Kryminalni zatrzymali 32-latka podejrzanego o kradzież paliwa na jednej ze stacji w gminie Zgorzelec. Mężczyzna tankował i odjeżdżał nie płacąc.
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu zatrzymali 32-letniego mężczyznę podejrzanego o serię kradzieży paliwa na jednej ze stacji paliw na terenie gminy Zgorzelec.
Z ustaleń policjantów wynikało, że 32-latek trzykrotnie podjeżdżał samochodem pod dystrybutor, tankował paliwo do zbiornika, a następnie odjeżdżał, nie regulując należności. Łączna wartość skradzionego paliwa wyniosła blisko 4 tysiące złotych.
Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego sprawca usłyszał już zarzuty. Teraz są swoje czyny mężczyzna odpowie przed sądem. Może mu grozić do 5 lat pozbawienia wolności.
Źródło: KPP w Zgorzelcu