Wielkie cięcie cen do -40%

Tylko do 21 maja kupisz wybrany asortyment aż do -40% taniej.

Tylko do 21 maja kupisz wybrany asortyment aż do -40% taniej.

Przykład mebli w promocji:

  • komoda Fever - z 1049 zł na 629 zł

Kolekcja Fever jest idealnym uzupełnieniem nowoczesnych aranżacji wnętrz.
Korpus mebli wykonany jest w wybarwieniu bieli. Fronty utrzymane są w kolorze biały wysoki połysk, dzięki czemu odbijają światło optycznie rozjaśniając wnętrze. Dodatkowym walorem estetycznym kolekcji są delikatne poziome żłobienia na frontach.
Nowoczesne czarne uchwyty dodają charakteru kolekcji, ułatwiając jednocześnie dostęp do zawartości szafek i szuflad.

wymiary:
Głębokość 45 cm
Szerokość 150 cm
Wysokość 93 cm

  • meblościanka Fever 1 - z 3199 zł na 1899 zł

Kolekcja Fever - gorączka nowoczesnego stylu
Kolekcja Fever to propozycja do nowoczesnych wnętrz. Prosty styl brył podkreśla stonowana kolorystyka bieli lub dąb sonoma. Delikatne żłobienia na frontach oraz czarne uchwyty dodają kolekcji charakteru. Uwagę przyciągają szklane fronty i półki podkreślone energooszczędnym
oświetleniem LED.

  • szafa Azteca Trio - z 3299 zł na 2359 zł

Szafa Azteca Trio – łatwa organizacja i duża pojemność
Nowoczesna kolekcja Azteca Trio wyróżnia się zaoblonymi krawędziami oraz listwą dekoracyjną, która przełamuje gładkie fronty.
Dla tych, którzy mają dużo ubrań i dla tych, którzy chcą mieć wszystko w jednym miejscu – czterodrzwiowa szafa Azteca Trio zachwyci Cię swoją pojemnością. Jej wnętrze podzielono na 3 praktyczne segmenty, dzięki czemu łatwo zorganizujesz rzeczy. W lewej części znajdziesz 2 szerokie półki oraz drążek na wieszaki, środkowa część zawiera 2 drążki, natomiast za prawym frontem znajdziesz 5 półek. Dzięki lustrzanym frontom nie musisz martwić się o miejsce na ścianie, a przy okazji lśniąca tafla optycznie rozjaśni wnętrze.

wymiary:
Głębokość 57 cm
Szerokość 220 cm
Wysokość 210 cm

 

  • stół Ostia - z 1249 zł na 749 zł

Stół Ostia możesz ustawić w jadalni, w salonie lub w przestrzeni, która łączy kuchnię i salon, wydzielając w ten sposób miejsce do rodzinnych spotkań przy wspólnych posiłkach. Rozkładany blat o długości 160 cm i szerokości 90 cm możesz przedłużyć za pomocą wkładki, zyskując dodatkowe miejsce dla dwóch osób. Blat i nogi w kolorze dąb artisan przełamuje listwa oskrzyni w kolorze dąb czarny. Takie eleganckie połączenie nawiązuje do pozostałej części kolekcji.

wymiary:
Długość 160-200 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 76,5 cm

Więcej mebli w promocji [zobacz]

Tel: 608 520 794
ul. Andersa 4, Zgorzelec

Jesteśmy dla was
od poniedziałku do piątku: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 -14:00