BELLISSIMO BAROCCO

30 października o godz. 16.30 w Auli PSM odbędzie się Koncert Kameralny BELLISSIMO BAROCCO w wykonaniu Anny Krupy (skrzypce), Karoliny Najechalskiej (skrzypce) oraz Michała Błaszczyka (fortepian).

30 października o godz. 16.30 w Auli Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu odbędzie się Koncert Kameralny BELLISSIMO BAROCCO w wykonaniu Anny Krupy (skrzypce), Karoliny Najechalskiej (skrzypce) oraz Michała Błaszczyka (fortepian). Będzie to muzyczne popołudnie z włoskimi kompozytorami epoki baroku. Usłyszymy dzieła Arcangello Corellego i Antonio Vivaldiego, m.in. Koncert na dwoje skrzypiec i fortepian.

 

Anna Krupa i Micha┼é B┼éaszczyk to pedagodzy zgorzeleckiej Szko┼éy Muzycznej i absolwenci Akademii Muzycznej im. Karola Lipi┼äskiego we Wroc┼éawiu. Karolina Najechalska jest absolwentk─ů naszej szko┼éy i Akademii Muzycznej w Dre┼║nie.

 

Koncert Kameralny jest kolejn─ů imprez─ů muzyczn─ů w ramach projektu Muzyka dla Zgorzelca prowadzonego przez Zgorzeleckie Towarzystwo Muzyczne i PSM. Serdecznie zapraszamy mi┼éo┼Ťnik├│w muzyki skrzypcowej, meloman├│w i przyjaci├│┼é zgorzeleckiej Szko┼éy Muzycznej. Wst─Öp wolny.