Justyna Mierzejewska-Muniak zajęła 3. miejsce w kategorii Fit Model na Mr. Universe Prague 2025.
W dniach 18–19 kwietnia 2025 roku, w prestiżowych zawodach Mr. Universe organizowanych w Sports Complex ROKYTKA w Pradze, reprezentantka Polski i mieszkanka Zgorzelca Justyna Mierzejewska-Muniak zdobyła zasłużone trzecie miejsce w kategorii Fit Model. Był to debiut Justyny na arenie międzynarodowej i pierwszy raz reprezentowała na nasz kraj!
Impreza jest jedną z najważniejszych w świecie sportów fitness i przyciągnęła sportowców z całego świata – startowało aż 232 zawodników z całej Europy. Ocena uczestniczek opierała się na harmonii sylwetki, proporcjach mięśni, wyrazistości formy oraz umiejętności prezentacji scenicznej. Jej imponujący występ, będący wynikiem ciężkich treningów, skrupulatnie dobranej diety i niezłomnej determinacji, spotkał się z uznaniem międzynarodowych sędziów oraz publiczności.
Przypomnijmy, że wcześniej mieszkanka Zgorzelca osiągała także sukcesy na arenie krajowej. Wśród najważniejszych wydarzeń warto wymienić:
Debiuty 2025 w Grudziądzu:
Mistrzostwa Polski w Kielcach (13 kwietnia 2025):
Kolejny krok – występ na Helu.
Justyna na tym nie poprzestaje. Już w sierpniu 2025 roku zaplanowany jest dla niej kolejny etap kariery – występ w Pucharze Bałtyku. To wydarzenie, które odbędzie się na malowniczym Helu, zgromadzi czołowych zawodników z kraju, oferując niepowtarzalną okazję do zaprezentowania formy na tle wyjątkowej atmosfery nadmorskiej scenerii.
Udział w tym prestiżowym konkursie będzie naturalnym przedłużeniem sukcesów Justyny, a także kolejnym dowodem na to, że determinacja i pasja potrafią otwierać nowe sportowe horyzonty.