Dyrektor został powołany na sześcioletnią kadencję do końca czerwca 2032 roku.
Dzisiaj (23.06) na stronach BIP Starostwa Powiatowego w Bolesławcu pojawiła się informacja o rozstrzygnięciu konkursu na dyrektora Wielospecjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej "Bolesławiec-Zgorzelec" Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej z siedzibą we Wrocławiu.
W uchwali Rady Przedstawicieli podpisanej przez obu starostów czytamy:
§ 1. Powołuje się Pana Kamila Barczyka na stanowisko Dyrektora Wielospecjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej "Bolesławiec-Zgorzelec" Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej z siedzibą we Wrocławiu.
§ 2. Powołanie, o którym mowa w § 1 nastąpi na podstawie umowy cywilnoprawnej, na okres 6 lat, tj.: od 1 lipca 2026 r. do 30 czerwca 2032 r.