WIADOMOŚCI

W minioną sobotę po raz pierwszy dolnośląska Straż Graniczna otworzyła swoje podwoje dla mieszkańców Lubania oraz okolic. Ośrodek Tresury Psów Służbowych Straży Granicznej w Lubaniu stał otworem dla wszystkich ciekawych tego, co dzieje się po drugiej stronie muru. Najwięcej jednak atrakcji zaplanowano dla wielbicieli czworonogów.
red.
komentarzy: 0 odsłon: 631 więcej
Uzdolnieni artystycznie uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych staną niebawem przed szansą wzięcia udziału w trzeciej edycji festiwalu poświęconego twórczości Jacka Kaczmarskiego. Uczestnicy opracują aranżacje dwóch utworów Kaczmarskiego. Dozwolone są zarówno występy grupowe (głos i instrument) jak i solo (a cappella). Następnie 28 listopada podczas eliminacji zostaną wyłonione osoby, które wezmą udział w uroczystej gali 12 grudnia br. Dla uzdolnionych literacko lub plastycznie przygotowano imprezę towarzyszącą pt. "Jacek Kaczmarski - pędzlem i piórem". Literaci mogą napisać rozprawkę lub esej na jeden z zaproponowanych przez organizatorów tematów, a plastycy mogą wykonać pracę będącą odzwierciedleniem któregoś z utworów artysty. Szczegółowe informacje, regulamin oraz karta zgłoszeniowa znajdują się w załączniku poniżej.
red.
komentarzy: 0 odsłon: 397 więcej
Jutro (poniedziałek) na scenie Teatru w Goerlitz odbędzie się spektakl dla dorosłych widzów w wykonaniu Teatru z Jeleniej Góry. Inteligentna, zabawna, przewrotna, ironiczna, efektowna próba zgłębienia fenomenu przemocy i legendy słynnych terrorystów z RAF-u. "Śmierć Człowieka-Wiewiórki" nie jest usprawiedliwieniem przemocy, ale próbą dowiedzenia, że nie istnieje zło ostateczne. I że nawet najwięksi terroryści bywają zlęknieni . Reżyserka prowadzi grę z widzem, nie daje jasnych odpowiedzi ani interpretacji. W tym tkwi siła spektaklu. Współczesne kostiumy, muzyka, jaką znamy z dzisiejszych list przebojów, światła jupiterów zmieniające scenę w wybieg - to wszystko sprawia, że historia sprzed prawie 40 lat jest także naszą historią. Doskonała gra aktorska to kolejny - po scenariuszu i oprawie muzycznej - atut sztuki. Rozpoczęcie o godzinie 19:30. Bilety: 2 Euro (bilet ulgowy) i 4 Euro (bilet cały).
red.
komentarzy: 0 odsłon: 370 więcej
Polpharma Starogard Gd., co trzeba przyznać, bez większych problemów pokonała w piątkowy wieczór PGE Turów Zgorzelec. 84:64. Wicemistrzowie Polski podczas tego spotkania nie mieli nic do powiedzenia.

PGE Turów: D.Miljkovic 18 (2), D.Townes 10, A.Harris 10 (2), C.Daniels 8, K.Roszyk 6, I.Kitzinger 5 (1), D.Copeland 4, J.Turek 3, B.Bailey 0, R.Witka 0, B.Bochno 0.
Adam Milintowicz
komentarzy: 0 odsłon: 373 więcej
Małgorzata Zielezińska oraz Monika Listkiewicz otrzymały podwójne zaproszenia na film Świadectwo. Projekcje w Kinie Grunwald odbywają się codziennie (do 16 listopada) o godzinie 18:00. Gratulujemy.
red.
komentarzy: 0 odsłon: 363 więcej
W środę odbyło się posiedzenie Rady Nadzorczej przygranicznego klubu, podczas którego wybrano nowego prezesa PGE Turowa. Odwołano piastującego w ostatnim czasie to stanowisko Piotra Waśniewskiego, którego stanowisko zajął Jan Michalski.

Michalski to postać bardzo dobrze znana zgorzeleckim kibicom, bowiem wicestarosta powiatu Zgorzelec pełnił funkcję prezesa Centrum Sportowo-Rekreacyjnego, gdzie swoje mecze rozgrywają wicemistrzowie Polski. Na pewno na korzyść nowego prezesa przemawia jego doświadczenie, a musi także pamiętać, iż kibice Turowa wierzą w niego, ale my jesteśmy spokojni, iż podoła nowemu wyzwaniu.
Adam Milintowicz
komentarzy: 0 odsłon: 606 więcej
Mało kto wie, że w teatrze po drugiej stronie Nysy bardzo dużo się dzieje. Okresowo swoje występy ma tam Teatr z Jeleniej Góry. Na tym jednak nie koniec, bo praktycznie wszystkie spektakle, opery, operetki itp. są tłumaczone i prezentowane w naszym ojczystym języku (napisy). W najbliższą niedzielę odbędzie się premiera La Bohème - opery Giacomo Pucciniego. Następnie w poniedziałek zostanie wystawiona Śmierć Człowieka-Wiewiórki - Inscenizacja Teatru Jeleniogórskiego. Kolejna gratką dla miłośników teatru będzie teatr tańca Gunduli Peuthert w spektaklu "Potknąć się u nie upaść". Program na cały listopad oraz materiał informacyjny o nadchodzących premierach są dostępne w załącznikach poniżej.
red.
komentarzy: 0 odsłon: 1014 więcej
W czerwcu br. wrocławska firma Pentagon Research wraz z naszym dziennikiem przeprowadziła badanie ilościowe na mieszkańcach Zgorzelca i kibicach klubu PGE Turów Zgorzelec. W ciągu zaledwie trzech dni 712 osób wypełniło specjalnie przygotowaną ankietę. Teraz czas na prezentację wyników. Kto jest twarzą klubu? Czy hala sportowa jest potrzebna? Czy mecze Turowa to jedyna rozrywka w mieście? Odpowiedzi nie tylko na te pytania można znaleźć w raporcie opublikowanym na forum dyskusyjnym.
red.
komentarzy: 0 odsłon: 40 więcej
Na początku marca br. pisaliśmy o nieoświetlonym, około 300-metrowym odcinku drogi łączącym teren Starostwa Powiatowego z nową Komendą Policji. Szczęśliwym trafem dotychczas nie odnotowano w tym rejonie napadów, gwałtów, ani też innego rodzaju rozbojów. Jeżeli taki stan utrzyma się jeszcze kilkadziesiąt dni, to prawdopodobieństwo nieszczęśliwego zdarzenia po zmroku zniknie. Niebawem w tym miejscu mają stanąć lampy. Przetarg na realizację zadania wygrała firma Lesta ze Zgorzelca. Planowo prace powinny rozpocząć się dzisiaj, a ich oddanie ma nastąpić przed końcem grudnia br.
red.
komentarzy: 0 odsłon: 416 więcej
W piątek o godzinie 15- tej w klasztorze St. Marienthal odbędzie się poświęcenie pomnika Jana Pawla II. Figura mierzy 2,20 m i została wykonana z brązu przez ukraińskiego rzeźbiarza Mun. Jego ofiarodawcą jest Dr. E.h. Fritz Brickwedde z Osnabrück (Niemcy), odznaczony Krzyżem Oficerskim oraz Orderem Odrodzenia Rzeczpospolitej Polskiej. Poświęcenia dokona pełnomocnik papieski w Niemczech kardynał Jean-Claude Perisset, nuncjusz apostolski w Niemczech. Podczas ceremonii będzie także także Biskup Stefan Cichy z Diecezji Legnickiej, Biskup Diecezji Drezno-Misnia Joachim Reinelt i Biskup z Görlitz dr. Konrad Zdarsa. Oprawę muzyczną wykonają chóry kościelne z Bogatyni i Ostritz. Jak podkreślają organizatorzy przedsięwzięcia fakt, żę pomnik papieża znajdzie swoje miejsce w klasztorze St. Marienthal na granicy polsko-niemieckiej, podkreśla szczególne zasługi Papieża Jana Pawła II dla pojednania i porozumienia narodów Europy.
red.
komentarzy: 0 odsłon: 42 więcej
W sobotę (8 listopada) w Lubaniu (ul. Wojska Polskiego 2a) odbędą się Dni Otwarte Ośrodka Tresury Psów Służbowych Straży Granicznej. Jest to jedyny taki dzień, w którym każdy miłośnik i właściciel czworonoga może "wpaść" do Straży Granicznej, bez obawy, że zostanie zawrócony na biurze przepustek przez wartownika. Na dodatek może zabrać swojego pupila i pozwolić, by wysokiej klasy specjalista tresury psów pokazał jak należy go szkolić i jak postępować z czworonożnym przyjacielem. Nieoceniona będzie również darmowa porada weterynaryjna.
red.
komentarzy: 0 odsłon: 418 więcej
Na stronie TV Łużyce jest już dostępny materiał filmowy z minionego weekendu w Goerlitz, gdzie były kręcone zdjęcia do najnowszego filmu Quentina Tarantino. Jak wiadomo żadna z gwiazd, ani tym bardziej sam reżyser nie przebywali w tym czasie na terenie miasta.
red.
komentarzy: 0 odsłon: 35 więcej

Mecz piłki nożnej

2008-11-05
W sobotę Juniorzy Nysy Zgorzelec będą podejmować swoich rówieśników z Kamiennej Góry. Pierwszy mecz (Juniorzy starsi) odbędzie się o godzinie 11.00, a drugi (Juniorzy młodsi) o godzinie 13:00 na stadionie w Zgorzelcu.
red.
komentarzy: 0 odsłon: 403 więcej
Od 7 listopada w Kinie Grunwald rozpoczyna się projekcja filmu pt. Świadectwo, który przedstawia opowieść o życiu Jana Pawła II oczami ks. kardynała Stanisława Dziwisza, wieloletniego sekretarza i przyjaciela Papieża. Książka pod tym samym tytułem została przetłumaczona na kilkanaście języków, a tylko w Polsce sprzedano ponad milion egzemplarzy. Do rozdania mamy dwa podwójne zaproszenia na film. Wśród osób, które prześlą na adres biuro@zgorzelec.info list o tytule "zaproszenia do kina" wyłonimy dwóch zwycięzców. W treści należy podać swój telefon kontaktowy. Termin nadsyłania listów upływa jutro (6 listopada) o godzinie 16:00.
red.
komentarzy: 0 odsłon: 370 więcej
Obecny miesiąc będzie obfitował w przeróżne sztuki teatralne. W najbliższy piątek o godzinie 18:00 zostanie pokazana sztuka pt. Moskwa Pietuszki w adaptacji i reżyserii: Andrzeja Bartnikowskiego. 14 listopada zostanie wystawiona Piaskownica - Michała Walczaka (wstęp wolny), następnie Belfrer - Wojciecha Pszoniaka (15 listopada), Francuski Teatr Piosenki Escale Dedale (21 listopada), Matka - wg. Witkacego w wykonaniu Anny Twardowskiej (26 listopada) oraz "Artur Barciś Show" w wykonaniu samego Artura Barcisia. Wszystkie informacje są już dostępne w kalendarzu imprez.
red.
komentarzy: 0 odsłon: 32 więcej
Wszystko wskazuje na to, że referendum o odwołanie Burmistrza Rafała Gronicza jednak się odbędzie. Wczoraj w komunikacje prasowym Grzegorz Stemler, członek grupy inicjatywnej oświadczył, że dotychczas udało się zebrać z 2450 podpisów z 2765 wymaganych. Celem grupy jest jednak przekroczenie liczby 3000 na wypadek zakwestionowania części z nich przez Komisarza Wyborczego. Cel może zostać osiągnięty tym bardziej, że zostało jeszcze trzy tygodnie do zakończenia akcji. Tymczasem mieszkańcy sukcesywnie otrzymują ulotki zawierające główne zarzuty stawiane obecnemu włodarzowi. Treść jednej z nich prezentujemy w "więcej".
red.
komentarzy: 0 odsłon: 408 więcej
W najbliższy weekend w Warsztatach Szkolnych ZSZ im. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego (ul. Armii Krajowej 10a - teren parkingu przy Kubusiu) odbędzie się wystawa starych samochodów i motocykli. Codziennie w godzinach od 9 do 17 będzie można oglądać takie marki jak Syrena, Dacia, Skoda, Gaz 69, Polski Fiat 125P i 126P. Ponadto WSK, MZ, URAL, WHF, WHM, SHL, Mińsk i inne nazwy nic nie mówiące przeciętnemu "Kowalskiemu". Mimo wszystko należy pamiętać, że jeszcze kilkadziesiąt lat temu ten kto posiadał motor był kimś, a posiadacz samochodu traktowany był niemal wszędzie po królewsku. Wszyscy kolekcjonerzy oraz posiadacze starych aut, którzy chcieliby wystawić swoje pojazdy mogą się kontaktować z organizatorami pod numerem 0757756247
red.
komentarzy: 0 odsłon: 408 więcej
Na czwartek 11 grudnia 2008 roku został wyznaczony termin rozprawy w sprawie Obecnego Starosty Piotra Woroniaka. Rozprawę poprowadzi sędzia Maria Migoń - Karwowska.
red.
komentarzy: 0 odsłon: 411 więcej
Zgodnie z informacją podaną przez DSDiK we Wrocławiu obwodnica zostanie oddana do użytku na długo przed terminem, który przypada na 15 grudnia br. Faktycznie prace posuwają się w szybkim tempie i patrząc okiem zwykłego zjadacza chleba brakuje jedynie asfaltu i ekranów dźwiękowych.
red.
komentarzy: 0 odsłon: 531 więcej
Po opublikowaniu artykułu na temat nocnych wybryków nieletnich dziewczyn otrzymaliśmy kilka ciekawych sygnałów. Okazało się, że keczup znalazł się także na wszystkich parzystych drzwiach przy ulicy Iwaszkiewicza 9 (tu jednak sprawców nie wykryto) oraz na maskach samochodów przy ul. Warszawskiej. Co ciekawe właściciel jednego z pojazdów poinformował nas, że kolejnej nocy po publikacji materiału w naszym dzienniku "niewidzialna ręka" umyła maskę i przednią szybę. Nie wiadomo, czy gest był zwykłym przypadkiem czy próbą zadośćuczynienia za wybryk..
red.
komentarzy: 0 odsłon: 439 więcej
Zgorzelczanie bez problemów pokonali w niedzielę Atlas Stal Ostrów Wlkp. Koszykarze PGE Turowa zagrali perfekcyjnie zarówno w obronie, jak i w ataku i wygrali 112:78.

PGE Turów: Daniels 19, Radonjic 14 (4), Copeland 11 (1), Witka 11 (3), Kitzinger 10 (1), Miljkovic 9 (1), Townes 9, Turek 9, Bochno 8, Bailey 5, Strzelecki 5 i Roszyk 2.

Adam Milintowicz
komentarzy: 0 odsłon: 358 więcej
Szczegółowy zakres informacji o czynnościach niezbędnych do ustalenia przez mieszkańców Powiatu Zgorzeleckiego, zgodności ksiąg wieczystych z rzeczywistym stanem prawnym nieruchomości. Pełna treść w "więcej", a w załącznikach pliki w formatach PDF oraz JPG.
red.
komentarzy: 0 odsłon: 374 więcej

Fotki kibiców

2008-11-03
PGE Turów Zgorzelec rozgromił Atlas Stal wynikiem 112:78. Tymczasem my przekazujemy dwie ważne informacje: pierwsza dotyczy gapiszona, który zgubił karnet na mecze (jest do odebrania w biurze klubu), a druga galerii zdjęć dostępnej w dziale foto.
red.
komentarzy: 0 odsłon: 2 więcej
Ci, którzy nastawili się na przyjazd Quentina Tarantino, Brada Pitta czy innych gwiazd z filmu Inglorious Bastards będą rozczarowani. Żadna z gwiazd a tym bardziej reżyser nie pojawi się podczas tego weekendu w Goerlitz. Powodem takiego stanu rzeczy jest konieczność "dogrania" brakujących scen do filmu. Od samego rana (często już od 6 rano) na terenie starówki pojawili się pierwsi fotoreporterzy, którzy wypatrywali pojawienia się gwiazd. Jak się później okazało oprócz niemieckich statystów przebranych w mundury amerykańskich żołnierzy nie pojawił się nikt więcej. Informacja o gwiazdach i reżyserze pochodzi z od producenta z Filmstudio Babelsberg z Pocztamu, który "dowodzi" planem w Goerlitz. Najprawdopodobniej jutro tuż przy wejściu na rynek będą kręcone pokazowe sceny do filmu, dlatego amatorów fotografii informujemy, że zdjęcia można wykonywać, ale bez lamp błyskowych. Obecnie kręcone ujęcia nie są zbyt pokazowe, a to z uwagi na kręcenie ich w uliczkach mało dostępnych dla widzów. Dzisiaj w Faktach na TVP3 Wrocław zostanie pokazany reportaż z planu zdjęciowego.
red.
komentarzy: 0 odsłon: 380 więcej
Wczoraj wieczorem tuż przed północą grupa 16-latek chodziła ulicami Zgorzelca świętując Halloween. Cała zabawa polegała na oblewaniu napotkanych przechodniów keczupem i od czasu do czasu niszczeniu mienia. Na swoje nieszczęście dziewczyny zatrzymały się przy samochodzie należącym do Grupy Interwencyjnej PIAST, w którym zrywały naklejki. Zaraz potem koncentrat pomidorowy znalazł się na ubraniu dziennikarza www.zgorzelec.info. Sprawczynią okazała się Amanda T., która dopiero po dłuższym pościgu przez poszkodowanych zrezygnowała z ucieczki. W trakcie oczekiwania na Policję dziewczyna powoływała się na ojca (właściciela znanej firmy transportowej) i oferując pieniądze za wyrządzone szkody próbowała uniknąć odpowiedzialności. Młodociane imprezowiczki przyznały się do spożywania alkoholu (co było odczuwalne w wydychanym powietrzu), jednak alkomat na komendzie nic nie wykazał. Z policji dziewczyny zostały odebrane przez opiekunów prawnych. Mieszkańcy ulicy Warszawskiej, którzy zauważą dzisiaj rano na swoich samochodach lub posesjach szkody mogą zgłaszać te fakty na Policję.
red.
komentarzy: 0 odsłon: 650 więcej
O sprawie reklamowy wiszącej niezgodnie z prawem na budynku przy ul. Daszyńskiego pisaliśmy niemal miesiąc temu. Tymczasem instalacja jak wisiała tak wisi i co gorsza nic nie wskazuje na to, żeby została ściągnięta. Powód jest banalny: brak"chętnych" wyegzekwowania przepisów. Burmistrz Rafał Gronicz jest zdania, że reklama jest samowolą budowlaną i w związku z tym Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego powinien rozpocząć odpowiednią procedurę. Ten zaś uważa, że sprawa leży w kompetencji Urzędu Miasta i to straż miejska powinna obciążyć mandatem wspólnotę i wymusić zdjęcie reklamy. Już niebawem nowy plan zagospodarowania przestrzennego zakazujący zamieszczania reklam wielkoformatowych ma obowiązywać także dla Śródmieścia. Tylko skoro nikt nie wie jak egzekwować przepisy, to w architekturze przestrzennej grozi nam totalna katastrofa.
red.
komentarzy: 0 odsłon: 347 więcej

CIEKAWOSTKI (więcej)

Biustonosz dla Pań z pełniejszym biustem

2014-07-30
ciekawostki
Model ROCCOCO PU to biustonosz „pół-usztywniony”, bardzo dobrze sprawdza się na pełniejszych piersiach, delikatnie eksponuje i stabilnie podtrzymuje biust.

Czarne herbaty z niespodzianką

2014-07-30
ciekawostki
Hiszpańska mandarynka, limona-grapefruit, pomarańcza-żurawina, rum-wiśnia, wiosenne oczarowanie, ogrody wiktorii - to czarne herbaty pełne dodatków.
komentarzy: 0 więcej

Drzwi Invado

2014-07-30
ciekawostki
Doskonały kompromis między minimalizmem, a dekoracyjnością. Drzwi nie muszą być zupełnie gładkie, aby pasowały do nowoczesnego wnętrza i odwrotnie.

Plandeki - 3 rodzaje grubości

2014-07-30
ciekawostki
Nie masz czym przykryć basenu bądź przyczepy? Nsza plandeka jest super mocna, wodoodporna, wykończona metalowymi kółkami do mocowania i łatwa w użyciu.
komentarzy: 0 więcej

Ziemia z dostawą do domu

2014-07-29
ciekawostki
Ziemia kwiatowa 50l w cenie 10 zł. Mamy także korę sosnową, torf ogrodniczy i podłoże do iglaków. Przy zakupie 10 worków dowóz na terenie Zgorzelca gratis.

Ogorkowe wariacje

2014-07-29
ciekawostki
Czy ktoś wie, coby było, gdyby dzisiejszy świat pozbawić ogórków? Sałatki stałyby się mniej apetyczne, aromatyczne i nie byłoby czym okładać podkrążonych oczu.

Zbieraj punkty Payback z Afirmacją

2014-07-29
ciekawostki
Pokaż swoją kartę Payback, zrób zakupy w Afirmacji, a za każdą wydaną 1 złotówkę otrzymasz 1 punkt payback. A już dziś do zdobycia 10ºP za 1 zł.

Porady: sierpień

2014-07-28
ciekawostki
Kilka ważnych porad na sierpień. Będzie o malinach, porzeczkach, agreście, a także o marchwi.
komentarzy: 0 więcej

Klimatyzacja samochodowa - ostatnie dni promocji

2014-07-26
Tylko do piątku (01.08.2014) trwa promocja na serwis klimatyzacji. Od dnia 02.08.2014 ceny idą w górę, dlatego nie czekaj i zaoszczędź jeszcze dziś.

Wakacje w siodle

2014-07-26
ciekawostki
Zapraszamy wszystkich chętnych na jazdę konną na ujeżdżalni, jazdę rekreacyjna w terenie lub kilkugodzinny rajd konny. Stajnia czynna od wtorku do niedzieli.
komentarzy: 0 więcej

Kącik malucha

2014-07-25
ciekawostki
Z myślą o rodzicach i pociechach stworzyliśmy miły i przyjazny kącik pełen atrakcji. Teraz dzieci mogą się bawić, a rodzice trenować.

Poznaj tropikalne plaże z Plazmisiem

2014-07-25
ciekawostki
Zapraszamy wszystkie dzieci w niedzielę 03.08.2014 o godz. 15.00 na wakacyjną "podróż dookoła świata".
komentarzy: 0 więcej

Rozpoczęcie kursów A, A2 i B

2014-07-25
W czwartek (31.07) o godz. 10.00 rozpoczynamy zapisy na kurs prawa jazdy kat.A, A2 i B.

40 000 zł stypendium czeka na 4 kandydatów

2014-07-24
Pozostały jeszcze cztery miejsca objęte stypendium naukowym. Jeżeli planujesz zostać ekspertem w zakresie technologii IT, to te miejsca są właśnie dla Ciebie.

Premiera Herkulesa

2014-07-24
ciekawostki
Już 25 lipca zapraszamy na wielkie widowisko przygodowe, porównywane do słynnego filmu „300” Zacka Snydera. "Herkulesa" zobaczyć można w wersji 2D ...

Nowy kurs na prawo jazdy

2014-07-24
ciekawostki
W poniedziałek (28.07) o godz. 16.00 rozpoczynamy kurs prawa jazdy kategorii B, BE, C, CE, D.

Do Paradoxu z dziećmi

2014-07-24
ciekawostki
Kanały z popularnymi bajkami oraz specjalne menu dla dzieci, oto co przygotowaliśmy dla rodzin, które postanowiły nas odwiedzić.

WORD Bolesławiec już działa - galeria

2014-07-23
ciekawostki
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bolesławcu już działa. Będą się tam odbywały egzaminy na kategorię A i B.

Nowe, duże przynęty Savage Gear

2014-07-23
ciekawostki
Przynęta Herring Shad z główką jiggową i dozbrojką z kotwicą to doskonały wybór dla spinningisty.

Filiżanka Smaków nr 6 - 6,50zł

2014-07-23
ciekawostki
Filiżanka Smaków od 2008 roku pisze o kawie, czekoladzie, herbacie i wielu innych pysznościach. Dowiesz się z niej gdzie bywać, co jeść i co pić.
komentarzy: 0 więcej
zobacz wszystkie ciekawostki

HITY LENIWCA

Bułgaria - Złote Piaski

Hotel: Gradina 3*
Termin: 01.08 - 08.08.2014 / 7dni
Wylot: Wrocław
Wyżywienie: All inclusive
Organizator: Ecco Holiday
Cena: 2013 zł/os. dorosła

Słoneczna Tunezja

Hotel: El Mouradi Skanes Beach 4*
Termin: 31.07 - 07.08.2014 / 7 dni
Wylot: Wrocław
Wyżywienie: All inclusive
Organizator: Sunshine
Cena: 1979 zł/os. dorosła

Wyspy Kanaryjskie Zimą

Hotel: Club Caleta Dorada 3*
Termin: 15.12 - 22.12.2014 / 7 dni
Wylot: Wrocław
Wyżywienie: all inclusive
Organizator: Itaka
Cena: 2249 zł/os. dorosła

14 dni w Egipcie

Hotel: Dreams Beach 5*
Termin: 15.08- 29.08.2014 / 14 dni
Wylot: Wrocław
Wyżywienie: all inclusive
Organizator: Alfa Star
Cena: 2499 zł/ os. dorosła

Riwiera Turecka - Alanya

Hotel: Jasmine Beach 5*
Termin: 06.08 - 13.08.2014 / 7 dni
Wylot: Wrocław
Wyżywienie: all inclusive
Organizator: Sun & Fun
Cena: 2450zł/ os. dorosła

MULTIKINO ZGORZELEC (więcej)

NAJBLIŻSZE IMPREZY

CENY WALUT

  kupno sprzedaż  
EUR 4.1500 zł 4.1600 zł 0.01%
USD 3.1000 zł 3.1100 zł 0.03%
CZK 0.1507 zł 0.1509 zł 0.01%
GBP 5.2450 zł 5.2550 zł 0.06%
Dodano dnia: 2014-07-31 Ceny orientacyjne.

ANKIETY (więcej)

zobacz wszystkie promowane