Jesień to okres łatwych przeziębień. Pomożemy Ci się z tego wyleczyć.
Przeziębienie bardzo często mylone jest z grypą. Pomimo iż obie jednostki chorobowe powodowane są przez wirusy, przeziębienie ma zdecydowanie łagodniejszy przebieg. Kaszel, katar, ból zatok i gardła to najbardziej popularne objawy tej choroby.
Przykładowe produkty w promocji naszej apteki:
Boxa Grippal to dobry wybór na przeziębienie. Nie usuwa magicznie przeziębienia, ale dobrze łagodzi objawy i sprawia, że przeziębienie jest znośne. Dużą zaletą Boxa Grippam jest to, że nie powoduje senności, w przeciwieństwie do innych leków na przeziębienie.
Lek ma postać zimnej maści do wcierania lub inhalacji.
Dla poprawy stanu przeziębień w drogach oddechowych (przeziębienie, chrypka, zapalenie błony śluzowej oskrzeli z objawami takimi jak kaszel i przekrwienie).
Inhalator jest lekiem ziołowym na przeziębienie dróg oddechowych. Do inhalacji w celu złagodzenia objawów przeziębienia w drogach oddechowych z lepką wydzieliną.
Do postępowania dietetycznego u osób niedożywionych lub zagrożonych niedożywieniem związanym z chorobą, w szczególności ze zwiększonym zapotrzebowaniem na białko i energię lub ograniczeniami w przyjmowaniu płynów. Preparat jest bogaty w białko, wysokoenergetyczny, zawiera wszystkie niezbędne witaminy, w tym witaminy z grupy B, witaminę D oraz makro i mikroelementy (m.in. wapń).
Doradzimy we wszystkich sprawach
dotyczących leków.
Apteka Hirsch
Plac pocztowy 13, Centrum Görlitz
Tel: 0049 3581 40 64 96