Koniec pierwszej rundy - relacja z pi艂karskiej kolejki

Ze zmiennym szcz臋艣ciem zako艅czy艂y ostatni膮 kolejk臋 rundy jesiennej nasze dru偶yny. Zaleg艂e mecze 26 listopada zagra jeszcze Nysa i Apis, a p贸藕niej zimowa przerwa.聽

W lidze okr臋gowej jedyna wygrana i to wysoka sta艂a si臋 udzia艂em Cosmosu Radzim贸w, kt贸ry rozni贸s艂 KS Stare Jaroszowice a偶 6:1. Poza tym remisy G贸rnika W臋gliniec ze spadkowiczem ze 艢wierzawy oraz Iskry z W艂贸kniarzem Le艣na. Do tego dwie pora偶ki: Hutnika i Victorii.聽

Mecz Nysy z okazji obchod贸w 50-lecia zosta艂 prze艂o偶ony na 26 listopada, na godzin臋 12:00.聽

• G贸rnik W臋gliniec 2-2 Pogo艅 艢wierzawa
  • Czarni Lw贸wek 艢l膮ski 3-8 Chrobry Nowogrodziec
  • Hutnik Pie艅sk 2-3 Olsza Olszyna Luba艅ska
  • Iskra 艁ag贸w 2-2 W艂贸kniarz Le艣na
  • Nysa Zgorzelec - KS 艁omnica (prze艂o偶ony)

IV liga
Apis na swoim boisku podzieli艂 si臋 punktami z Odr膮 艢cinaw膮. Na to spotkanie na pewno nie mog膮 narzeka膰 kibice, kt贸rzy zobaczyli bramkoxszczelne widowisko zako艅czone wynikiem 4:4.

Tak偶e Apis czeka jeszcze zaleg艂e, wyjazdowe spotkanie, kt贸re zaplanowano na 26 listopada o godzinie 10:30. Dru偶yna z J臋drzychowic zmierzy si臋 z liderem - Karkonoszami.聽