Kabaretowy Dobry Wieczór. Oprócz znanego wszystkim "KMN" wystąpią; Jerzy Kryszak, Cezary Pazura, Piotr Bałtroczyk i kabaret Słuchajcie. Bilety w cenie 45zł do 16 XI, a później po 50zł. Do nabycia w zakładach pracy, w Tawernie Naoussa oraz w kasie CSR. Dyskusja dotycząca pochodzenia jednego z najpopularniejszych kabareciarzy w Polsce pojawiła się nie bez powodu pod koniec lipca br. na forum dyskusyjnym. Jeżeli informacja się potwierdzi to być może na Przedmieściu Nyskim pojawi się odlew postaci aktora. Dowód w "więcej".
red.
komentarzy: 0 odsłon: 18 więcej
Obecnie w Muzeum Łużyckim trwa wystawa poświęcona PRL. Oglądać ją można codziennie (także w soboty i niedziele). Wstęp kosztuje 4 zł, jednak cena spada w przypadku większej ilości osób. Na tym jednak nie koniec, bo niebawem bo do końca tego miesiąca ma ruszyć kolejna wystawa pt. "Zaginiona dzielnica" - pokazująca na starych fotografiach Przedmieście Nyskie na przełomie XIX i XX wieku. W przyszłym tygodniu odbędzie się spotkanie dotyczące wydania pierwszego "porządnego" przewodnika po Zgorzelcu i okolicach, 6 listopada Grzegorz Żak da swój premierowy koncert inspirowany "słowiańszczyzną", także w listopadzie Piotr Zubrzycki wygłosi swoją prelekcję dotyczącą grodzisk słowiańskich, 6 grudnia odbędzie się konferencja naukowa dotycząca "Wojen na Łużycach", a do końca bieżącego roku mają zostać wydane pt. "Mój Zgorzelec" Jana Bohdana Glińskiego. O wszystkich wydarzeniach będziemy informować na bieżąco, jednak wszyscy zainteresowani powinni śledzić wątek Muzeum na forum dyskusyjnym, gdzie głos zabierają pracownicy tej instytucji.
red.
komentarzy: 0 odsłon: 17 więcej
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami transmisje meczy Turowa są dostępne w TVP Sport. Niestety poza TVK Zawidów program nie jest dostępny nigdzie indziej. W TV Tomków taki odbiór ma się pojawić... wkrótce, jednak to słowo mieszkańcy słyszą już od dłuższego czasu. "Jestem niezadowolony z pracy mojego operatora, który nie liczy się z opinią swoich odbiorców - mówi Zbigniew Smółka, abonent TV Tomków - sytuacja się powiela tak jak w poprzednim roku z Eurosportem 2, który można było oglądać przez dwa tygodnie jako sygnał testowy. Sądzę, że ludzie nie wypowiedzą umów grupowo, ale jeżeli w najbliższym czasie sytuacja się nie zmieni, to jestem gotowy rozwiązać umowę i kupić za 10 zł miesięcznie telewizję N, w której TVP Sport się znajduje." Faktycznie dzisiaj pracownik infolinii zgorzeleckiego operatora do znudzenia powtarzał słowo "wkrótce". Z nieoficjalnych informacji wiadomo, że stosowna umowa została już podpisana i obecnie firma oczekuje na przesłanie odpowiedniego dekodera. Ten z kolei ma się pojawić niebawem, a może nawet "wkrótce".
red.
komentarzy: 0 odsłon: 319 więcej
Podczas minionego weekendu nie wszystkie rozgrywki zakończyły się klęską zgorzelczan. W sobotę Juniorzy Nysy Zgorzelec wygrali z Granicą Bogatynia 1:0. W pierwszej połowie zdecydowanie lepsza była Nysa, która cały czas napierała na bramkę gości. Swoje akcje mieli Franaszczuk, Izebczuk, Chędogi oraz Walentukiewicz ale mimo to piłka nie znalazła drogi do bramki. Tuż przed końcem pierwszej połowy niespodziewanie goście mogli zdobyć gola, ale na szczęście piłka trafiła w słupek.Po przerwie Nysa zmobilizowała się i rozpoczęła ostrą ofensywę na bramkę Granicy. W efekcie po rzucie rożnym piłka spadła na głowę Ruszkiewicza, który skierował ją w światło bramki. To był bardzo ważny mecz dla zgorzeleckiej drużyny, która zwycięstwu ma już 6 punktów przewagi nad Granicą Bogatynia.
red.
komentarzy: 0 odsłon: 375 więcej

TVP o Grekach

2008-10-20
W sobotę o godz 12:00 na programie TVP INFO zostanie wyemitowany program ETNICZNE KLIMATY, który nakręcono podczas trzydniowego pobytu ekipy telewizyjnej Briana Scotta w Trakcie Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Greckiej w Zgorzelcu
red.
komentarzy: 0 odsłon: 340 więcej
Dzisiaj rano na śmietniku przy jednym z osiedli mieszkalnych w Bogatyni policjanci znaleźli martwe dziecko płci żeńskiej wrzucone do foliowej torby. Wszystko zaczęło się od telefonu z pogotowia, które powiadomiło o przyjęciu około 30-letniej kobiety z bólami poporodowymi. Przeprowadzenie jakichkolwiek czynności procesowych na chwilę obecną nie jest możliwe z uwagi na duży szok, w jakim znajduje się kobieta.
red.
komentarzy: 0 odsłon: 375 więcej
W dniach 17-19 października br. roku w Łącku koło Płocka, odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Muay Thai. W turnieju wystartowało ponad 100 zawodników z całej Polski. Organizatorem mistrzostw był Polski Związek Kick Boxingu. Z UKS Kick- Fighters Zgorzelec, którego trenerem jest Krzysztof Szyrma, wystartowało dwóch zawodników. W kategorii juniorów w wadze -63,5 kg walczył Łukasz Wierzbicki, a w kategorii seniorów w wadze -71 kg Piotr Formantowicz. Wielki sukces odniósł Łukasz Wierzbicki zdobywając złoty medal turnieju. Trzeba dodać,że był to debiut (!) Łukasza i o razu sięgnął on po tytuł Mistrza Polski juniorów. W każdej walce Wierzbicki miał znaczną przewagę nad swoimi przeciwnikami nie pozostawiając sędziom żadnej wapliwości co do werdyktu. Najlepszy zawodnik UKS Kick Fighters Zgorzelec Piotr Formantowicz (srebrny medalista Igrzysk Morza Czarnego w Bułgarii) tym razem powrócił bez medalu. Uległ on nieznacznie na punkty w eliminacjach aktualnemu Mistrzowi Polski K1 Brunonowi Sokołowskiemu.
red.
komentarzy: 0 odsłon: 2299 więcej
Wicemistrzowie Polski w sobotę doznali swojej pierwsze porażki w tegorocznych rozgrywkach w ramach Polskiej Ligi
Koszykówki. Koszykarze PGE Turowa ulegli w Słupsku Enerdze Czarnym 86:81.

PGE Turów: Copeland 15 (2), Miljkovic 14 (2), Witka 13 (3), Turek 10, Roszyk 8 (2), Bailey 7 (1), Harris 6 (2), Daniels 4, Kitzinger 2, Townes 2 i Bochno 0.
Adam Milintowicz
komentarzy: 0 odsłon: 260 więcej

Wymiana zabawek

2008-10-19
Wszyscy rodzice kochają swoje pociechy i są w stanie zrobić dla nich wiele. Dzieci zdają sobie z tego sprawę i w bardzo krótkim czasie zaczynają ten fakt wykorzystywać. Zabawki to temat bardzo drażliwy i potrafi doprowadzić rodzica do naruszenia budżetu rodzinnego. Z czasem kolekcja dinozaurów, lalek, czy klocków jest tak duża, że nie wystarcza miejsca w pokoju. Co gorsze stara zabawka szybko idzie w zapomnienie i żadne tłumaczenie tu nie pomoże. Co jednak by się stało, gdyby stara (często nie starsza niż miesiąc) zabawka mogła przejść w inne ręce ? Z pewnością byłaby absolutną nowością dla dziecka, które jej jeszcze nie miało. Właśnie z tą myślą w ogłoszeniach drobnych powstał dział o nazwie "wymiana zabawek". Drodzy rodzice, jeżeli macie w domu niezniszczone zabawki, które odeszły w zapomnienie, a chcielibyście wymienić je na inne, to nie traćcie czasu i ogłoście to.
red.
komentarzy: 0 odsłon: 144 więcej

TVP3 o referendum

2008-10-19
Dzisiaj w Faktach o godzinie 18:00 na TVP3 zostanie wyemitowany reportaż o referendum w Zgorzelcu. Dla tych, którzy nie będą mogli zobaczyć materiału w telewizji podajemy link, pod którym będzie można pobrać całość w formacie video.
red.
komentarzy: 0 odsłon: 39 więcej
Niecałe 13 dni pozostało do oddania brakującego odcinka obwodnicy przy ulicy Cmentarnej. Tymczasem na placu budowy praca wre. Wiadomo już, że ekrany dźwiękoszczelne będą wystarczająco daleko od pasa zieleni (od strony ul. Cmentarnej), przez do możliwe będzie wykonanie dla mieszkańców zatoczek parkingowych. Teraz już tylko DSDiK musi wyrazić zgodę na użyczenie terenu, którego jest właścicielem i wszyscy będą ponownie szczęśliwi. Przypomnijmy, że wraz z uruchomieniem obwodnicy ulica Reymonta będzie podporządkowana.
red.
komentarzy: 0 odsłon: 363 więcej

CIEKAWOSTKI (więcej)

HP Officejet 2622 (4w1) All-in-one - 69€

2014-07-22
ciekawostki
Cztery funkcje: drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faksowanie. Z wyświetlaczem oraz podajnikiem na 35 arkuszy. Drukuje do 7 stron na minutę.

Drzwi klatkowe 774,90 zł

2014-07-22
ciekawostki
Drzwi z wytrzymałej płyty MDF,wnętrze wypełniamy płytą wiórowo-otworową, która zapewnia sztywność konstrukcji. Okleinowania bez łączenia na krawędziach 774,90zł

Wakacyjny konkurs

2014-07-18
ciekawostki
Vouchery, konsultacja z trenerem, rozpisanie treningu i wiele innych nagród za najlepsze pozdrowienia na naszym profilu i lajka.

Weekend z Multikinem

2014-07-18
ciekawostki
Już w piątek: Samoloty 2, Noc Oczyszczenia: Anarchia oraz Step Up All In.

Łóżka 30% taniej lub 30 rat 0% w BRW

2014-07-18
ciekawostki
Wybierz ofertę dla siebie! Wygodne łóżka 30% taniej albo 30 rat 0% na cały asortyment ze spłatą od października 2014 roku. Promocja od 18.07 do 23.07 2014 r.

Codzienne dania dnia

2014-07-17
ciekawostki
Od soboty wprowadzamy do oferty dania dnia (2-daniowe) w stałej cenie 15,90 zł. Dostępne także pakowane hermetycznie, dzięki czemu danie będzie świeże dłużej.

Zmiana ekspozycji - przecena mebli

2014-07-17
Obniżka cen mebli do 50%. Narożnik - z 1390 obniżka na 690 zł.

Balony na wino - oferta letnia

2014-07-17
ciekawostki
Szeroki wybór akcesoriów do wyrobu wina domowego. Balon do wina w koszu 10 l. za 50 zł.
komentarzy: 0 więcej

Stereo City @ Silo Club

2014-07-17
ciekawostki
Zapraszamy na kolejne wakacyjne party do Silo Club.
komentarzy: 0 więcej

XBOX360 (250GB) za 179€

2014-07-16
ciekawostki
XBOX360 (250GB) z Grą Halo4 oraz Forza Horizon teraz w cenie 179€.

Kanapki z kurczakiem i warzywami 4zł/szt

2014-07-16
ciekawostki
Pyszne, grubo napakowane kanapki do domu lub do pracy. Możesz je kupić w naszym sklepie spożywczym w tunelu oraz w sklepie spożywczym pierożek.
komentarzy: 0 więcej

Drzwi wewnętrzne w 2-tygodnie

2014-07-16
ciekawostki
Drzwi Super Verona Konstrukcja ramowa,wypełnienie stanowią okleinowane płyciny. Skrz. okleinowane w technologii Rama Soft. Cena katalogowa 359,16, a u nas 299zł

Obozy konne dla dzieci i młodzieży

2014-07-16
ciekawostki
Zapraszamy dzieci i młodzież na obozy w siodle, u nas nauczysz się jeździć na koniu. Jeszcze mamy wolne miejsca od 27.07-03.08, 03.08-10.08 i 17.08-24.08
komentarzy: 0 więcej

Biała herbata - poczuj się jak cesarz Chin

2014-07-16
ciekawostki
Orzeźwia i pobudza, wspomaga koncentrację, redukuje napięcie i stres, zawiera polifenole, często nazywana jest "eliksirem młodości".
komentarzy: 0 więcej

Porcelana za droga? Postaw na akryl

2014-07-14
Nie każdy jezdzi mercedesem i nie każdego stać na korony i mosty z porcelany. Korona akrylowa teraz w cenie 290 zł.

Rozpoczęcie kursów A, A2 i B

2014-07-14
W czwartek (17.07) o godz. 10:00 rozpoczynamy kurs prawa jazdy kat. A, A2 i B

Egzaminy WORD w Bolesławcu

2014-07-14
ciekawostki
We wtorek (15 lipca) o godzinie 10:00 w Bolesławcu odbędzie się otwarcie oddziału terenowego Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego.

Kosiarka z 3-letnią gwarancją

2014-07-11
ciekawostki
6,5 KM, samobieżna, centralna regulacja wysokości, łożyskowane koła i 3 funkcje teraz w cenie 1350 zł. Pierwsze uruchomienie w i wraz ze szkoleniem - gratis.

Kamizelki wędkarskie

2014-07-11
ciekawostki
Krótkie, długie, z wieloma kieszeniami lub tylko kilkoma – kamizelki wędkarskie, nie jednemu pasjonacie ułatwiły życie!

Pasywne drzwi drewniane z linii ThermoPlus+

2014-07-11
ciekawostki
Nowoczesne drzwi z linii ThermoPlus+ które weszły niedawno do naszej oferty charakteryzują się znakomitą przenikalnością cieplną dochodzącą do 0,77 W/m2K.
komentarzy: 0 więcej
zobacz wszystkie ciekawostki

HITY LENIWCA

Bułgaria - Słoneczny Brzeg

Hotel: Aquamarine
Termin: 28.07 - 04.08.2014 / 7dni
Wylot: Wrocław
Wyżywienie: All inclusive
Organizator: Sun & Fun
Cena: 2245 zł/os. dorosła

Obóz taneczny - Włochy

Zakwaterowanie: OW w Cesenatico
Termin: 30.07 - 9.08.2014 / 10 dni
Wyjazd: Jelenie Góra
Wyżywienie: całodzienne
Organizator: Almatur
Cena: 1874 zł/dziecko

Wyspy Zielonego Przylądka

Hotel: Oasis Atlantico Belorizonte 4*
Termin: 4.12 - 14.12.2014 / 10 dni
Wylot: Wrocław
Wyżywienie: all inclusive
Organizator: Itaka
Cena: 4232 zł/os. dorosła

14 dni w Egipcie

Hotel: Dreams Beach 5*
Termin: 15.08- 29.08.2014 / 14 dni
Wylot: Wrocław
Wyżywienie: all inclusive
Organizator: Alfa Star
Cena: 2499 zł/ os. dorosła

Riwiera Turecka - Alanya

Hotel: Jasmine Beach 5*
Termin: 23.07 - 30.07.2014 / 7 dni
Wylot: Wrocław
Wyżywienie: all inclusive
Organizator: Sun & Fun
Cena: 2290zł/ os. dorosła

MULTIKINO ZGORZELEC (więcej)

NAJBLIŻSZE IMPREZY

CENY WALUT

  kupno sprzedaż  
EUR 4.1370 zł 4.1420 zł 0.00%
USD 3.0700 zł 3.0750 zł 0.02%
CZK 0.1505 zł 0.1507 zł 0.00%
GBP 5.2350 zł 5.2400 zł 0.06%
Dodano dnia: 2014-07-22 Ceny orientacyjne.

ANKIETY (więcej)

zobacz wszystkie promowane