Pracownicy bogatyńskiego magistratu z wizytą w Kopalni Węgla Brunatnego „Turów”

W lipcu pracownicy Urzędu Miasta i Gminy w Bogatyni uczestniczyli w wycieczce po Kopalni Węgla Brunatnego Turów.

W lipcu pracownicy Urzędu Miasta i Gminy w Bogatyni uczestniczyli w wycieczce po Kopalni Węgla Brunatnego Turów.

W wydarzeniu wzięli udział burmistrz Wojciech Dobrołowicz, Sekretarz Gminy Łukasz Roszkowski oraz Naczelnicy Wydziału Nieruchomości i Zagospodarowania Przestrzennego oraz Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej wraz z pracownikami urzędu.

Uczestników w imieniu dyrekcji powitałaMagdalena Sidorowicz – Dyrektor Ekonomiczno-Finansowy, natomiast oprowadzanie po zakładzie poprowadził Rafał Skorupiński – Naczelny Inżynier Górniczy.

Wyjazd był okazją do pogłębienia wiedzy na temat funkcjonowania kopalni, z którą urząd od wielu lat współpracuje w zakresie gospodarki nieruchomościami, planowania przestrzennego oraz ochrony środowiska.

Źródło: UMiG Bogatynia