Dwie oferty na utrzymanie zieleni wysokiej w Zgorzelcu

Blisko 500 tys. zł chce przeznaczyć zgorzelecki magistrat na tytułowe zadanie.

Blisko 500 tys. zł chce przeznaczyć zgorzelecki magistrat na tytułowe zadanie.

Zgodnie z przetargiem umowa zostanie zawarta na okres 12 miesięcy i obejmuje następujące rodzaje prac:

  1. cięcia pielęgnacyjne i techniczne drzew,
  2. usuwanie odrostów drzew,
  3. usuwanie drzew,
  4. usuwanie karp drzew,
  5. frezowanie karp drzew,
  6. cięcia pielęgnacyjne krzewów,
  7. cięcia żywopłotów,
  8. usuwanie krzewów,
  9. awaryjne usuwanie wiatrołomów,
  10. usuwanie pojedynczych gałęzi stwarzających zagrożenie bezpieczeństwa,
  11. przesadzanie drzew,
  12. montaż wiązań elastycznych,
  13. wykonywanie operatów oraz ekspertyz dendrologicznych,
  14. bezpłatne doradztwo w zakresie planowanych nasadzeń,
  15. uzupełnienie nawierzchni chodników po usuniętych drzewach,
  16. rozbieranie nawierzchni chodników pod nowe nasadzenia,
  17. palikowanie drzew,
  18. usuwanie ptasich gniazd na terenie parków miejskich,
  19. nasadzenia drzew, krzewów i roślin.

Magistrat na to zadanie zarezerwował kwotę 490 000 zł a w przetargu złożono dwie oferty:

Oferta Nr 1 złożona przez Damiana Niemczyka prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą DN ARBO, z siedzibą w Trójcy, z szacunkowym wynagrodzeniem brutto w kwocie: 370.000,00 PLN;

Oferta Nr 2 złożona przez Konsorcjum firm: Lider konsorcjum - Justyna Droszcz prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa „ELEKTROBUD”, z siedzibą w Zgorzelcu, Partner konsorcjum – Leokadia Droszcz prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe „PAULINKA”, z siedzibą w Gryfowie Śląskim, z szacunkowym wynagrodzeniem brutto w kwocie: 427.150,00 PLN.