Pod znakiem zapytania budowa magazynu na sprzęt inżynieryjno-saperski w Węglińcu

Albo spore niedoszacowanie, albo spore „cenowe ambicje” wykonawców, tylko takie wnioski można wyciągąć po poznaniu ofert w przetargu, prowadzonym przez magistrat w Węglińcu.

Albo spore niedoszacowanie, albo spore „cenowe ambicje” wykonawców, tylko takie wnioski można wyciągąć po poznaniu ofert w przetargu, prowadzonym przez magistrat w Węglińcu.

Zgodnie z ogłoszeniem przedmiotem zamówienia jest budowa budynku technicznego wraz z instalacjami wewnętrznymi i zagospodarowaniem terenu na potrzeby magazynu OLiOC na sprzęt inżynieryjno-saperski. Węgliniecki samorząd na to zadanie zarezerwował kwotę 550 000 zł, a w przetargu złożono dwie oferty:

  • Krombud Sp. z o.o. - Zgorzelec - 1 500 000,00 zł
  • AMTC POLAND Sp. z o.o. - Kraków - 1 294 060,81 zł

Patrząc na budżet i złożone oferty śmiało można było przypuszczać, że przetarg zostanie unieważniony. Tak też się stało, magistrat dzisiaj po południu poinformował o unieważnieniu postępowania.