Wygodne zakupy w Expercie w Görlitz

Oferujemy wszelkiego rodzaju produkty klasowych marek potrzebne w Twoim domu.

Oferujemy wszelkiego rodzaju produkty klasowych marek potrzebne w Twoim domu.


Przykłady produktów:

  • Panasonic SC-HTB510 Soundbar - 279 Eur

System audio do kina domowego 2.1, elegancki, stylowy design z tekstylną osłoną głośnika z możliwością przymocowania soundbara do ściany.

Dane Techniczne:
Dźwięk
2.1-kanałowy wzmacniacz cyfrowy
W zestawie znajduje się oddzielny bezprzewodowy subwoofer 16cm
Soundbar jest wyposażony w dwa głośniki szerokopasmowe (4,5 × 12 cm)
Całkowita moc zestawu 240 W (RMS 10 % THD)
Dekoder Dolby Digital, DTS Digital Surround
Jest wyposażony w Chromecast i Google Assistant

Sieć
Bezprzewodowy interfejs Bluetooth
Wbudowane Wi-Fi
Aplikacja Panasonic Music Streaming

Złącza
2 x wejście HDMI i Cyfrowe wejście optyczne

 

  • Samsung Galaxy Tab A7 Lite 32GB (szary) 
    229 Eur

Wygodna obsługa jedną ręką. Tablet jest smukły i lekki. Pojemna bateria na cały dzień i szybkie ładowanie. Czysty dźwięk stereo z dwóch głośników. Strefa dla najmłodszych do nauki i kreatywnej zabawy. Skuteczna ochrona Twoich osobistych danych.

 

  • Samsung GQ55Q74AATXZG QLED TV 55" 
    1199 Eur


Inteligencja nastawiona na perfekcję, Procesor Quantum 4K zapewnia najbardziej wyjątkowe wrażenia. Dzięki Sztucznej Inteligencji optymalizuje obraz w czasie rzeczywistym, a Ty możesz zobaczyć więcej. Pora dnia i oświetlenie nie mają znaczenia. Funkcja Adaptacji Obrazu cały czas reaguje na panujące dookoła Ciebie warunki i automatycznie reguluje jasność, a Ty możesz cieszyć się niezmiennie perfekcyjnym obrazem. Kiedy w pobliżu pojawiają się szumy, nie musisz zwiększać głośności, by usłyszeć dialogi. Aktywny Wzmacniacz Głosu zrobi to za Ciebie. Teraz nie ominie Cię żadne słowo.

 

  • Sony BDP-S3700 Blu-ray-Player (czarny) 
    89,99 Eur

Najnowsze filmy z płyt Blu-ray Disc są odtwarzane w rozdzielczości Full HD, dzięki czemu obraz ma znacznie większą głębię niż nagrania z płyt DVD. Odtwarzacz BDP-S3700 interpoluje ponadto materiał z płyty DVD do jakości bliskiej HD. W rezultacie ulubione filmy zaskakują bogactwem szczegółów. Korzystaj z szybkiego, bezproblemowego przeglądania dzięki łączności z certyfikatem Wi-Fi. Ten odtwarzacz Blu-ray Disc jest wyposażony w unikatowy, optymalnie umiejscowiony moduł Wi-Fi, który przyczynia się do poprawy jakości sygnału. Układ wielu anten zapewnia stabilniejszy sygnał niż w standardowych systemach Wi-Fi, co przekłada się na ciągłość strumieniowej transmisji filmów, szybsze przeglądanie i większy zasięg.


Więcej produktów z naszej opferty [zobacz]

City Center - I piętro
An der Frauenkirche 12, Görlitz (Centrum)