Łużycka Akademia Sportu ponownie melduje się na sportowej arenie! Już 31 maja 2026 roku nasza lokalna drużyna unihokeja weźmie udział, w międzynarodowym turnieju Krasnal Cup, który odbędzie się w hali sportowej AWF we Wrocławiu. To wyjątkowe wydarzenie zgromadzi zespoły z różnych regionów Polski oraz zza granicy, co gwarantuje wysoki poziom rywalizacji i ogromne sportowe emocje!
Naszych zawodników czekają wymagające spotkania: derby Dolnego Śląska z Wrocław International Floorball Club, mecze z UKS Chynów Zielona Góra, PUKS Trzebinia oraz pojedynek z zaprzyjaźnionym niemieckim Bautzen Bears. Turniej będzie nie tylko okazją do walki o jak najlepsze wyniki, ale również do zdobywania doświadczenia, rozwijania umiejętności i budowania sportowego charakteru.
Jesteśmy dumni, że możemy reprezentować nasz region podczas tak prestiżowego wydarzenia. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają rozwój naszych zawodników i trzymają za nas kciuki! Zapraszamy do kibicowania Łużyckiej Akademii Sportu — wspólnie twórzmy sportowe emocje!
Relacja live z niedzielnej rywalizacji do śledzenia na Instagramie Sekcji Unihokeja Łużyckiej Akademii Sportu: klik-klik.