Dzisiaj (26.06) spo艂eczno艣膰 szkolna zgromadzi艂a si臋 na uroczysto艣ciach zako艅czenia roku szkolnego w szko艂ach, kt贸rych organem prowadz膮cym jest Powiat Zgorzelecki.
Zas艂u偶one wakacje rozpocz臋艂o 2526 uczni贸w, a 628 zosta艂o absolwentami.
W艣r贸d oficjalnych go艣ci nie zabrak艂o Starosty Zgorzeleckiego Artura Bieli艅skiego, Wicestarosty Miros艂awa Fiedorowicza, Etatowego Cz艂onka Zarz膮du Powiatu Zgorzeleckiego Ireneusza Owsika, Cz艂onka Zarz膮du Powiatu Krystyny Radzi臋ty, Radnego Powiatu Zgorzeleckiego Rados艂awa Rodziewicza, Radnego Powiatu Zgorzeleckiego Marcina Woronieckiego oraz Dyrektora Wydzia艂u Edukacji, Kultury i Sportu Agnieszki Budych.
Przedstawiciele Powiatu z艂o偶yli uczniom gratulacje za osi膮gni臋te sukcesy, wyra偶aj膮c jednocze艣nie uznanie dla nauczycieli za ich codzienne zaanga偶owanie, profesjonalizm i wk艂ad w rozw贸j m艂odego pokolenia. Zach臋cali r贸wnie偶 m艂odzie偶 do dalszego rozwijania swoich talent贸w oraz konsekwentnego realizowania marze艅 i pasji.
W trakcie uroczysto艣ci wr臋czono nagrody i wyr贸偶nienia najzdolniejszym uczniom. S艂owa podzi臋kowania skierowano tak偶e do nauczycieli i pracownik贸w szk贸艂, doceniaj膮c ich rol臋 w procesie edukacji i wychowania m艂odzie偶y. Uroczysto艣膰 u艣wietni艂y wyst臋py artystyczne oraz chwile wsp贸lnej rado艣ci, kt贸re nada艂y wydarzeniu wyj膮tkowy i podnios艂y charakter.
Natomiast w聽czwartek, 25 czerwca br. w sali Bran偶owego Centrum Umiej臋tno艣ci odby艂 si臋 uroczysty apel, podczas kt贸rego po偶egnali艣my Absolwent贸w klas bran偶owych.
Starosta Zgorzelecki pogratulowa艂 wynik贸w osi膮gni臋tych podczas trzech lat nauki i wr臋czy艂 uczniom wyr贸偶niaj膮cym si臋 w nauce, sporcie oraz maj膮cym najlepsz膮, bo stuprocentow膮 frekwencj臋, 艣wiadectwa z wyr贸偶nieniem oraz dyplomy i nagrody.
呕yczymy wszystkim uczniom udanych wakacji i sukces贸w w kolejnych etapach edukacji!
殴r贸d艂o: Starostwo Powiatowe聽