Zapowiedź lubelskiego memoriału

Dobiega ko┼äca udany dla zawodnik├│w zgorzeleckiej "OsyÔÇŁ sezon lekkoatletyczny. 24 i 25 wrze┼Ťnia w Lublinie odb─Ödzie si─Ö Ma┼éy Memoria┼é Janusza Kusoci┼äskiego, kt├│ry ma rang─Ö Mistrzostw Polski w kategorii m┼éodzik├│w.

"Os─ÖÔÇŁ reprezentowa─ç b─Ödzie sze┼Ťciu zawodnik├│w, kt├│rzy powalcz─ů o rekordy ┼╝yciowe, co w tej kategorii wiekowej (do 16 lat) jest g┼é├│wnym celem. B─Ödzie to ostatnia impreza mistrzowska na stadionie, a do swoich start├│w ju┼╝ przygotowuj─ů si─Ö prze┼éajowcy.

Czekaj─ůc na informacje z Lublina informujemy o sukcesach starszych lekkoatlet├│w.

26 sierpnia w Słubicach rozegrane zostały Młodzieżowe Mistrzostwa Polski LZS na których srebrny medal i tytuł Wicemistrzyni Polski w rzucie oszczepem wywalczyła Natalia Mencel (38,12m), natomiast Tomek Jędrzejczyk uplasował się na 4 miejscu.

Natalia dobr─ů form─Ö potwierdzi┼éa na Jesiennym Pikniku Rzutowym w Wiechlicach, gdzie zwyci─Ö┼╝y┼éa w konkursie rzutu oszczepem, ustanawiaj─ůc r├│wnocze┼Ťnie rekord ┼╝yciowy wynikiem 39,74m.

17 i 18 wrze┼Ťnia w Lublinie odby┼éy si─Ö Mistrzostwa Polski Nies┼éysz─ůcych w lekkiej atletyce. Trenuj─ůcy w "Osie"┬áNatan Or┼éowski, wywalczy┼é tytu┼é Wicemistrza Polski wynikiem 36,33m. W zawodach dla nies┼éysz─ůcych Natan reprezentuje klub ┼Üwit Wroc┼éaw.