Ju偶 tylko jedna dru偶yna z kompletem punkt贸w - wyniki VI kolejki ZLF.

Zmiana na fotelu lidera po wygranej FB Solid i remisie Unitalu, kilka wyr贸wnanych i ciekawych spotka艅 oraz odrabianie zaleg艂o艣ci, to wszystko w ramach sz贸stej kolejki Zgorzeleckiej Ligi Futsalu o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec.

Pierwsze spotkanie toczy艂o si臋 pod dyktando zawodnik贸w Traphouse, kt贸rzy prowadzili od pocz膮tku do ko艅ca w meczu z Fc La Masia. Trzeba jednak doceni膰 ambicj臋 m艂odzie偶y, kt贸ra dzielnie odrabia艂a straty i niewiele zabrak艂o do remisu. Ostatecznie Traphouse zwyci臋偶y艂 6:5.

W drugim meczu rywalizacja by艂a bardziej jednostronna. The Veterans pewnie pokonali KS Milik贸w 9:1, cho膰 do przerwy zwyci臋zcy prowadzili tylko dwiema bramkami.

Bardzo dobre spotkanie, zgodnie z oczekiwaniami, rozegra艂y dru偶yny FB Solid Natronic oraz Amigos Fc. Rywalizacja przez d艂ugi czas by艂a bardzo wyr贸wnana, a na tablicy widnia艂 rezultat remisowy. Jednak gdy Amigos Fc opadli nieco z si艂, do艣wiadczony FB Solid skrz臋tnie to wykorzysta艂 i wypunktowa艂 rywala 7:1.

Osiem bramek pad艂o r贸wnie偶 w kolejnym meczu, w kt贸rym RKS Huwdu pokonali Eurodom 6:2. Tym samym ostatnia dru偶yna w tabeli nadal jako jedyna czeka na swoje pierwsze punkty.

Wi臋cej emocji, cho膰 pocz膮tek spotkania na to nie wskazywa艂, by艂o w rywalizacji PKS z Granic膮 Pie艅sk. Zawodnicy Granicy szybko zdobyli cztery bramki zaskakuj膮c zupe艂nie PKS, kt贸ry mentalnie nie wyszed艂 na pierwsz膮 po艂ow臋. Znacznie lepsza druga cz臋艣膰 meczu pozwoli艂a na odrobienie wi臋kszo艣ci strat, ale na wi臋cej zabrak艂o czasu i spotkanie zako艅czy艂o si臋 wynikiem 3:4.

Jeszcze wi臋ksz膮 dawk臋 emocji zafundowali kibicom dru偶yny Unitalu i Ad Bud Design. Spotkanie toczy艂o si臋 na wysokiej intensywno艣ci, a zawodnicy pokazali du偶o pi艂karskiej jako艣ci. Jako pierwsi na dwubramkowe prowadzenie wyszli obecni mistrzowie. Unital jednak w kr贸tkim czasie odrobi艂 straty by na sekundy przed przerw膮 obj膮膰 prowadzenie 3:2. Druga po艂owa to pogo艅 Ad Bud Design, kt贸ry nara偶a艂 si臋 na gro藕ne kontry. Gdy wydawa艂o si臋, 偶e Unital dowiezie zwyci臋stwo do ko艅ca, kilka sekund przed syren膮 bramk臋 na wag臋 jednego punktu zdoby艂 Machowski.

Po meczu kolejki rozegrane zosta艂o jeszcze zaleg艂e spotkanie Fc La Masia kontra KS Milik贸w. Do przerwy 2:1 prowadzi艂a Fc La Masia. Po zmianie stron role si臋 odwr贸ci艂y i ostatecznie to Milik贸w cieszy艂 si臋 z 3 punkt贸w wygrywaj膮c 5:4.

Wyniki spotka艅 VI kolejki ZLF:

FC LA MASIA 鈥 TRAPHOUSE聽聽 5:6 (1:3)

Bramki: Ka藕mierczak (2), Wronkowski, Machalski, Mitschke oraz Jurgowski D. (2), Statnik, Labentz, Zielant, Marcinkowski.

THE VETERANS 鈥 KS MILIK脫W聽 9:1 (2:0)

Bramki: Kie艂b (4), Drabik P. (2), Antoniszyn (2), Sidor oraz Nowak.

FB SOLID NATRONIC 鈥 AMIGOS FC聽 7:1 (1:1)

Bramki: Sawicki (3), Mlonek (2), Gorzela艅ski, Wrzesi艅ski oraz Mazur.

RKS HUWDU 鈥 EURODOM聽 6:2聽 (3:0)

Bramki: R臋kas (4), Rogowski S., Lisztwan oraz Shcherbyna, Chornobay.

GRANICA PIE艃SK 鈥 PKS聽聽 4:3 (4:0)

Bramki: Litwa (2), Adamowicz, Szczepaniuk oraz Brz臋k (2), Pietrek (sam.).

UNITAL 鈥 AD BUD DESIGN聽聽 3:3 (3:2)

Bramki: Szydlarski, Szynke, Kiewra oraz Bystryk E., Derkowski, Machowski.

FC LA MASIA 鈥 KS MILIK脫W聽聽 4:5 (2:1) 鈥 Zaleg艂y (1 kolejka)

Bramki: Ka藕mierczak (2),Wronkowski, Gniadzik oraz 艁adocha, Ovchynnikov, Kurnicki, Smyrnov, Liamzhyn.

Informacje dotycz膮ce XV edycji ZLF dost臋pne na www.zgorzelec.info oraz na FB (Zgorzelecka Liga Futsalu), gdzie obejrzycie r贸wnie偶 galeri臋 i bramki ze spotka艅, zapraszamy.