www.2015-01-01.ZGORZELEC.INFO

Telewizja Łużyce

Telewizja Łużyce


O sporym zasięgu
Telewizja ŁUŻYCE to nośna, opiniotwórcza i niezależna telewizja, która dociera do blisko 300 tysięcy widzów z powiatów lubańskiego, zgorzeleckiego, lwóweckiego i bolesławieckiego na 51 kanale UHF.


Rozwija się
Wciąż udoskonalając sprzęt i jakość przekazu a także wzbogacając swoją ramówkę staramy się tworzyć atrakcyjną dla widzów regionalną telewizję.


Popularna
Nasz program można bez żadnych opłat odbierać za pomocą zwykłych anten szerokopasmowych. Jest też dostępny w sieciach kablowych Komsat w Lubaniu i Vectra w Gryfowie Śląskim a także w sieci Tomków w Zawidowie.

Telewizja ŁUŻYCE nadaje swój program w pasmach regionalnych trzy razy dziennie (w weekendy dwa razy dziennie). Pozostały czas antenowy wypełnia program stacji TVN.


Niedroga, skuteczna
Telewizja Łużyce jest znanym od trzynastu lat, sprawdzonym i docenianym źródłem informacji oraz miejscem reklamy o niskim koszcie dotarcia do klienta. W przeciwieństwie do sieci kablowych oferuje nie tylko dotarcie do mieszkańców miast ale i do widzów zamieszkałych we wsiach całego regionu.

Odwiedzin:6219